Prosinec 2013

Recept na léčení karpálního tunelu bez operace!

30. prosince 2013 v 20:10 | Anubides (c) |  Vaše zdraví
Pokud Vás či někoho z Vašeho okolí, trápí karpální tunely, určitě uvítáte níže zmíněný recept na úlevu od bolesti, ne-li plné vyléčení. Většině ulevil od bolesti, někomu nepomohl, ale známe to, na každého z nás učinkuje něco jiného. Každopádně tento recept vznikl čistě spontánně a zabral u pacientky, která ho následně publikovala na internetu.


POTŘEBNÉ PŘÍSADY

- Acylpyrin
- 5 listů aloe
- francovku herbu či lesanu

POSTUP PŘÍPRAVY

Do půl litru francovky herby (či lesany) nechte luhovat 20 tablet acylpyrinu a 5 listů aloe a občas protřepte. Po necelém týdnu si můžete ruce mazat před spaním. Já osobně jsem měla svou medicínu po ruce i v noci.


Dotazy zasílejte na e-mail: gergeda@seznam.cz

Zdroj: http://www.moje-pravdy.cz/zdravi/rady-a-recepty/zdravi/490-diky-tomuto-receptu-jsem-se-vyhla-operaci-karpalnich-tunel

Video: Velký, zářivě modrý meteorit spatřen nad území deseti států USA!

30. prosince 2013 v 19:58 | Anubides (c) |  Vesmír
Meteorit, který ozářil o vánočních svátcích oblohu nad deseti státy USA téměř dopadl na povrch. Stejně jako v případě Čeljabinského meteoritu i tento vesmírný návštěvník vybuchl nízko nad zemí, avšak výše, než v ruském případě, tudíž nezpůsobil žádné škody, zato vyvolal podzvižení o ubyvatel zasažených deseti států. Ti se ptají, proč nikdo neinformuje o velkých tělesech, které mají vstoupit do atmosféry? Jiné nadšenci pro vesmírné jevy se zabývají otázkou, zda zvýšený výskyt meteoritů, procházejících naší atmosférou a jejich velikost nějak souvisí s poslední vlasaticí, kometou ISON, která se úspěšně prosmýkla kolem Slunce a na cestě zpět nám nechala pěkné dárečky. Jsou jimi fragmenty, které přitáhla k sobě a na cestě tam i zpět, nicméně teprve na cestě od Slunce se k Zemi snáší kamenů více než je zdrávo. A lidé mají obavy. Čím dál více jich totiž proniká až k povrchu.

Jediné, co lidské oko může potěšit je barevnost těchto těles. To poslední zářilo krásně modře, s přechody do zelena. Zvláštní ale bylo, že těleso nehořelo standardní barvou, jako jiná, tedy žlutooranžovou.Mnoho konspiračních teoretiků se domnívá, že tyto odpadávající kusy z gigantické komety ISON jsou předzvěstí lednového roje, který je očekáván ve velkém a na nějž se připravují některé země jako na potencionální přírodní katastrofu, jenž by se na Zemi měla vyskytovat od poloviny ledna.

Jedinečný záběr z Kanárských ostrovů, kde se utrhla část ostrova a spadla do moře!

30. prosince 2013 v 19:04 | Anubides (c) |  Všehochuť
Jeden z okrajů pevniny na Kanárských ostrovech se před několika dny utrhnul a spadl za ohlušujícího rachotu do moře. Na videu lze vidět krásný záběr postupného praskání a sesuvu pevniny do moře. Tento sesuv způsobil ve vzdálených oblastech pevniny malou tsunami.


Počty zářivě, ohnivých meteorů od roku 2005

30. prosince 2013 v 18:16 | Anubides (c) |  Vesmír
Rád bych se s Vámi podělil o trochu dat, a to konkrétně ohledně meteoritů, které byly spatřeny lidmi, řádně nahlášeny a zaznamenány. Podle toho, co vidím to vypadá, že na nebesích je velmi slušný, vesmírný provoz, a to ve dne v noci.


Počet hlášení ohnivých koulí, padajících z nebes...

463 hlášených ohnivých koulí za rok 2005...
517 hlášení v roce 2006.
588 hlášení v roce 2007.
726 hlášení v roce 2008.
694 hlášení v roce 2009.
951 hlášení v roce 2010.
1630 hlášení v roce 2011.
2125 hlášení v roce 2012.
... a číslo 518 je údaj k letošnímu březnu!

Zajímavé na tomto shrnutí je, že roky 2012 a 2013 odpovídají průletu velkých asteroidů, z jejichž blízkosti se snesly na naší planetu spršky meteoritů, včetně toho Čeljabinského, který dopadl málem až na povrch.

Více naleznete na:

http://www.amsmeteors.org/fireballs/fireball-report/
http://www.universetoday.com/100440/newly-found-asteroid-to-pass-within-moons-orbit-on-march-4-2013/
http://www.nasa.gov/topics/solarsystem/features/asteroidflyby.html

http://www.space.com/19822-russian-fireball-biggest-explosion-century.html ...
http://www.space.com/6829-military-hush-incoming-space-rocks-classified.html

http://thelatestworldwidemeteorreports.blogspot.de/
http://www.amsmeteors.org/articles/
http://lunarmeteoritehunters.blogspot.de/

http://neo.jpl.nasa.gov/
http://neo.jpl.nasa.gov/ca/

Zachránil umírající dívku Anděl, zachycený na kameře?

29. prosince 2013 v 13:30 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Těžce postiženou dívku z Británie údajně zachránil před smrtí přítomný Anděl, kterého zachytila i místní kamera vně nemocničního patra. Záznam je velmi kvalitní, proto se podívejte a udělejte si obrázek sami o tom, zda je to, co vidíte důvěryhodné či nikoliv a co vlastně na kameře vidíme. Dle výpovědi lékařů a matky prý dívce zbývalo jen málo času z jejího života, krátce po diagnóze se však začala údajně rapidně zlepšovat a nakonec je opět doma a šťastná se svou matkou.


Jak rychle uvolnit skříplý nerv v zádech?

22. prosince 2013 v 19:45 | Anubides (c) |  Vaše zdraví
V pátek mě potkala celkem známá nepříjemnost - skříplý nerv v zádech. Kde kdo z nás na to má osvědčené postupy, proto zde napíšu ten svůj, který zabral velmi rychle a Vy můžete přidat prozměnu ten Váš, protože na každého zabírá trochu něco jiného. Mě se to stalo při obyčejné chůzi, kdy jsem najednou ucítil silný stah svalstva a zařval jsem bolestí. Následující dva dny jsem sotva chodil, nemohl jsem sedět, spát, ohýbat se, spaní stálo za nic. A tak už v sobotu jsem zavelel ke zkoumání toho, co by mohlo nerv uvolnit. A vida, zadařilo se. Sice ještě nyní cítím doznívající účinky uvězněného nervu, ale dnešek se nedá srovnat s pátkem ani omylem.

Jako první jsem použil Konopný gel s konopným olejem od české firmy Profesional, který účinně uvolňuje napjaté svalstvo, dodává pocit klidu a nádherně chladí. Účinek se dostal do hodiny tak, že se mi svalstvo opravdu uvolnilo a značně se mi ulevilo. Jenomže ještě to nebylo ono, a tak jsem přemýšlel jak tomu dále pomoci a vida, řešení přišlo samo. Z ničeho nic se přiřítilo silné, dvojité kýchnutí a při každém výtrysku vzduchu z těla jsem cítil, jak v daném místě bolesti škublo a pak úleva. Tak jsem si vyvolal kýchnutí ještě 2x a bylo po problému.

Dnes tu sedím, občas záda ještě cítím jak se svaly vzpamatovávají a nerv se semtam ozve, ale cítím návrat do normálu a je to fajn, protože dříve jsem byl paralyzován klidně i 5 dnů.

A jen tak mimochodem, po zadání názvu gelu do googlu Vám vyjede upozornění na nebezpečný výrobek. Holt boj EU a ČR proti Konopí jede naplno. Nenechte se odradit, tohle má s nebezpečím pramálo společného. Jde o výtečný balzám.


Živý nebo Umělý vánoční strom?

22. prosince 2013 v 19:28 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Vánoční strom, navoněný lesem, patří do našich domácností již nějaký ten pátek. Koupíme živý-mrtvý strom, který se ještě z posledních sil zelená, necháme obchodníkovi tučnou odměnu, která ani náhodou neumí odrazit kvalitu stromu, natož zacházení s takovým stromkem a přineseme si ho domů. Tam ho vsadíme do kovového stojanu, obtěžkáme ozdobami, někde i sladkostmi, na hlavu mu práskneme špičku a ke konci ho úspěšně rozsvítíme. Krása, že? Hlavně pro děti, které ještě pořádně nechápou proč se to tak dělá každý rok na Vánoce.

Mě to připomíná jako kdybych vzal kapra, prásknul ho špatně paličkou po hlavě, v položivém stavu ho oškrabal a pak ho nechal ležet na prkýnku s tím, aby se díval, jak připravujeme pánev na smažení a vše okolo. Do toho nechal děti, aby do něj dloubali prstem, nožem do očí a smáli se tomu jak vypadá legračně. Já se omlouvám drazí přátelé, nezahořknul jsem, ale tak nějak jsem došel k tomu, že toto není to, co by mělo Vánoce symbolizovat. Víte vůbec kde se vzal původní nápad mít doma živý-mrtvý stromek?

Duchovní průvodce zareagoval na článek v oblíbeném časopisu. O co šlo?

8. prosince 2013 v 18:06 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Tento pátek byl pro mě velmi zajímavým dnem, co se důležitých zkušeností týče, tedy, alespoň já si to myslím. Od rána jsem byl v práci do 16 hodin, po konci směny jsem se vydal domů, abych si vzal věci a celý natěšený jel na trénink užít si opět to, co tolik miluji - chytání ve florbalu. Cestou autobusem jsem si vytáhl z tašky nejnovější číslo Záhad Života, ve kterém se nacházel rozhovor s cestovatelem, který vyprávěl, co viděl v Amazonii, co se tamní kultury a těžby dřeva týče.

Jak jsem četl, tak teprve až ke konci článku mě opravdu těžce zasáhla informace o tom, že indiáni jsou najímáni do zbraně naftařskými společnostmi, aby nepovolané návštěvníky pod pohrůžkou smrti odháněli pryč, ne-li rovnou zabíjeli na místě. Do toho informace o tom, jak těžařské společnosti zahánějí domorodce stále více do kouta, řeky jsou přiotrávené díky chemikáliím a neurvalé těžbě a indiáni zneužíváni, loveni nájemný žoldáky, aby nepřekáželi. Tenhle koktejl informací z natěšeného člověka, udělal bytost v depresi, která po přečtení prožívala smutek a nedokázala a ani teď neumí pochopit, proč se tohle zvěrstvo děje.

Nejsem členem Greepeace, ani nepořádám protesty, ani nejsem fanatickým kritikem těhle nelidských postupů, ale asi vnitřně cítím, že když vidím, slyším či jen čtu o tom, jak někdo sprostě kácí plíce naší planety, tak si říkám, že je to jako kdyby někdo postupně ukrajoval z mých plic, taky by mě to bolelo, bolí to i naší planetu a Ti z Vás, kdož jste citlivý na tyto věci, včetně mě, tak nás to asi bolí víc než jiné lidi. Mnoha lidem je toto lhostejné, protože vědí, že udělat něco PRO je těžký úkol, ne-li krajně nemožný. Ale představa, že by si najednou třeba celá ČR řekla, že půjde do boje proti kácení deštných pralesů a zotročování tamnějších domorodců, a to myslím všichni, ne jen vláda, ale VŠICHNI, tak najednou by to mohlo jít. Ale jenom chtít.

A tak jsem četl a četl a jak skončil rozhovor, zjistil jsem, že má mysl jakoby pokračuje v tom rozhovoru. Po dočtení článku totiž vyskočil v mé hlavě slušně hlasitý hlas, který si nebral servítky a pokračoval dále v tom, co je špatně a potvrdil to, že opravdu jsou Plíce Světa ničeny zbytečně a že je to drzé a smutné. Ale zároveň přišlo upozornění, že již brzy poznáme jak to vypadá, když Matka Příroda začne přetvářet krajinu tam, kde je potřeba, aby vyrostli plíce nové. A prý nám to nebude vůbec příjemné.

Bylo to jako napojit se na nějaký vzkazník. Jakmile skončilo varování, najednou jsem se cítil zase ve své kůži, ale už vyčerpaný, do toho sníh, prudký vítr a trénink, včetně celého večera se stal totálně bezvýznamným. Přišel jsem domů, padl do postele a spal. Takhle jsem vyčerpaný nebyl za poslední rok.

Nevím co si o tom myslet, ale mám dojem, že v tom článku dřímalo kromě papíru, barvy a textu více než vidí naše oči.

Zmíněný článek se nachází v časopise Záhady Života, který je nyní k dostání na stáncích za supr cenu 45 kč a má výtečný obsah, ostatně jako vždy.

Co jsem spatřil po spojení s jádrem komety ISON?

8. prosince 2013 v 17:51 | Anubides (c) |  ISON
Nedávný poprask ohledně komety století, vlasatice ISON již tak nějak pominul. Nebeské divadlo se sice nakonec nekonalo, i když bylo možno kometu vidět jedním okem, neb zářila více než jakákoliv hvězda vyjma Slunce, zato úspěšně prolétla kolem naší mateřské hvězdy a zamířila zpět, což dokazuje mnoho amatérských, ale i profesionálních záběrů z dostupných teleskopů. Já jsem si však zkusil něco jiného, něco, co by asi málokoho napadlo. Rozhodl jsem se spojit s jádrem komety, neboť i když jde údajně o směs kamene, ledu a plynů, i kometa má jistou formu "duše" a dá se na ní napojit, a tak jsem to zkusil. A vida, zadařilo se.

Strašně moc rád bych Vám sem dal fotografie, ale to leda, že bych namaloval, co jsem viděl nebo spíše načetl z informačního pole komety. Zkusil jsem se na tuhle krasavici napojit při cestě zpět kolem Slunce a výsledek byl následující...

1. Navázání spojení

Byla již tma, ideální pro vizualizace, zavřel jsem oči a tiše si přál propojit své vědomí s touto kometou. Chvíli jsem měl před očima tmu, ale jak jsem opakoval přání o spojení s jádrem komety, začal se obraz před zavřenými víčky pozvolna měnit.
Černočernou tmu střídali jakési bílé čárky, jako když na černé tabuli podtrhnete přerušovaně nějaké slovo a cítil jsem něco jakoby má mysl nebo část mého vědomí se natahovala po něčem. Bílé čárky se protahovaly, víc a víc, něco jako když ve sci-fi filmu vstupuje loď do hyperprostoru nebo ve Stargate jednotka prochází červí dírou.

2. Obraz

Asi po chvíli navazování spojení se mi začal před očima tvořit trhaný obraz, který byl hodně rozostřený, a tak jsem dále prosil o upřesnění vize, abych viděl více. Dýchal jsem mělce a soustředil se ryze na to, jak se mé vědomí propojí s kometou a náhle rozostřené fragmenty obrazu, které se ještě lehce mihotaly, se ustálily a spatřil jsem onu krasavici. Tedy, o krasavici se nedá moc hovořit. Spatřil jsem jí jakoby z boku, dá-li se to tak říci. Černý kus čehosi, co za sebou zanechávalo jakési jemné, ne moc zářivé, bílé "vlasy", z čehož proudily směrem vzad kusy plynů a v dáli směrem vpřed bylo vidět plno hvězd, a když jsem se ohlédl, spatřil jsem naše Slunce, které se vzdalovalo poměrně rychle. Však také udaná rychlost 500 machů je pořádná rychlost.

3. Pocity

Připadal jsem si jako kdybych byl omezen ve výhledu. Vidění probíhalo asi jako když cestující hledí v letadle z okénka. Nevím proč tomu tak bylo. Stihl jsem zahlédnout Merkur i Venuši, ale jen na chvilku a jen okraj, více jsem viděl jen hvězdy a naší planetu v dáli. Po chvilce mě tato vizualizace vyčerpala a usnul jsem jak špalek, takže jsem si pamatoval pouze to, co zde píšu. Není to moc, ale pokládám si otázku, zda šlo pouze o projekci nasbíraných obrazů z našeho světa nebo o opravdové spojení? Vím jen, že to spojení bylo solidně živé a připadal jsem si jak černý pasažér, vezoucí se na rychlém přepravníku, sledující s úžasem vše kolem. Zkusím to někdy s něčím jiným a uvidíme, k čemu dojdu. Do té doby je u mě tato událost 50 na 50, co se dojmů a důvěry týče.

Zkusili jste i Vy někdy něco podobného?

Výklad karet na rok 2014! Ptejte se!

2. prosince 2013 v 21:45 | Anubides (c) |  Výklad Karet
Máme 2. prosince 2013 a blíží se nám rok 2014, který má být z hlediska příležitostí ještě lepší než rok současný. Chcete vědět jak řešit své problémy, co ve svém životě zlepšit a jakým směrem se vydat? Chcete pomoci v hledání práce, lásky či nasměrovat k novým příležitostem, či jen vědět, co je pro Vás nachystáno následující rok? Máte i jiné, speciální dotazy? Pak čtěte dále.

Spousty z Vás již znají půlroční či roční výklad karet a víte jak to u mne chodí. Rád bych jen řekl, že i nadále rád pomohu každému svým výkladem, ke kterému používám i náhledy do Akašické kroniky, kde se dá vyčíst mnoho informací minulých, přítomných i budoucích. Avšak i tato kronika, včetně samotného výkladu má svá pravidla a kolikrát bohužel nelze vyčíst vše, protože mi to jednoduše není umožněno, neboť by to na Vás mělo nějaký zásadní vliv.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px