Říjen 2014

Lotosová Budova ve Wuijinu, Číně - Architektonický skvost plný barev

23. října 2014 v 15:36 | Anubides (c) |  Všehochuť
Lotusová budova v Číně byla dokončena v roce 2013 a v jejím okolí naleznete i nový, 3,5 hektaru velký park jako odpočinkovou zónu klidu.

Tahle architektura se mi strašně líbí, neboť je zde spousta nenásilných barev a celkově budova působí tak nějak přírodně, i když mezi věžovité budovy zrovna 2x nezapadá, určitě nastoluje vizi toho, jak by mohli nové budovy vypadat v budoucnu. Kéž by takovýc bylo víc. Ale to by zase nebyly už tak skvostné jako tato :) Skvělá práce :)

Více fotografií a informací ZDE: http://www.studio505.com.au/work/project/the-lotus-building/38

Poděkování za úspěšný výklad!

23. října 2014 v 8:14 | Anubides (c) |  Má Práce
Ahoj Všem,

blíží se nám konec roku, a tak jako opět čekám Váš enormní zájem o výklady z karet pro rok 2015, tak dostávám pomalu i zpětnou vazbu jak se Vám tento rok dařilo a jak se výklad shodoval s Vaším životem v tomto sedmičkovém roce.


"dobry večer.děkuji vám za vyklad na rok 2014 jsem velice spokojena protože když si to přečtu vyklad sedí :-) byla bych rada kdyby jste mi vyložil vyklad na rok 2015 pokud je do možné s pozdravem"


Zpráva, kterou vidíte výše jsem obdržel před pár dny a jednoznačně potěšila, protože vím, že výklady jdou správným směrem a že každému vyložím to, co mu má být známo.

Proto vyzívám každého z Vás, aby jste mi dali zpětnou vazbu na mé výklady ať už negativní či pozitivní, to je jedno, důležité je abych se měl z čeho učit a pracovat dále díky Vám ještě víc na sobě. Jsem tu pro Vás a doufám, že každý z Vás bude vždy plně spokojen s tím, co mu Andělé sdělí :)

P.S.: Omlouvám se srdečně za čekání na výklady, nicméně je Vás mnoho a snažím se každý výklad brát poctivě a nebýt u toho unavený, pak intuice a napojení na Akášu nefunguje úplně korektně a informace jsou trhané. Děkuji za pochopení.

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, můžete sem do komentů a nebo na mail 1.ea@centrum.cz.

Velmi silná a srdečná motivačka pro Vás!!

21. října 2014 v 14:00 | Anubides (c) |  Videočlánky
Máte rádi motivace? Motivační videa či audionahrávky nebo snad motivační přednášky? Já moc ne, protože většinou motivují jen ke vstupu do určité organizace nebo k nákupu něčeho co (ne)zlepší život. Tahle motivace je však plná emocí a je pěkně od srdce, toliko potřebná Vám vše, kteří potřebujete nakopnout a dodat sílu i v nejtěžších chvílích! Pusťte si to!Líbilo?

Islamisté podřezávají krky, vypichují oči, vytrhávají jazyky...Je tohle v Koránu?

15. října 2014 v 14:41 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Mám v práci kolegyni, která má za manžela Araba, který samozřejmě na Korán nedá dopustit a i ona je se zněním této Bible muslimů řádně seznámena. Ptal jsem se jí na to, jak vidí současnou situaci v Sýrii a okolí, kde se válčí pod vlajkou Islámského Státu, který se zrodil během chvilky a nemilosrdně drancuje okolí, řádně zásobován zbraňovým arzenálem.

Doménou této asociální skupiny je odřezávání hlav vojákům, zajatcům v přímém přenosu (videa dostupná na netu, fakt hnus) ale i obyvatelstvu jen proto, že se řadí ke kurdské menšině. Přiznám se, že o tomto údajně letitém sporu mezi Kurdy moc nevím, ale našel jsem něco z historie a dle starých pramenů jsem se dověděl, že Kurdové byly vůbec prvními, kdo oblast dnešního Íránu, Iráku, Sýrie atd. osídlili.

McDonalds ukázal kde vyrábí maso do burgerů!

15. října 2014 v 10:49 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
McDonalds se po dlouhé době dohadů příznivců i odpůrců zpracování masa do hamburgerů konečně odhodlal ukázat, kde a jak placky do svých housek vyrábí. To, zda krátké, přiložené video je dostatečným důkazem, že maso je opravdu nezávadné a burgery jsou opravdu ze 100 % hovězího, o tom si udělejte obrázek sami. Já věřím, že to z hovězího je, ale mám pochybnosti o tom, jaké maso je namleté do placek zde v ČR, co se kvality a spotřeby týče.I kdyby v housce bylo 100% hovězí, neznamená to, že to maso v burgerech není geneticky modifikované, vyhnané steroidy a antibiotiky, to nám nikdo nepoví ani neukáže. Ve videu není vidět farma hovězího skotu, není vidět v čem zvířata žijí a jak je o ně postaráno, není vidět celkový proces od chovu po zpracování. Když vidím to množství, tak si říkám, stojí nám to vážně zato? Chovat krávy jenom proto, abychom z nich udělali tyhle placky?

Nebylo by lepší jednoduše jednou pro vždy stejně jako v Jižní Americe přestat chodit do těhle fastfoodů a nechat zvířata žít? Nebylo by lepší vytvořit silnou, skupinu, jdoucí všemi způsoby proti tomuto způsobu zpracování a stravování? Nechci bejt jako greenpeace a jiné, ale přemýšlím co udělat proto, abych měl z jídla dobrý pocit a nepředstavil si u každého burgeru, že ta kráva umřela jen kvůli mě, abych si dopřál ten chvilkový pocit, který mi nedodává maso, ale koření v něm.

Co Vy na to?


Brusel: Levandule je na seznamu toxických látek!

15. října 2014 v 10:31 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Evropská unie jde vstříc lepším zítřkům. Aneb jak si vysvětlit to, že Brusel zařadil Levanduli, tu překrásnou vůni fialové rostliny z Provence, jenž nám dělá domov krásně voňavý, na listinu toxických látek, která má vstoupit v platnost v roce 2018. To vážně nemají nic lepšího na práci než prudit pěstitele s tím, že levandule způsobuje alergii?
Chtěl bych vidět ten výzkum, který ukazuje, že stovky lidí mají alergii na levanduli, a proto je tato rostlina nebezpečná. Takovou dobu tu rostliny žili v klidu a míru a teď? Rejpeme i do nich. Nejdříve zvířata a teď toto. Zachvíli bude trestné, když půjdete po ulici a budete po levanduli vonět, někdo by se z toho mohl pozvracet a vůně tak bude nebezpečná životu!

Když vidím, co se zakazuje a reguluje, tak bych s chutí zakázal ty nechutný parfémy, které jsou někteří na sebe schopní naplácat. Někdy fakt máte pocit, že v MHD cestuje WC block a ne člověk!

Co myslíte, dá se proti těmto nápadům bojovat? A jak? Co by jste udělali Vy pro to, aby takovéto regule neprocházeli? A kdyby prošli, co by jste dělali?

Osobnost člověka ve dni narození III.

13. října 2014 v 11:59 | Anubides (c) |  Vaše zdraví
14. den narození: Cílevědomost

Nezávislost, samostatnost jedničky spolu s organizačními schopnostmi čtyřky a její touhou po stabilitě vedou k svobodomyslné, živelné a vnímavé pětce, která vnáší impulzivitu a výbušnost. Tito lidé si rádi o všem rozhodují sami, nesnesou vměšování do svých záležitostí a za svým úsilím potřebují vidět hmatatelné výsledky. Jsou to velice schopní jedinci, vytrvalí, tvořiví a velmi podnikaví, s organizačním talentem. Velmi často dosahují materielních úspěchů, jsou velmi výkonní a realističtí. Jsou skvělí v podnikání, obchodě, reklamě a díky vibraci čísla pět jsou velmi vnímaví, otevření novým nápadům a změnám. Potřebují změnu i ve vztazích, chvíli jim trvá, než se usadí, jejich partner by měl být mimořádný a především tolerantní. Zrozenci

čtrnáctky s potřebou neustále poznávat mají tendence se vzdalovat, proto je nutné jim dopřát svobody. Po čase začnou upřednostňovat rodinné zázemí, převážně v pozdějším věku. Jsou eroticky silně založení, milují doteky. Ve vztazích dokáží být ohleduplní, v kritických situacích spolehliví a pozorní. Mají tendence podléhat stresu při přílišném tlaku. Negativním vlivem tohoto čísla bývá přílišná výbušnost, netrpělivost a pedantství, diktátorství, sklon k alkoholu.

Osobnost člověka ve dni narození II.

9. října 2014 v 20:56 | Anubides (c) |  Vaše zdraví
9. den narození: Moudrost

Zajímaví a charakterní lidé, kteří říkají věci na rovinu, schopnost říci pravdu, tak jak ji vidí s předchozím důkladným promyšlením. Přemýšlivost je jejich přirozeností. Devítka hledá hlubší smysl života, zajímá se o otázky z oblasti filozofie, sociologie, náboženství, esoteriky, práva a tradic jiných zemí. Jsou perfekcionisté s vynikajícími analytickými schopnostmi, se smyslem pro spravedlnost. Velmi odpovědní a spolehliví. Často jsou vyhledáváni druhými pro svou ochotu pomoci, cítí odpovědnost za problémy druhých. Jejich velkorysost lidé mnohdy zneužívají, devítky pak zažívají stres. Pro svou vnitřní stabilitu potřebují trávit čas o samotě, v ústraní a klidu, aby si utřídili poznatky. Pokud si čas pro sebe nedopřejí, mohou se

vyskytnout problémy se soustředěním, nespavostí a neklid. Bývají komplikovaní, často se setkávají s nepochopením. Jsou skvělými pedagogy, poradci, psychology, ochránci práv. Uplatnění v sociálních sférách jim přináší pocit naplnění. V partnerských vztazích jsou chápavými partnery, vzájemná komunikace je pro ně důležitá. K negativním vlivům devítky patří sklon brát všechno až příliš vážně, strachuje se kvůli maličkostem. Emoce a starosti, příliš povinností a neschopnost odmítnout kohokoli ji mohou natolik zavalit, že se stáhne do ústraní.

Osobnost člověka ve dni narození

8. října 2014 v 11:32 | Anubides (c) |  Vaše zdraví
Ahoj,

přišlo mi mailem celkem zajímavé čtení, které se týká rozboru osobnosti na základě pouhého dne narození. Nevím jak níže uvedené skutečnosti zapadají do rozborů v numerologii, resp. karmalogii, nicméně po přečtení několika dní, sedících na rodinné příslušníky do puntíku jsem usoudil, že to vůbec není špatný zdroj informací a možná někomu pomůže zjistit, proč se mu děje právě to, co se mu děje.

Koho se týká prvních 8 dní v měsíci, nechť mi napíše, zda popis sedí a pokud ne, tak napište, co nesedí, co je jinak a proč si to myslíte. Každý den přidám nový popis pro daný den.

Zde je prvních 8 dní z měsíce...

Má smysl něco plánovat?

7. října 2014 v 23:24 | Anubides (c) |  Téma týdne
Má i nemá. Já jsem se přesvědčil v životě, že když něco plánuji dlouho dopředu, nikdo to nevyjde tak jak chci. Vesmír je vždy o krok napřed a během té určité doby si svými činy vytváříme tolik odboček a překážek, že šance na splnění dlouhodobého plánu je miniaturní. Ale když se to podaří, je to jako výbuch supernovy!

Naopak, pokud máte cíle s kratší cestou, je mnohem větší pravděpodobnost, že je úspěšně splníte, pokud se na dané cíle budete plně soustředit. Veškeré naše plány jsou jen a jen o soustředění se na konkrétní cíl daného plánu, nic víc. Jakmile byť myšlenkou uhnete a začnete pochybovat, chystejte si plán B, C a bůhví co ještě.

To je odpověď na dotaz tématu týdne ve zkratce.

Ale četl jsem také hromadu knih, kde se píše neustále vesměs o tom, jak je lepší žít přítomností, neřešit co bude či co bylo, žít jen tady a teď. Má to své kouzlo. Na jednu stranu se zabýváte jen konkrétními událostmi, nemáte hlavu plnou myšlenek z minulosti a toho, co by se mohlo stát kdyby..., na druhou stranu Vás tento styl uvažování nechystá na možné budoucí následky Vašich současných činů.

Jeden by řekl, že minulost-přítomnost-budoucnost je jedno velké tady a teď, což je svým způsobem pravda, ale nevztahuje se to třeba na dlouhodobé byznys plánování. V byznysu řešíte nynější situace, vývoj, výnos aj. položky, ale dlouhodobě si musíte stanovit cíle, aby jste byli schopni dosahovat čím dál lepších výsledků. Bez cílů není se za čím hnát, asi takhle bych to řekl :)

Mě osobně vyhovuje mít cíle do budoucích dní a let, vím za čím jdu, vím čeho chci dosáhnout a vím, že toho dosáhnu, protože se na to soustředím a počítám tedy i s překážkami a cennými zkušenostmi.

Zda tedy má smysl něco plánovat nebo ne je na každém z nás, neboť záleží na tom, co od plánu očekáváte a jak velká je šance ho uskutečnosti, natož aby byl hotov v krátké době. Nemá totiž smysl plánovat na hodně let dopředu, ale na dny či měsíce, to ano :)

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px