Březen 2014

Revoluční SpinDing - Startuje právě dnes!!

31. března 2014 v 22:52 | Anubides (c) |  Videočlánky
Zdravím Vás, přátelé. Teď si asi budete říkat, co následující článek má společného s esoterickou ambulancí. No, celkem hodně. Chci Vás seznámit s aplikací, která má gigantický potenciál stát se něčím úžasným. Odstartovala naplno právě dnes a již nyní skýtá miliony registrací a nadšených uživatelů. Ale co by mělo pro Vás být zajímavé, je to, že s touto aplikací si můžete přijít na parádní příjem. Vzhledem k tomu, že vím, jaká nedůvěra panuje v zahraniční výdělky, o to víc aplikace, zde Vám mohu říci toto: FUNGUJE - Je plně profesionální - Je zábavná a hlavně - VYPLÁCÍ, a to měsíčně!

Vím, že spousta z Vás je na tom díky našem "štědrému" sociálnímu systému a inteligentní vládě bídně, někdo nemůže najít práci, jiný je v invalidním důchodu, další žije od výplaty k výplatě apod. A proto bych Vám všem rád nabídl příležitost zapojit se do mého týmu a vydělat si společně krásné peníze. Za internet platíme nemalé částky, mnohdy brouzdáme, hltáme informace, většinu úplně zbytečných a peníze jen vydáváme. Pojďme si na ten internet hezky vydělat, aby to, co zaplatíme naším předraženým operátorům, se nám vrátilo klidně 50x tolik. Vše je jen o Vás, chuti se něčeho zúčastnit a spestřit si denní rutinu či život na hraně něčím, co jednoho potěší, druhého nadchne, třetího pohltí a dalšímu změní život.

Pokud jste dočetli až jsem, paráda, máte zájem. Kdo zájem nemá, může jít dál. Chci lidi, kteří znají hodnotu peněz a kteří vědí, že jsou potřebné k životu a k tomu, abychom se měli tak jak si MY VŠICHNI přejeme.

Začněme videem níže v CZ....Líbí se Vám to, co jste viděli? Pak se registrujte prosím ZDE >>> SPINDING.COM

Jakmile budete mít registraci hotovou, napište mi e-mail na 1.ea@centrum.cz a řekneme si co a jak. Pomůžu s průvodcem online kanceláří a řekneme si co a jak. Jakmile obdržím první výplatu, vypíšu soutěž, kde prvním 5ti z Vás zaplatím startovací balíček BRAVO, který je třeba ke generování první výplaty.

A jak Spinding funguje?


Vezmeme si levý sloupec jako příklad. Zaplatíte si startovací balíček BRAVO za 30 USD. Použít můžete VISA či Mastercard platební kartu k vašemu účtu a nebo paysafecard, přednabitou kartu, která se dá koupit na benzínkách. Jakmile je balíček aktivován, začíná cyklus, kdy se cyklí balíčky x počty lidí v CELÉM SpinDingu.

1 Cyklus má hodnotu 1 USD x 10 cyklů za DEN = 300 cyklů za měsíc = 300 USD pro Vás!!

Ale to je jen polovina všeho. Pokud máte pod sebou dva kamarády, kteří by si rádi přilepšili a mají rovněž balíček BRAVO, nejenže oni vydělají to samé co Vy, ale Váš výdělek se násobí 2x, takže 300 x 2 = 600 USD měsíčně pro Vás za propagaci této aplikace! Super ne?

Jediné, co si SpinDing každý měsíc sebere z Vašeho výdělku, je 30 USD, takže Vám zůstává 570 USD k užitku.

Jestli Vás ani toto nezaujme, máte v sobě nějaký blok či odpor vůči penězům, či snad strach zkusit něco nového? Ale kdeže, udělejte si život trochu lepším a pojďte semnou utvořit úderný tým SpinDing Czech, který si vydělá. Máme na podporu i Facebookovou skupinu, kde je leader, který přináší neustále novinky a vzájemně se o sebe staráme. A ve skupině naleznete i první fotodůkazy výplat českých uživatelů. A poslední famózní výplata byla neskutečných 409 USD za den!!!

Děkuji za pozornost a za Vaší podporu, věřím, že se vzájemně podpoříme a vycucneme z celosvětového systému peněz pár set dolarů i pro nás.


Takže, kdo chce, uvítám ho ve svém týmu po registraci níže...


Sen předpověděl ranní událost

22. března 2014 v 12:25 | Anubides (c) |  SNY
Ahoj všichni,

přináším čerstvou zkušenost s noční předtuchou, která se do puntíku vyplnila hned následující ráno.

Přítelkyně měla sen, že ráno přijela pozdě do práce a problémovým bodem byl čas 6:30. Když ráno vstala, nedávala tomuto snu význam, spíše se tomu zasmála. Jaképak bylo překvapení pro nás oba a převážně pro mou přítelkyni, když ráno jela tramvají do práce a vůz se přesně v 6:30 zastavil a řidič oznámil poruchu. Slečna přijela pozdě do práce a doteď nechápe, že se jí o tomto momentu zdálo.

Jak je vidět, někdy k nám budoucí události proudí aniž bychom chtěli a jak to tak vypadá, tak i v dobré víře, abychom si dali pozor, vyjeli dřív či jsme cestovali jinak. V tomhle si troufnu poděkovat za pomoc andělům.

A co Vy, máte také obdobnou zkušenost?

Záběr UFO pořízený stanici ISS 15.3.2014

17. března 2014 v 20:45 | Anubides (c) |  UFO
Posuňte si video na 0:50, tam začínají UFO. Co Vy na to?

VIDEO: Kolik času máte?

15. března 2014 v 12:45 | Anubides (c) |  Videočlánky
Dnes sem vkládám video, které má v sobě neuvěřitelnou hloubku a hodně Vám připomene ve dvou minutách jaké to je, když mrháte svým vlastním časem kvůli blbostem. Doporučuji shlédnout, poté se zamyslet a napsat k čemu jste dospěli. Těším se na Vaše názory.

Mě tohle video jenom připomenulo, že zabývat se malichernostmi, trávit život naložen v alkoholu, hraním her a rutinním chozením do práce je přežívání, nikoliv žití. Čas to změnit. Hodiny tikají a čas nečeká.


Andělská předpověď na Březen

3. března 2014 v 10:34 | Anubides (c) |  Výklad Karet
BŘEZEN - Bude o nás samotných. Budeme se zamýšlet nad tím, proč máme život jaký máme a jak ho zlepšit, kde co napravit. Hodně lidí bude přemítat nad tím proč se jim děje to co se děje a proč měli rok 2013 takový jaký byl. Jednoznačně vhodný měsíc k seberozvoji, sebepoznání a duchovnímu růstu, ale také budou dny plné těžkých energií, které nám nebudou dělat dobře, březne bude náročný měsíc, hlavně zdravotně.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px