Prosinec 2017

Silvestrovské boucháníčko!

31. prosince 2017 v 18:08 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Tak jak? Are you ready na pořádný Silvestrovský kotel? Jak trávíte vůbec konec roku? Já vím, že někdo je na horách, někdo u moře, někdo na chatě, chalupě, doma, ve městě, co mě však dnes zaujalo jsou tradičně nenávistná sdělení na sociálních sítích vůči těm, kteří odpalují rachejtle již s předstihem, a to z důvodu - Mám pejska. Heslo je pak: Mám pejska, prosím, nebouchejte.

Když jsme měli minulý rok štěně labradora, tak samo sebou jsme byli s ním a snažili jsme se ho chránit před půlnočním hromobitím, nicméně, tomu štěněti to bylo úplně jedno. Ale když se tak nad tím každoročním fenoménem zamyslím, říkám si, a co ostatní zvěř v okolí?

Kolik z Vás si uvědomí, že o půlnoci v tom hluku jsou ve spárách paneláků zavrtaní ptáci, netopýři, na střechách se potácejí zmatení holubi, a co teprve kolemběhající kuny, ježci, sovy, káňata apod.? Napadlo někoho, že pes není vše? Jako když už chci hejtovat ty, co připravují pejskařům světelnou, půlnoční show, tak nejdříve si zametu u sebe a pak prskám.

Dnes na Facebooku byl obrázek z Batmana, který fackuje padoucha, který říká "Nechci žádné petardy, protože mám psa..." v tu chvíli dá Batman facana a říká: "My taky nechceme hovna na chodnících a pejskaře to nezajímá..". Drsný, ale je to tak. Jednou za rok ohňostroj se dá zvládnout, ale výkaly po celý rok, to je jiná káva.

Co Vy na to?

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px