Únor 2014

V noci nás navštívil duch!

27. února 2014 v 21:05 | Anubides (c) |  Duchové
Dnešní byla opět po dlouhé době plná adrenalinu. Bylo cca 15 minut po půlnoci, když jsem si šel lehnout. Přítelkyně již dávno tvrdě spala a já se zrovna soukal pod peřinu, když v tom náš pes vyskočil do pozoru a začal štěkat na tmavý roh místnosti. Předem říkám, že tohle dělá pouze v případě, že vidí něco, co se mu nelíbí a ten bojovný štěkot dával zapravdu. Na neznámé lidi neštěká a když už, tak štěkot zní příjemně, ne agresivně.

Tohle bylo jiné. Sedl jsem si a říkám "Co blázníš, co tam vidíš?" Ale pes nehnul ani brvou. Jen nehybně stál a upřeně zíral do rohu. Tak jsem ho vytrhl zavoláním z transu, přiběhl, vzal jsem si ho k sobě (je malej) a nechal ho lehnout k sobě. Pes okamžitě směroval k nohám, tak jak to dělají hlídací psi na stráži. Chvíli jsem pozoroval jeho reakce a viděl jsem, jak kouká nejdříve za mě, pak sleduje jakýsi pohyb dokola kolem postele a zírá nademne. Chvilkama jsem si říkal, že jsme si asi přitáhli domů nezvaného hosta a nebo k nám zabloudil cizí astrál. No co už. Když už jsem viděl, jak se pes začíná třást a mírně fňuká, a že je to kliďa, kor když na něj vyjede cizí pes, tak mi to nedalo a začal jsem přivolávat sílu Světla a Archanděla Michaela, aby pročistili prostor od všeho negativního.

Na psovi jsem pozoroval reakce, neboť ze strachu, náhled prudce otočil hlavou ke dveřím a bylo vidět, jak to něco rychle zmizelo pryč a pes se uklidnil a usnul. A já také, beze strachu a v klidu. Musím podotknout, že na Anděly neštěká, naopak, vrtí ocasem a kousáním hračky dává znát, že by si rád hrál. Ale na duchy je nevrlej, kor když se rychle hýbou.

Co no, zase jednou jedna zvláštní noc, kterou okořenila cizí entita. Jen škoda, že jsem ducha neviděl pořádně, neměl moc energie, aby se řádně projevil, což spíše značí nízké vibrace a snahu ulovit si kus energie na nás.

Tímto děkuji mému pejskovi, že nás nedal :)

Lze lesbičky přetvořit zpět do normálu?

24. února 2014 v 18:16 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Není to tak dávno, co jsem zaregistroval prapodivný článek o jedné slečně, kterou údajně 20 tisíc!!! mužů nedokázalo zbavit lesbického náboje a udělat z ní heterosexuálku. Slečna se hrozně divila, že měla tolik mužů a žádný nebyl schopen podat přesvědčivý důkaz o tom, že by měla být hetero a vést normální, partnerský život s mužem. Dle této ženy nejsou muži hodni partnerství. A tak jsem si říkal, co to je za pitomost, vždyť ta ženská je úplně mimo. Ona chce sama sebe přesvědčit, že muži "zato stojí", ale přitom celý problém, nad kterým dumá a hledá odpověď někde venku, je uvnitř jejího těla, resp. mysli.

Jedná se o psychický blok, pravděpodobně se jí otec dostatečně nevěnoval, spíše vůbec. Hádám, že tato žena žila na velmi vratkých základech rodiny, kde oporou byla nejspíš matka, a ta nebyla spokojena s tím, že muž je neustále v práci či někde na prac. cestách, možná i nějaká nevěra a postupně tak očkovala poslušnou dceru řečma o tom, jak jsou muži špatní, až se misky hormonálních vah naklonili blíže k ženství a tam zůstávají dodnes. Logicky pak necítí žádný náboj k mužům, neboť u ní spí a čeká opět na návrat do normálu.

Co s takovou ženou, která cítí, že je něco uvnitř jejího nitra špatně a duše volá po změně, ale nedaří se nalézt cestu, resp., zůstává stále opřená o zeď ve slepé uličce a na cestě zpět čeká dav sebejistých žen, tvrdících, ať se s tím smíří, že to tak prostě je.
Je mi jasné, že se najde homouš či lesba, kteří řeknou, že mají skvělé rodiče, měli skvělé dětství a že na svou orientaci přišli časem sami. Průser je v tom, že VŽDY se jedná o poruchu osobnosti, způsobenou rodiči, traumatem, či nějakou zkušeností, která zazdila přijímání opačného pohlaví jako vhodného pro partnerství. Tací lidé jsou bohužel otroky své slabé vůle. Ale obrátit na správný směr se dá vždy, protože cílem množit se a s bytostí stejného pohlaví se nerozmnožíte. A adoptovat? Ale jděte...

Dotaz čtenáře: Je současné počasí dílo Matky Země?

24. února 2014 v 17:18 | Anubides (c) |  Poselství
Čtenář Michal se zeptal, zda je současné počasí, kdy v období přívalů sněhu máme skoro jaro, jinde mají záplavy, požáry a bouře, dílem Matky Země, někdo jí nazývá Gaia, já říkám Země. Optal jsem se karet za dohledu Anděla strážného a nechal si vytáhnout informaci z Akáši a odpověď je poněkud zábavná. Andělé se totiž chopili odpovědi sami.

Sdělení skrze karty je velmi jasné, až zarážející a přesné. Je to vzkaz pro lidstvo, nikoliv pro jedince či skupinu. Vzkaz je tedy takovýto: "Drazí obyvatelé Země, je žádoucí, aby jste šli ruku v ruce s přírodními procesy této planety a sladili své počínání a myšlení na společnou vlnu s vnitřní frekvencí Matky Země. Jedině tak můžete hrát stejnou píseň všichni dohromady. Jakmile k tomuto dospějete, můžete čekat doslova Zázraky. Poté přijde Vámi vytoužená Svoboda a za odměnu se budete moci kochat krásami přírody bez omezení a užívat darů této planety do sytosti. Budete doslova Okouzleni výsledkem změny, kterou učiníte. Ale prvně musí přijít Váš krok, plný lásky, bez špetky destrukce."

Karty jsou takovéto: Hudba - Zázraky - Svoboda - Okouzlení.

Z odpovědi jasně vyplývá, že současná situace je z větší části dílem člověka. Ale nejedná se jen o počasí, jedná se o celkový stav planety Země. Ač mám odpověď od Andělů z Akáši, můj názor je takový, že současný stav je souhrným faktem a realistickým obrazem našeho smýšlení a počínání v té nejjemnější podobě, mohlo by to bejt daleko horší, nikdo z nás si nedovede představit jak moc. Je to důsledek vlivů ostatních planet, slunečního záření, chování jádra planety, do toho jsme začali hrabat my svými technologiemi a zacházením se všemi dary, kterých se nám dostává a dostávalo a ve výsledku si ještě dovolujeme počasí poroučet. Suma sumárum máme na současném stavu největší podíl a zatímco Země si umí s problémy poradit sama od sebe, naše neustálé šťourání se v ní jí paradoxně znemožňuje konat zaběhnuté procesy.

Je to jako kdyby jste žili vedle člověka, který Vás neustále vysává a narušuje tak chod procesů v těle a Vy si stále zoufali nad tím, proč zrovna Vy jste tak unavení a hledali by jste příčinu někde venku, zatímco problém je hned vedle Vás. Místo toho abychom o planetu z větší části pečovali, tak jí drancujeme a utváříme k obrazu svému, díky několika nenažraným pupkáčům, co si myslí, že planetě rozumí. Ve skutečnosti jen tito pupkatí kravaťáci rozkazují a z nudy vymýšlejí hovadiny a platí vědce, kteří milostivě konají aby uživili sebe i rodiny a měli kousek té titěrné slávy v jejich krátké existenci.

Je to všechno se vším, ale největší problém je v nás samotných.

Andělé nechali Valentýnský vzkaz

18. února 2014 v 20:45 | Anubides (c) |  Poselství
Je to sice trochu s křížkem po funuse, ale nyní jsem se konečně dostal k napsání tohoto krátkého sdělení, které je samo o sobě tak neskutečně úchvatné, až se mi tomu nechtělo věřit. 14. února 2014, tedy na Valentýna jsme s přítelkyní šli na dobrou večeři a celkově si užít romantický večer, protože i když jde o svátek, který s Českou republikou nemá nic společného, tak přecijen podpořit energii Lásky by měl každý, tím spíš v tento svátek, kdy jsou tyto energie nejsilnější, protože jsou hodně podporované po celém světě.

Když jsme odcházeli z domova, přítelkyně mě zavolala zpět do pokoje, protože si něco zapomněla a když odcházela, ukázala mi, že malým netbookem štrejchla o balíček napůl vyndaných, andělských karet a co se nestalo. Balíček sklouzl z krabičky na stůl a z balíčku sklouzla jedna karta. Po otočení jsme padli oba v úžas. Byla to karta níže...


Andělé nám tím dali najevo, že jsou naše duše a srdce plné lásky a že i oni nás milují, navíc křídla na kartě zobrazují tvar srdce, postavičky dětskou, čistou lásku. Na Valentýna dostat takovýto vzkaz od Andělů je něco ohromného, dokazujícího, že Andělé jsou stále s námi a extra silně slyší na projevy lásky.

Z celého srdce Andělům zpětně děkuji a Vám Všem přeji láskyplný rok 2014, nejlépe žádnou zlobu, nenávist, ale jen samou radost a lásku.

Anub

VIDEO: Síla přírody, která nyní bičuje břehy Velké Británie, bere dech!

12. února 2014 v 13:09 | Anubides (c) |  Všehochuť
Už několik týdnů hýbou světem dva extrémy. Zatímco v Alpách na obou stranách padá rekordní množství sněhu, místy i metr za noc, v současnosti leží v horských oblastech více jak 5 metrů, Velkou Británii sužují nemalé záplavy a Austrálie bojuje s obrovskými požáry. Země se mstí za to jak s ní zacházíme? Kdo ví, třeba je to jen jeden z dalších extrémů této planety. Podívejte se však na video, které bere dech. Až uvidíte tu valící se vodu a poměr lidí vůči té hrozící mase, možná přehodnotíte své dosavadní chování vůči přírodě.

VIDEO ZDE

Další foto pro doplnění, vše aktuální z února 2014...

Británie...Jak vyjít s obtížnými lidmi?

3. února 2014 v 17:00 | Anubides (c) |  Videočlánky
Ublížil Vám někdo, či Vám nyní někdo ubližuje a Vy na něj máte vztek či chcete utéct? Poslechněte si toto video a zkuste to jinak.


Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px