Květen 2014

VIDEO: Známé songy doplňují zvířata. Umřete smíchy!

29. května 2014 v 12:07 | Anubides (c) |  Všehochuť
Ahoj čtenáři, nedá mi to, ale toto video je tak bránici drásající (alespoň pro mě), že Vám ho sem musím dát. Doporučuji shlédnout, nejíst u toho ani nepít, je to masakr! Příjemnou zábavu!Petice proti plné registraci Ústředí muslimských obcí

18. května 2014 v 12:28 | Anubides (c) |  Petice
Další petice, která by měla zabránit podpoře vzniku muslimských komunit v ČR. Kdo tuto víru u nás nechce, stejně jako já, nechť podepíše, jde tu o víc než jen o víru, mešity apod...

V září 2014 uplyne 10 let od zaregistrování náboženské organizace Ústředí muslimských obcí (dále ÚMO) Ministerstvem kultury ČR (dále MK ČR). Podle odst. 1a §11 zákona č. 3/2002 Sb. (dále zákona o církvích), má církev či náboženská společnost možnost zažádat po 10 letech od registrace o přiznání oprávnění k výkonu zvláštních práv, pokud splní další podmínky, uložené tímto zákonem.

My, níže podepsaní občané České republiky, žádáme MK ČR, aby, v případě obdržení příslušné žádosti, nepřiznalo oprávnění k výkonu zvláštních práv náboženské organizaci ÚMO, a to z těchto důvodů:

1. Dle informací, sdělených pracovnicí MK ČR, ÚMO každoročně nezveřejňovalo výroční zprávu o činnosti, čímž nesplnilo podmínku, uloženou odst. 1b §11 zákona o církvích.

2. Dle údajů ze sčítání lidu, domů a bytů 2011, zveřejněných Českým statistickým úřadem, se k ÚMO přihlásilo 1442 občanů ČR. Je proto velice pravděpodobné, že ÚMO v září 2014 nedosáhne na počet členů, nutný k přiznání oprávnění k výkonu zvláštních práv, podle odst. 4a §11 zákona o církvích.

3. Máme odůvodněnou obavu, že ÚMO vyvíjí činnost, která není v souladu s právním řádem ČR, konkrétně s odst. 2 §2 a s §5 zákona o církvích. Tato činnost byla několikrát zaznamenána v pražské a brněnské mešitě, například v kázání bývalého předsedy ÚMO Hassana Alrawiho bylo schvalováno užití násilí za účelem donucení dětí k modlitbě, v kázání pana Lukáše Větrovce (2011) byly vyjádřeny jasné projevy antisemitismu, v pražské mešitě vystoupil kontroverzní londýnský imám Haitham al-Haddad, který přijel pomoci s ustavením paralelního islámského právního systému pro českou muslimskou komunitu. Dále existují svědectví několika českých exmuslimek a exmuslimů, kteří potvrzují, že výše uvedené projevy nejsou v pražské a brněnské mešitě výjimkou. Jelikož se ve výše uvedených příkladech jedná o přední představitele ÚMO, sdílíme vážnou obavu, že v českých mešitách, které spadají pod záštitu ÚMO, dochází opakovaně k porušování právního řádu ČR a dochází k činnosti, která představuje bezpečnostní a společenské riziko pro naši zemi.

Obracíme se touto peticí na MK ČR a žádáme, aby bylo pečlivě přezkoumáno, zda ÚMO splňuje podmínky pro přiznání oprávnění k výkonu zvláštních práv dle §11 zákona o církvích, a aby bylo v souladu s tímto zákonem rozhodnuto. Zároveň žádáme, aby v této věci nebyla udělena žádná výjimka, a aby MK ČR důrazně lpělo na splnění všech podmínek, nutných k přiznání příslušného oprávnění.6.3.2014

Jindřich Chmelař
Jakub Šimonovský
Marek JanovskýVIDEO: Nejnovější, odtajněná zbraň USA zasáhla v Afghanistánu

12. května 2014 v 14:10 | Anubides (c) |  Všehochuť
Jak si Rusko a USA vzájemně dokazují svou vojenskou sílu, unikají na internet záběry, které nutí pokládat si mnoho otázek. Jedním z takových záběrů je i zde přiložené video, které ukazuje UFO trojúhelníkovitého tvaru, jak v mžiku ničí Talibanský tábor v Afghanistánu. Takže poté, co Rusko ukázalo nedávno stíhač SU-29 s psychotronickou zbraní, po jejímž útoku zůstala americká loď zcela ochromena a námožníci museli být převezeni na pozorování zpět do USA, Americké letectvo se vytasilo s projektem, který opravdu budí respekt. Co vše se ještě dovíme vinou tohoto předvádění? Jak malé děti..


Zda je tento záběr reálný nebo se jedná o záměrnou modifikaci videa je otázkou, která asi zůstane nezodpovězena. Dle mého názoru bych se však nedivil, kdyby Rusko hrálo na své svaly a USA na své lži, tedy vypustila záběr, aby vzbudila respekt a obavy na machrující straně.

VIDEO: Snipeři na Ukrajině

12. května 2014 v 12:18 | Anubides (c) |  Videočlánky
Vím, že to s tímto blogem nemá nic společného, ale mě to nedá, protože video, které sem vkládám ukazuje realitu dnešního dne na Ukrajině. Ano, je to tak, Snipeři jsou nasazení a mají za úkol eliminovat jakýkoliv odpor z řad obyvatelstva. Předem varuji, že na videu je záběr zásahu do hlavy, včetně dalších tří postřelených lidí, a to pouze z důvodu vykřikování nějakých hesel, takže jen pro silné povahy, opravdu varuji.

Nicméně, video by si měl shlédnout každý, kdo chce vidět co to znamená opravdová DEMOKRACIE, která na Ukrajině nevládne a jediné, co Vás může potkat při výlezu na ulici, je kulka do hlavy. Tady je krásně vidět, že na ulici se vůbec nic neděje, pouze nespokojení občané volají po zastavení střelby, co na tom, že snipeři naopak pokračují vesele ve střelbě dál.


Je na nás přátelé, abychom se tomuhle vyvarovali a nenechali si líbit naší vládou nic, co není v souladu s naší Ústavou a našimi právy na bezpečný život.

Ukrajina - co říkají média a co babička, žijící na Ukrajině?

11. května 2014 v 21:30 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Určitě jste zaznamenali minimálně 1 zmínku o občanské válce na Ukrajině. Média nás neustále krmí o tom, jak Rusko provokuje Ukrajinu a ta si to nenechá líbit. Odvážní občané této země brání své domovy, snaží se ukořistit zbraně, voj. techniku a bojovat za své domovy. USA hraje světového hrdinu, plného soucitu a chystá se zakročit. Kde je však EU? NATO? Proč o tom všem jen tlachají a nic se neděje?

Z mnoha videozáběrů lze vidět, že v řadách ukrajinských vojáků a policistů se nachází proruské, neoznačené síly, jakoby nikam nezapadající, rozvracejí vnitřně mínění obyvatel a poštvávají lidi proti sobě. Nedávný hořící dům, kde zahynulo 38 lidí, proč nikdo nezasáhl? Proslýchá se, že se jednalo o cílené zapálení objektu a nebyl sebemenší zájem obyvatelům pomoci. To je tak asi ve zkratce to, co se můžete dočíst a co jsme mohli slyšet z oficiálních médií.

Já mám však kamarádku Ukrajinku, která má prarodiče přímo na Ukrajině, a ti, resp. babička mluví úplně jinak, posuďte sami...

9.5.2014 - Ukrajina
- na Východní Ukr. se blíží tanky, babička je přímo viděla převážet jejich vesnicí, jedou ze západu na východ. Na Východě je dnes Den Vítězství - lide nevychází z domů a bojí se po celé Východní Ukrajině, paní která mávala na svého manžela z balkonu to dostala přímo mezi oči, dívka, která potkala vojáky z pravého sektoru a ptala se jich proč bojují, že jsou všichni Ukrajinci, byla znásilněna a zranění nepřežila, dědeček s vnukem, kteří měli na hrudi pověšenou stužku, kterou dostali po vítězství ve 2.světové od SSSR, byli zabiti. - Proč to český média nezmiňují?

Přesně tak, proč toto Česká média nezmiňují? Protože říkají jen to, co jim je umožněno říkat a co mají říkat tak aby lidi nahlodali a vytvářeli podvědomě soucit, ale zároveň i nevraživost vůču Rusům a Ukrajincům u nás. Otázkou je jak se k tomu postavíme. Já věřím, že nám Čechům je toto u zadele a tzv. dokud se to neděje nám za prdelí, tak je to v pohodě. Problém, je že Ukrajina není tak daleko jak by se nám mohlo zdát. Přes nás vede hodně tranzitu, jsme závislý na dodávkách plynu zvenčí a na jiném exportu. Vše se může v případě vypuknutí většího válečného konfliktu pěkně zhroutit a pak to teprve nebude sranda.

Problém totiž není Rusko, ani Ukrajina, ale ti frajeři, co se pletou nepozorovaně mezi lidmi, v médiích, v politice a rozvracejí postupně celou společnost tak, aby se brzy vyskytl důvod k vojenské intervenci. A toto se děje všude, v každém státu. Nejdříve nahlodat, zadlužit, pokladnu vyprázdnit, nechat lidi pořádně napěnit a nakonec je poštvat proti sobě a vytvořit si záminku pro vojenský úder a dohled v zájmu míru.

Jo, jo, ale proč Vám tohle píšu? Chtěl bych aby jste si Vy všichni, kdo denně čumíte do TV, hltáte ta úžasně vtipná rádia a kupujete bulvár, uvědomili, že se jedná jen o snůšku nesmyslů, sraček a manipulativních informací, udržujících Vás v napětí, vzteku a stresu tak, aby jediné, o čem by jste měli přemýšlet, je Vaše přežití každého dne a nic jiného!

Zapomeňte na média a zapněte více svůj mozek, oči, uši, jedině tak nepodlehnete!

Silná, magnetická bouře tento víkend - pocítili jste něco?

11. května 2014 v 21:16 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Na pár místech jsem se v pátek dočetl, že tento víkend, který právě pomalu končí měla proběhnout silná, magnetická bouře. Mělo dojít ke zdravotní zátěži v nejvyšším stupni, bolestem hlavy, zhoršenému dýchání, bolesti zad, těla, nevolnosti aj. Pocítili jste něco? Já nevím, zda mohu mé potíže přirovnat k působení Slunce, ale je pravda, že zatímco v pátek jsem se cítil plný síly a v maximálně dobré náladě, v sobotu ráno jsem se probudil zahleněný, s ukrutnou rýmou a malátný - typická moje viroza, kterou jsem ovšem nepocítil velmi, velmi dlouho.

Co je důvodem, se mohu jen domnívat. Zajímavé je ovšem to, že v noci z pátek na sobotu a ze soboty na neděli jsme s přítelkyní měli oba shodně "rodinné" sny, kde byly problémový členové rodiny, barvy i atmosféra nebyly vůbec pozitivní.
Je tedy dost možné, že erupce na Slunci mají přímý vliv na čištění našich těl a vytahování hluboko zasutých emocí na povrch k řešení. Co myslíte?


Když v sobě aktivujete Boží sílu...

5. května 2014 v 10:24 | Anubides (c) |  Učíme se o: Bohu
Dnes přidávám přátelé jednu víkendovou zkušenost, která mě velmi obohatila a jsem za ní šťastný ještě teď. Hraju již přes 10 let sport, který mě hodně baví a lepší období střídala ta méně úspěšná. Zažil jsem vzestupy a i pády i dlouhodobou spokojenost, ale naučil jsem se to, že jakmile dosáhnete jednou toužebného cíle, cesta se obrátí směrem zpět, jako když zdoláte Mount Everesty, co potom? Jdete zpět do údolí.

Letos jsme měli sezonu asi nejhorší vůbec. Otírali jsme hubou dno tabulky a měli jsme jen jednu výhru a dvě remízy. Hrůza, děs, běs. O víkendu jsme odehráli dva zápasy a já do toho šel s tím, že se jedná o poslední dva zápas sezony a že si to užiju a udělám konečně svou první výhru této sezóny.

V prvním zápase se vše dařilo dle plánu a výhra byla blízko. Žel Bohu jsem 2 minuty před koncem učinil chybu, která se zdála být zlým snem. Hráli jsme totiž se slabším týmem a v dalším zápase nás čekal mnohem těžší soupeř, který porážel jiné rozdílem deseti golů na zápas. A já daroval chabě hrajícímu soupeři bod za remízu. Výhra byla tak blízko. Bylo to zklamání, pocit frustrace, ale byl jsme rád za bod pro celý tým. Ale vinu jsem cítil a říkal jsem si, že jestli jí neodčiním v druhém zápase, kde nás soupeř nejspíš smete, tak se asi půjdu zahrabat.

Boží síla zakročila...

Než jsme nastoupili ke druhému zápasu, říkal jsem si, že jestli tenhle zápas vyhrajeme, tak to bude dar od Boha a budu za něj i ten pocit poté nesmírně vděčný. A taky jsem si řekl, že napravím chybu z prvního zápasu a že si konec sezony plně užiju. Zápas začal velmi dobře pro nás a nechápali jsme, kde obávaný soupeř z horní části tabulky nechal síly. Bylo to neuvěřitelné, ale po celý zápas to, co šlo na mě jako brankáře a rovnalo se gólu na 200% se záhadně vyhlo mé bráně a trefilo to vždy mě tak, že šel míč vedle.

Jak šel čas, najednou jsme jako tým zjistili, že vedeme 1:0, což je ve florbalu hodně vzácné. V našem případě byl hotový zázrak, že jsme zahráli nejlepší zápas sezony na konci sezony, já nepustil ani gól a nakonec jsme neskončili ani poslední v tabulce. Je to zvláštní, ale během zápasu jsem pocítil takový klid, soustředěnost a i přes náročný první zápas jsem cítil v celém těle neskutečnou sílu. Snad i proto, že několik zpátky jsem odehrál zápas podobného ražení kdy papírově silnější soupeř, porážející každého v lize nám nedokázal dát gol a taky jsme vyhráli jen 1:0.

Je to zvláštnost, zadostiučinění a ohromná radost. Když jsem totiž šel z tribuny na hřiště, procházal jsem kolem malého kluka, který tiše povídal otci "hele tati, to je ten dobrej brankář" a znělo to tak spirituálně, jak z těch filmů, kde padající hvězda uslyší slovo, které nakopne duši k ohromnému výkonu aby nakonec byl dotyčný králem situace a našel klid v duši.

Zvláštnost, která udělala ze sychravého dne ohromný zážitek plný radosti a euforie a toto jde. A můžu říct, že to byl opravdu dar od Boha - ne od té bytosti, ale odemně samotného, protože jsem našel ten správný recept jak konečně vyjít z té celosezonní sračky, na konci sezony, proti nejtěžšímu soupeři. Super a díky Bože!

A pro Vás ostatní malá rada. Chcete uspět v čemkoliv? Pokora a respekt k soupeři jsou receptem!

Soutěžte s Neoluxorem o ceny k filmu Ranhojič!

1. května 2014 v 15:15 | Anubides (c) |  Knihy
Chcete vyhrát knihu, plakát nebo lístky do kina na přicházející film RANHOJIČ, zpracovaný dle stejnojmenného bestselleru, v hlavní roli s Benem Kingsleyem? Pak nejdříve shlédněte trailer, aby jste mohli odpovědět na soutěžní otázky a pak postupujte přes odkaz níže. Chystáte se na tento film? Já ano.


O knize a filmu Ranhojič
Rozsáhlý román líčí bouřlivý příběh nadaného léčitele, který bojoval s nemocemi v primitivních podmínkách středověké Anglie a Persie a poznal nádheru zlatého věku arabské a židovské civilizace. Robert Jeremy Cole má zázračný dar: dokáže vycítit blízkost smrti. Je předurčen, aby léčil lidi. Vydá se do Persie, za nejslavnějším lékařem doby Ibn Sínou (Avicennou), a předstírá židovský původ, aby mohl studovat na věhlasné akademii. Když se ožení s křesťankou, vzbudí ve svém okolí nejprve pohoršení, ale nakonec si najde cestu k srdci sousedů. Podaří se mu uskutečnit, co si vždy přál: stane se lékařem, sbírá zkušenosti jako vojenský doktor, získá si pověst výborného chirurga...


Kniha vychází 5. května v knihkupectví Neoluxor.
Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px