Srpen 2014

Liberta Gia - 2100 USD měsíčně - Chcete?

28. srpna 2014 v 16:50 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Ahoj přátelé, čtenáři,

mám tu pro Vás jednu zajímavost. Pro někoho známou věc, pro někohou úplnou novinku. Vím, že to sem moc nepatří, ale také vím, že sem chodí spousta slušných lidí, kterým to myslí a chtějí se mít dobře a hledají cestu jak na to.

Zde tedy mohu nabídnout první cestu, kterou se lze vydat a za 3,5 roku si hovět pěkně s příjmem 2500 USD měsíčně = dnes cca 55 000 Kč jen tak z vedlejšího příjmu A POZOR - BEZ INVESTICE!

A tak si říkáte určitě, co je to za blbost? Není. Firma LIBERTA GIA si nechává platit za tunu reklamy a jejího prohlížení. Vy denně u této aplikace prosedíte 10 - 15 minut, začínáte na 3 USD za den a za 3,5 roku máte pěknou rentu přes 50 tisíc korun měsíčně, kterou si vybíráte na debetní kartu, kterou si později objednáte a můžete s ní vesele platit.

Níže máte vysvětlení jak celý projekt funguje a jak se lze za 3,5 roku dostat na příjem, ke kterému by jste se možná ani za celý život nedostali a ještě se mít díky tomu lépe než nyní. Výhoda postupu níže je ta, že nemusíte nic investovat a přesto si vyděláte. Je tu samozřejmě i možnost mnohem rychlejšího postupu díky vlastním investicím. Pokud na to máte, jděte do toho, ta odměna zato stojí, kdo ne, nechť si počká, trpělivost se vyplatí. Obě cesty se vyplatí!


Na obrázku vidíte graf, jak se bude postupovat, na jaké pakety, kdy se založí podúčet č. 1, kdy podúčet č. 2.

První samozřejmě začínáte na hlavním účtu, na paketu Bronze, kde je nyní týdenní zisk 15 dolarů.

27 týdnů x 15 dolarů = 405
Hlavní účet upgradujete na Booster. Zbyde vám 6 dolarů.
V té samé době založíte podúčet, kde začnete na Bronze a postupujete stejným způsobem jako na hlavním účtu.

Nyní musíte čekat rok, protože placený paket nelze upgradovat dříve než po vypršení jeho platnosti. Na hlavním účtu vám Booster vydělá 1300 dolarů + 6 = 1306. Budete kupovat Silver. Z dostatečným předstihem si objednejte kartu a z Boosteru si na ni pak můžete převést 300 dolarů na placení KIT poplatku, na Silver, který stojí 899 dolarů vám zbyde.

Hlavní účet upgradujte na Silver (899 dolarů), na účtu by vám mělo zbýt něco přes 100 dolarů (přesně na dolary není nutné počítat).
Podúčet, který jste si založili vám již jede na Boosteru a máte založený další podúčet, který je opět na Bronze.

Jakmile vyprší platnost Silveru na hlavním účtu, upgradujete na Platinum. V té době je na prvním podúčtu z půli rozjetý Silver. Na KIT stejně jako v případě hlavního účtu můžete vzít z něj, než tam totiž budete kupovat Silver, Booster vydělá dost peněz i na poplatek. Vše se převádí na jednu kartu.

Přichází závěr a malá rekapitulace než budeme pokračovat - nyní máte na hlavním účtu nově koupený Platinum (2999 dolarů) a na prvním podúčtu z půli rozjetý Silver. To znamená, že na prvním podúčtu vyprší platnost placeného paketu dříve než na hlavním a vy tam ze Silveru budete muset upgradovat. Abyste tam mohli přeskočit Platinum a jít rovnou na Visionary, chybějící prostředky si převedete z hlavního účtu.

Do vypršení platnosti Platina na hlavním účtu vyděláte dost, abyste o cca půlrok později i tam upgradovali na Visionary. Jakmile to bude, podúčet č. 2 bude v té době na Silveru. Takže za 3,5 roku budete mít dva Visionary pakety a jeden Silver.

Podúčet č. 1 bude na Visionary asi za 3 roky, tedy dříve než hlavní účet.

Počítá se s jedinou naší investicí a to debetní karta, ale v zisku se nám to vrátí.


Tak co, jdete do toho? >>> LIBERTA GIA <<<


V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na mne obrátit na kotyhovydelky@seznam.cz!

Petice proti Islámu v ČR!

25. srpna 2014 v 16:07 | Anubides (c) |  Petice
Narazil jsem na internetu na Petici proti Islámu, mešitám a vůbec téhle kultuře v ČR. ZDE si můžete stáhnout formulář, na který můžete lovit stejně smýšlející sousedy, kamarády, kolegy a poté arch/y zaslat na uvedenou adresu.

Možná se někomu z Vás bude zdát divné, že toto nepodporuji, možná se Vám budu zdát xenofobní, ale víte, dříve nebo později dochází k rozkvětu dané kultury a i když je zde vždy snaha o začlenění a uznání zvyků dané kultury, dojde stejně k rozbrojům a domáhání se práv, nakonec dojde k nadávkám na černé .... apod., tak jak to vidíme u romského obyvatelstva. Možná to na první pohled nesouvisí, ale prostě jiná kultura, snažící se navrtat do té České nedělá dobrotu.

Islám sem nepatří, ať je tam, kde je mu dobře, ale ať se necpe k nám, já ho nemusím, spousta lidí jsem si jist že také ne, a proto rád podepíšu. Není o tom, že by to byly nějací teroristé, ale vím, že do budoucna to nebude dělat dobrotu.


Jak vy se tváříte na aktivity proti Islámu v ČR a vůbec integraci této kultury v evropských zemích?

Oblíbené písně o lásce

12. srpna 2014 v 22:28 | Anubides (c) |  Hudba
Ahoj :)

V rámci tématu týdne sem dám několik mých typů na písně o lásce ať také slyšíte jaké tóny má mé andělské srdce rádo :)

Nejraději máme s přítelkyní Schody do nebe od Terezky Kerndlové. Tolik lásky v jedné písně posadí do kolen snad i nejchladnější osobu.


Trošku z jiného soudku jsou tito Heed se songem Tears of Prodigy. Vokalista Daniel Heiman je však prvotřídní zpěvák a pokud někdo umí dokonale pracovat s emocemi, je to právě ON!

Láska k Větru od Iron Maiden...


Duše v plamenech od Mercenary...Nářek odpočívající duše...


A vaše tipy? :)

Ebola úspěšně léčena, Světová banka poskytla pomoc - kde je háček?

5. srpna 2014 v 17:18 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Ahoj,

dnes mi přilétl do rány jeden skvělý článek, který má v sobě tolik skrytých informací, až jsem valil oči. Pojď mi si říci o co přesně jde. Jak již tušíte z názvu článku, jedná se o aktuální africkou hrozbu jménem Ebola. Ta má již na svědomí několik stovek obyvatel afrického kontinentu a zatím řádí dál. A nakažení jsou i lékaři v místě nemoci přítomní.

Co je ale na této události mnohem zajímavější je fakt, že se dnes objevila zpráva o tom, že vědci z USA mají (z ničeho nic) lék na zrovna tento agresivnější druh Eboly. Že nejste překvapeni? Já také ne. Ale co je ještě zajímavější je důvod toho, proč se nyní objevil lék a proč se do toho přimontovala Světová banka.Někdo tomu říká konspirační teorie, já tomu říkám čtení mezi řádky...

Vezměme si to takhle. Jedna velká mocnost vypustí kdesi na starém kontinentu nemoc, aby otestovala jak bude účinná. V laboratořích se na lidech dělat testy nesmějí, tak se to dělá takhle "přírodně". Jakmile je nemoc venku, je chvíli mediální šok, panika, otázky co když se to někam rozšíří a voala, najednou je na scéně velká země s lékem v ruce na Ebolu, která je prý horší než všechny předchozí. A to poměrně rychle! Proč tedy na Ebolu je lék tak rychle a na AIDS, rakovinu a jiné to tak dlouho trvá? Lék, který Ebolu srazil údajně ihned na kolena, pacient je během krátké chvíle ze smrtelné postele na posteli odpočinkové, s úsměvem na rtech, velebící danou zemi, jaké má superšikovné vědce, a to vše pěkně za mediální asistence.

Zabijeme tři mouchy jednou ranou...

Vypustíme virus, necháme to mezi lidma chvíli poletovat, pak vyběhneme s lékem, vyléčíme pár lidí a budeme za hrdiny, za zemi, co POMOHLA. ALE, protože jsou postižené státy zdecimované touto nemocí a utrpělo jak hospodářství, tak hlavně turismus, státům odtékají na zajištění karantény a léčby peníze. Aby však mohli pomoci a sami nezkrachovaly, nabídne se Světová banka, že pomůže všem postiženým. Jaké to šlechetné gesto. Tato pomoc však má jeden detail. Světová banka nic nedá, ona půjčí, v médiích však dává, aby byly za solidární a plnila na oko domluvený účel své existence.

Už to chápete?

Vypuštění nemoci za účelem zisku. Vypustíme virus, provedeme konečně test na lidech, ozkoušíme vakcínu. Pokud bude úspěch, vlády si vakcíny objednají, včetně vysoce postavených činitelů, Světová banka zase půjčí pěkně pár dolarů na úvěr postiženým a vše zase utichne přesně tak, jako v předchozích případech, kdy se objevila prasečí, ptačí a já nevím ještě jaká chřipka. A všechno se to děje pod heslem "Může zato příroda". Je to legální, nepostihnutelné a hlavně výnosné.

Tohle testování však může předpovídat i jiné věci, horší věci, ale o nich psát nebudu, nač se stresovat, pokud přijdou, nezbude nám nic jiného, než spoléhat na to, že máme silnou imunitu.

Chtěl jsem jen poukázat na to, co již víme a co se děje defacto každý rok. Objeví se nemoc, svede se to na přírodu nebo nějaké zvíře, následně někdo zázračně rychle najde vakcínu a v mžiku je ticho po pěšině. Holt peníze musí téct proudem a pokud netečou, napomůže se jim jakkoliv i za cenu lidských životů a v tomhle žijeme. Svět, kde lidský život nemá pro nikoho cenu.

Čas to změnit ne? :)

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px