Červen 2014

Výklad karet jede! A zadarmo!

24. června 2014 v 12:05 | Anubides (c) |  Výklad Karet
Ahoj všem!

Po delší odmlce a menší nečinnosti jsem zase zpět a rovnou tu mám pro Vás opět skvělý výklad z karet, který jsem si dnes ozkoušel s jedním klientem a dopadl na jedničku s hvězdičkou. Ne, že bych se chtěl chválit, ale před pár měsíci jsem se rozhodl pro experiment.

Řekl jsem si, že pokud chci jet na dovolenou, koupit si dům a auto, budu muset na chvíli opustit duchovní sféry a více se zaměřit na práci s financemi, tzv. začít hrabat. Zaměřil jsem se na finanční přitažlivost a světe div se, ono to funguje, a funguje to víc a víc. Ale vždy je zde něco za něco.

Pokud se soustředíte na duchovno a materialismus zároveň, trochu se to mezi sebou bije a dochází tak k výkyvům, kdy jednou máte úspěch tu a podruhé tam, ale vlastně se to drží stále na bodu nula. A tak jsem si řekl, že začnu hledat přivýdělky a možnosti k finanční nezávislosti a úspěchu, a budu to dělat do té doby, dokud Vám nenapíšu z místnosti v novém domě, spokojen a finančně zajištěn a věnuju financím maximální pozornost!

Přišel jsem totiž na to, že pracovat je hezké, dělat to, co Vás baví také, ale vstávat denně ráno a chodit večer domů za relativně slušný plat, leč neodpovídající objemu práce, naplněn stresem není pro mě, a proto hledám tu nejlepší možnou cestu k finanční nezávislosti, abych Vám jednoho dne mohl sdělit ten nejlepší postup a nasměrovat Vás k tomu samému!
A propos, pomoc si můžeme sami i tím, že si vzájemně sdělíme zkušenosti z našich cest už nyní....komentáře jsou otevřeny!

Pokud by jste chtěli poradit jak na to, případně pomoci i v jiných oblastech, nasměrovat, doporučit řešení aj., napište mi na 1.ea@centrum.cz a optáme se Akášické kroniky, jak Vám zlepšit život :)

A přátelé, je to k nevíře, ale v duchu mého přesvědčení "Pomáhej bližnímu svému a nic za to nechtěj" dělám VÝKLADY na trvalo Z-D-A-R-M-A!!!

Mimochodem, dnes mne při výkladu karet zamrazilo. Anděl mě pohladil zato, že jsem si dal s výkladem záležet a plně se soustředil, tak moc mě zamrazilo a zalil pocit štěstí a radosti z toho, že někomu sděluji skvělou zprávu do budoucích dní. Je úžasné kouzlit Vám úsměv na obličeji :)

Poselství Charlieho Chaplina

23. června 2014 v 20:48 | Anubides (c) |  Videočlánky
Ahoj,

vybral jsem si poselství Charlieho Chaplina, které mě vělmi zaujalo a čiší z něj velká pravda o nás všech a vůbec planetě a lidstvu jako takovém.

Co si o jeho slovech myslíte?

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px