Duben 2014

Využijte dar jara a udělejte si Pampeliškové Smoothie!

14. dubna 2014 v 14:24 | Anubides (c) |  Vaše zdraví
Pampeliškové smoothie

Už je to tady. Všeude jsou bylinky a až do zimy je budeme moci papat. Nejjednodušší způsob, jak do sebe dostat vysoké množství vitamínů a zlepšit tak svoji imunitu, je udělat si např. zelené smoothie z kopřiv a pampelišek.

Pampeliška:

Je jedna z nejznámějších ale také nejvíce hořkých bylin. Jedlé jsou všechny části. Pampeliška čistí krev, odvodňuje a je dobrá na ledviny. Povzbuzuje trávící orgány, působí mírně močopudně a žlučopudně a celkově je považována za posilňující prostředek s příznivým účinkem na metabolismus. Dále ji lze použít při léčbě močových kamenů, napomáhá při cukrovce (snižuje hladinu krevního cukru), při chronické únavě, při opuchlých lymfatických žlázách, při zvětšení sleziny, působí proti degeneraci kostí a chrupavek, pomáhá vyvolat menstruaci.

Kopřiva - železo, bílkovinná bomba a detoxikace:

Semínka by se měla také konzumovat společně s kopřivou. Kopřiva obsahuje spoustu vitamínu C a provitamínu A, minerální soli (především vápník a draslík), kyselinu křemičitou, železo, chlorofyl. Kyselina obsažená v kopřivě působí uklidňujícím způsobem při bolestech a proti zánětlivě, čistí krev, krvotvorně, zastavuje krvácení, podporuje látkovou výměnu, růst vlasů, pomáhá při onemocnění vylučovací soustavy, revmatismu, dně, lupech, jarní únavě, nechuti, zácpě, průjmu, slabosti žaludku, cukrovce (podpůrně), vysokému krevnímu tlaku, problémem při menstruaci, onemocnění dýchacích cest, atd.

P.S.: Pokud přemýšlíte nad tím, jak mixnout kopřivu, aby nepálila, tak jí nejdříve mixněte s vodou, pak přidejte zbytek a mixněte ještě jednou. Nápoj je sladký a chutný a hlavně ZDRAVÍ.Historické souvislosti: Lincoln vs. Kennedy

14. dubna 2014 v 12:17 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Další várka, tentokrát prezidenti USA...

Lincoln se narodil 1818.
Kennedy se narodil 1918.
(rozdíl 100 let)

Lincoln se stal prezidentem USA - 1860.
Kennedy se stal prezidentem USA -1960.
(rozdíl 100 let)

Oba byli zabiti v pátek. Oba v přítomnosti svých žen. Oba výstřelem do hlavy. Lincoln byl zabit v divadle "Kennedy". Kennedy byl zabit v automobile Lincoln.

Oba dva to byli jižané. Oba demokrati. Do toho než se stali prezidenty, byli senátoři USA.

John Wilkes Booth, jenž zabil Lincolna, je narozen 1839.
Lee Harvey Oswald, jenž zabil Kennedyho je narozen 1939.
(rozdíl 100 let)
(obě jména se skládají z 15 písmen)

Booth utekl z divadla a byl chycen na půdě.
Oswald utekl z půdy a byl zatčen v divadle.

Po Lincolnovi se ujal vlády Johnson.
Po Kennedym se ujal vlády Johnson.

První, Andrew Johnson se narodil 1808.
Druhý,Lyndon Johnson se narodil 1908.
(rozdíl 100 let)

A čeká Vás další...

Historické souvislosti: Napoleon vs. Hitler

13. dubna 2014 v 12:05 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Pár historických zajímavostí, která Vás možná překvapí z ruských a německých zdrojů přeložených kamarádem.

Napoleon narozen 1760
Hitler narozen 1889
(rozdíl 129 let)

Napoleon přišel k moci - 1804
Hitler přišel k moci - 1933
(rozdíl 129 let)

Napoleon vešel do Vídně - 1812
Hitler vešel do Vídně - 1941
(rozdíl 129 let)

Napoleon prohrál válku - 1816
Hitler prohrál válku - 1945
(rozdíl 129 let)

Oba přišli k moci když jim bylo 44, napadli Rusko, když jim bylo 52, a prohráli válku, když jim bylo 56.

Příště se podíváme na Lincolna a Kennedyho.

Soutěž o vstupenky na Festival Evolution v Praze! Už jen do 8.4.2014!

6. dubna 2014 v 13:34 | Anubides (c) |  Všehochuť
Vážení, den esoteriků se blíží. Festival Evolution, který se zaměřuje na esoteriku, ekologii, propagaci různých kultur, náboženství, je plný workshopů, přednášek aj. zábavy, včetně prodeje různých pomůcek, literatury aj., se nám blíží a vypukne konkrétně dne 11.4.2014 a skončí 13.4.14.
Protože rád propaguji dobré věci, stránky či nápady, zachytil jsem soutěž s esoterickým obchodem Dajána, který sídlí v Praze. Do 8.4.2014 máte šanci dát like facebookové stránce Dajána nebo se přihlásit k odběru novinek na jejich webu a tím získat šanci, že budete vylosováni jako šťastní výherci vstupenek na tento jistě skvělý festival.

Na festivalu Evolution v Praze narazíte na přednášky takových veličin, jako Teal Scott, Dan a Jana Čadovi z Dajány, Alžbětu Šorfovou, Evu Kalivodovou Štichovou, Ajurvédický léčitel Shanti Kumar Kamlesh, Petr Piňos, Mark Dzirasa aj. skvělé, české i zahraniční osobnosti.

Celý program festivalu ZDE

Kdo z Vás se přijde podívat?

FOTO: Ruka boží ve světle duhy!

6. dubna 2014 v 12:45 | Anubides (c) |  Učíme se o: Bohu
Superior Sundog

Fotograf Shaqn malone zachytil tohle dechberoucí foto duhy, která jakoby dopadala na nataženou, boží ruku, což je ve skutečnosti mlha nebo kouř, stoupající z jezera po ránu. Foto bylo pořízeno 17.ledna 2014 v blízkosti města Marquette, státu Michigan.


Dnes mě Andělé přesvědčili, že je Ďábel skutečný!

3. dubna 2014 v 15:31 | Anubides (c) |  Učíme se o: Démonech
Z noci na středu se mi zdál sen, který se mi snovým světem neprohnal již pořádně dlouho. Dle toho, co jsem prožil měl poučný charakter, který měl prověřit některé mé psychické stránky. A nebudu si nic nalhávat, že ten večer před usnutím jsem shlédl nejnovější díl Supernatural, kde Crowley vystupoval jako Král Pekla. I když díl má z části komediální prvky, je více hororový a určitě se zapsal do mé paměti.

Nicméně, pojďme k samotnému snu...

Procházel jsem nějakým městem pod zemí, všude samé bary, pivo, jídlo, potemněno a podivný lidé. Pak jsem vlezl do nějakýho discobaru, kde bylo celkem příjemně.

Tak jsem posedával, přišli dvě celkem pěkné ženy, ne nijak sprostě oblečené a bylo s nima fajn. Ale nějak jsem cítil, že je lepší včas odejít. Avšak jedna z nich nachvíli odešla a vrátila se v červených šatech a já (ta postava ve snu) z ní byl paf a nechal se unést dál do privátních prostor.

Když se chtěla do mě pustit, a já do ní, protože jsme byli lehce v lihu, tak mi sdělila že nemůže, že zvenčí vypadá dobře, ale není tím, čím vypadá navenek (a bylo vidět, jak jí to hrozně trápí)...pak záběr na krvavě rudé dveře, které se otevřely a vstoupila bytost či postava, holohlavá, v černém, těsném kabátu s hřeby na hlavě. Hodně podobná postavě Hellraisera a to nejsem fanda, nemám důvod tohle mít ve snu :)

A pak to začalo naplno. Démon přišel, řekl, že tohle je moje zkouška. Teleportoval mě do starého vlaku, který jel a tam po mě začali jít démoni. A počty se stupňovali po dvou. Skončil jsem u pětice démonů, které jsem začal odrážet a před posledním jsem se vzbudil...No, hádám, že tohle byla fakt zkouška na astrální úrovni, jedna z těch, co přijde když jí voláte i nevědomě.
=====================

Pro mě to byl jasný vzkaz toho, že ženy, nalíčené, v těsných šortkách, s nadupaným dekoltem a hlubokým výstřihem jsou na první pohled a dojem krásné, bez chyby, ale uvnitř jsou prázdné. Ta žena ve snu se z krásné Marilyn Monroe proměnila v hnusnou potvoru, která si drásala vlasy tím, že jí všichni mají rádi a obdivují jí když je nalíčená a špulí rty. Ale její srdce nikdo nevnímá, a to jí bolí.

Proto vím, že toto nebyl ledajaký sen ale pěkně živý vzkaz, kde mi tentokrát dalo mé temné já pohlédnout na dno poháru. Jen dodám, že nejsem ani náhodou vyznavače alkoholu, drog apod.

Co Vy, měli jste někdy podobný sen?

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px