Září 2014

Co by jste udělali, kdyby jste nyní měli moc změnit chod světa?

27. září 2014 v 20:40 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky


Nejnovější video o každodenní rutině, vydělávání na chleba a prozření, abychom již nebyli otroky systému, ale stali jsme se stvořiteli nového, lepšího světa, kde bude dostatek pro každého. Utopie? Je to správná cesta? Co myslíte?

Co by jste udělali, kdyby jste nyní měli tu moc změnit chod světa?

Leoš Mareš motivuje k životu!

25. září 2014 v 18:39 | Anubides (c) |  Videočlánky
Ahoj,

neděste se, nestal jsem se fandou showmana Leoše Mareše, ani jeho hudby, ani jeho projektů, vlastně ničeho z jeho života, pouze jsem shlédl velice povedené, motivační video, které chci doporučit každému, kdo hledá jiskru života.

Leoš je prostě úspěšný showman a ví jak lidi zaujmout, co na tom, že mu někdy ulítne pěkně jadrná poznámka, ne zrovna se hodící. Důležité je však to, co dokázal, to, že vstává jako my každé ráno do rádia Vás bavit (já ho neposlouchám) a přitom by mohl ležet na Seychelách a užívat si slunce a přírody a z vysoka na všechny závistivce kašlat.


Doufám, že neodmítnete video shlédnout jen proto, že v něm hraje Leoš, ale podíváte se na něj proto, aby jste si do žil nalili pořádnou dávku energie a vidinu úspěchu v životě!

Trápí Vás zuby? Zjistíme společně proč?!

22. září 2014 v 22:35 | Anubides (c) |  Vaše zdraví
Ahoj,

před pár dny mě zaujal článek o léčení zubních kazů, resp, výzkumu jistých pánů z 20.let minulého století, kteří se dobrali k zajímavým výsledkům, leč tehdejším stomatologům se jejich zjištění jaksi nehodilo do krámu. Výsledkem totiž bylo zjištění, že kazy lze léčit pouhou myšlenkou, což by dnes asi položilo na lopatky kdejakou ordinaci, kdyby lidé toto uměli praktikovat.

Já mám Však na Vás jiný dotaz? Rozhodl jsem se této věci přijít více na kloub a pomohla mi k tomu má nedávná zkušenost. Před třemi týdny jsem totiž chytil zánět do zubu, který přišel náhle, bez zjevného varování a vzhledem k neúsnosné bolesti, tak jak je u mých stoliček zvykem, jsem byl nucen navštívit stomatologa. Přišel jsem s bolestí, byl mi opraven kaz, odešel jsem s bolestí stejnou a doporučením, že to přestane. Inu, nepřestalo.

O den později jsem frčel strávit romantický večer na pohotovosti s velmi příjemným personálem. Zase mi byl opraven jiný menší kaz a bolest přestala jen na chvilku. Po víkendu se bolest vrátila a v pondělí jsem zase skončil u stomatologa, který teprve NAPOTŘETÍ, po dvou nesmyslných opravách zubů určil zdroj problému. Děkuji tedy za vyřešení následku, mnohem víc mě však trápí příčina. Z čeho to pramenilo?

Jelikož jsem narozen 20.7.1986, tak jsem se zamyslel a říkám si, že nejvíce mě v životě trápí zuby číslo SEDM! Jaká náhoda. A k tomu i zuby číslo ŠEST! Mé životní číslo po sečtení data narození!

Z tohoto důvodu mám zatím teorii, kdy si myslím, že spoustě zubních problémů by se dalo předejít prevencí, a to zaměřením na konkrétní zuby při preventivních prohlídkách, dle data narození klienta.

Rád bych Vás tedy poprosil o spolupráci na malém výzkumu. Napište mi do komentáře Vaše datum narození a číslo zubu/ů, se kterými máte nebo jste měli největší problémy. Možná se totiž dobereme zajímavých výsledků. Kdo neví jak zuby číslovat, tak se držte návodu níže:

8 7 6 5 4 3 2 1 <-> 1 2 3 4 5 6 7 8
8 7 6 5 4 3 2 1 <-> 1 2 3 4 5 6 7 8

Všem děkuji předem za spolupráci :))

Reportáž o dětech s třetím okem

20. září 2014 v 23:41 | Anubides (c) |  Videočlánky
Ahoj,

dávám se odkaz na video z července 2014. Jedná se o článek, pojednávající o dětech, vidících třetím okem to, co jim učitelé ukazují. Věřit či nevěřit? Co si o tomto myslíte Vy?


Mimochodem u Oka Boha Ra mě napadlo, že vlastně nejde vůbec o žádné oko, nýbrž o řez mozkem, zobrazený z profilu, v mysticky laděné podobě. Vlevo zadní část hlavy, vpravo čelo, oko zobrazuje orgán šišinky, která jest i třetím okem, spodní nožky pak klasické zakončení mozku s páteří.

Pták podle mě značí rozhled nebo hlubší vhled díky otevření oka, had by měl být symbolem pro rozpoznávání vhodného od nevhodného pro nás, viz barvy, páteř, nádoba. Tzn. vzkaz by měl znít takto: "Vědomé spojení s Duchem Ti otevře cestu k hlubšímu poznání". Pouze má dedukce, nic víc.


Mastercard potvrdil blížící se Nový Světový řád!

10. září 2014 v 22:43 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Dnes vyšel článek ohledně expanze čínských, platebních karet UnionPay. Čína tím chce expandovat na východoevropské trhy, včetně České republiky. Čína i ČR samotná si od toho slibuje možnost plateb pro turisty z Asie a celkově globální rozšíření možnosti těchto plateb.

Na tom by nebylo vedle již zaběhlých vydavatelů karet Mastercard, Visa a Maestro nic divného, kdyby ovšem Mastercard v den, kdy Čína oznámila své plány, nesdělil jeden zásadní fakt, a to sice, cituji: "Shodou okolností v ten samý den MasterCard oznámil, že zrychluje rozšiřování akceptace mobilních plateb v Evropě. Společnost chce, aby Evropané mohli do roku 2020 platit všude bezkontaktně."

Co to znamená? Již v roce 2020 můžeme být svědky přechodu Evropy na plně bezkontaktní, platební systém, tzn. úbytek bankomatů a více míst a možností pro bezhotovostní styk. Znamená to tedy jediný zásadní fakt - Čína je ta země, která nyní drží hlavní kormidlo velké lodi jménem Nový Světový Řád - NWO. Je nyní kapitán první lodi, která zajistí plnou expanzi za účelem "zkvalitnění služeb pro Evropu v komunikaci s Asií". Nedivil bych se, kdyby se po rozšíření této služby po celé Evropě cítily USA ohroženy.

Je to pouze konspirace, ale velmi reálná a spousta indicií již nyní nasvědčuje tomu, co se píše poslední léta, a to sice - peníze z papíru zkomírají, pomalu, ale jistě.

Možná tento pokrok vypadá super a že může značně zlehčit život, platby, spotřeba papíru může klesnout, ale budeme mít pak kontrolu nad svými penězi? Nebudeme...

Zdroj: http://www.novinky.cz/ekonomika/347332-cina-chce-zaplavit-stredni-a-vychodni-evropu-svoji-platebni-kartou-zacala-v-cesku.html

P.S.: normálně Novinky.cz beru s velkou rezervou, ale tentokrát zajišťují skryté info o blížící se pomalé transformaci platebního systému a zhroucení stávajícího i když věřím, že neúmyslně a jen se vezou na lukrativních zprávách.

Petice za zachování lesních školek! Přispějte také!

10. září 2014 v 16:07 | Anubides (c) |  Petice
Zákon o dětských skupinách schválila Sněmovna v červnu 2014 ve verzi, která likvidovala všechny odlišné formy péče o malé děti, včetně oblíbených lesních mateřských školek. K záchraně téměř 3000 míst pro děti v lesních školkách se spojilo během tří týdnů 13000 lidí, kteří podepsali petici určenou Senátu. Nyní je zákon zpět ve Sněmovně, která bude na svém jednání v půlce září rozhodovat o dalším osudu lesních mateřských školek.

Jako řešení podporujeme změnu zákona tak, aby registrování k dětské skupině bylo VOLITELNÉ. Potom skutečně vznikne slibovaná nová alternativa a nikoli jediná povolená forma péče o děti, což v původním návrhu hrozí. Být dětskou skupinou totiž znamená splnit přísné parametry na vnitřní zázemí, při počtu nad 12 dětí shodné s požadavky na zázemí klasické mateřské školy - to je pro lesní školky se vzdělávacím programem v přírodě nesmyslný a likvidační požadavek.
Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px