Červen 2017

Co se Vám dnes zdálo?

7. června 2017 v 12:00 | Anubides (c) |  SNY
Ahoj!

Dnešní sen mě inspiroval k tomu, abych začal opět psát a vůbec, rád bych se vypsal z toho, co se mi zdálo, protože budete čubrnět :)

Podle toho, co si pamatuji, tak jsem se octil v nějakém podzemním komplexu, kde mě neznámý muž a žena z nějaké důvodu chránili a snažili se mě dostat co nejdřív pryč ze základny. Nevěděl jsem před kým utíkáme, každopádně vím, že jsme dorazili do hangáru, kde parkovaly dva prototypy nějakých X-35-S tyrkysové barvy, se žlutým lemováním okrajů křídel, která byla otočena proti směru letu - stroje vypadaly jako véčka, tuším, že takové byly kdysi i v seriálu Stargate.Když už jsem byl přesvědčený, že jednu z těhle stíhaček vyzkouším, byl jsem oním mužem odrazen, že nejsou otestované, a ten mě ihned za ruku odvedl do jiné místnosti, kde byla pouze jedna věc - oválná klec, do které jsem si měl vzít. Bylo mi řečeno, že budu teleportován, pokud to ovšem vyjde. S mírnými obavami jsem tedy vlezl do těsné klece, zaklapl jsem dvířka, která jsem mohl kdykoliv otevřít, protože měla zavírání na ohnutý plíšek, který stačilo jen přicvaknout na jednu z mřížek a dvířka držela zavřená. Když muž odběhl se slovy, že to jde zapnout, tak se stalo něco, co nechápu doteď.

Do místnosti s klecí vešla starší žena, hodně se podobala Merkelové :D, namířila na mě pistoli s chladným pohledem a nakonec si to rozmyslela. Začala odcházet, v tom se však otočila znovu a vystřelila. Pamatuji si, jak jsem kulku chytil do ruky jako hokejový golman a dělal jsem, že mě zasáhla do hlavy. Okamžitě odběhla do místnosti, kde se měl nacházet onen muž, odkud jsem zaslechl výstřely a viděl cákat krev na zeď. Chvíli se nic nedělo a já se rozhodl z klece vyjít abych zjistil stav situace. Náhle kolem proběhl malý, fosforeskující mimozemšťan, tak metr vysoký, opět tyrkysové barvy (vypadal jak blikající želé tyrkysové barvy s jasně danými rysy těla a tváře). Zastavil se když mě uviděl, v malé ručce držel pistoli a tak trošku šíleným hlasem říkal: "Nejsi jeden z nás! TY nejsi grays!" a okamžitě začal po mě střílet. Ještě, že byl tak špatný střelec. Okamžitě jsem začal utíkat pryč z místnosti jiným východem a schoval jsem se mu na záchodech. Kupodivu byl i docela pomalej a setřásl jsem ho. Ale na tu jeho podobu se nedá fakt zapomenout. :D

Co si o tom myslíte? Fantazie? Alternativní realita? Podotýkám, že mám sci-fi apod. rád vč. témat o mimoních apod., ale již nějaký pátek se tomuto nevěnuji aktivně a tento sen co se posledních dnů či týdnů týče nedává vůbec smysl, když vemu v úvahu fakt, že sny mají být odrazem vzpomínek či událostí z uplynulých dnů.

Napište, co Vám se zdálo zajímavého a přitom to vypadalo poměrně reálně, mysticky, alternativně..

Díky, těším se!

Výklad z karet, kyvadlo, intuice!

6. června 2017 v 23:40 | Anubides (c) |  Výklad Karet
Ahoj!

Opět začínám nabízet výklad z karet (andělské nebo egyptský tarot), dále kyvadlo či intuice.

Kdo máte zájem, napište na pilgrim45@seznam.cz nebo sem do komentáře, zanechte e-mail a odepíšu Vám!

Připomínám, že s dotazy je třeba být konkrétní, obecné dotazy typu "prosím lásku, zdraví, práci apod." mohu zodpovědět, ale odpovím taktéž obecně.

Vždy napište, co Vás přesně trápí nebo zajímá, dále jméno a věk dané osoby, ideálně datum narození kvůli numerologii.

Díky a těším se na Vaše maily!!!


Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px