Listopad 2013

VIDEO: Kometa ISON ukázala opět více ze své tváře! Jde o UFO?

19. listopadu 2013 v 8:17 | Anubides (c) |  ISON
Jak se kometa ISON blíží, rojí se stále víc a víc spekulace o tom, kým nebo čím by tento objekt mohl být? Následující video ukazuje velmi dobře podobnost s kruhy v obilí a také s vyobrazením hyeroglyfů starých Egypťanů a jak to tak vypadá, mám dojem, že se dost dobře může jednat o poslední část plánu Světové vlády. Poslední plánem na udržení lidstva ve strachu je umělé vytváření terorismu a neustálé podněcování malých válek a nepokojů. To aby mohl zbraňový průmysl nadále vzkvétat a všichni se měli skvěle.

Poslední položkou plánu na cestě k úplné kontrole lidstva je sehrát divadlo hrozícího nebezpečí z Vesmíru. Nejedná se o kometu, meteorit či snad asteroid nebo jiné, vesmírné jevy. Ale má jít o dohodu, kdy se Světová vláda domluví s přítomnou mimozemskou rasou, o které lidstvo neví, že k nám pošlou domnělou nepřátelskou delegaci, která bude zahnána pryč zbraňovými systémy, umístěnými na orbitě. Druhou možností je záměr dostat teprve nyní jaderné střely na orbitu skrze hrozící nebezpečí, které bude opět uměle vyvolané, na jehož odstranění se bude podílet jak obranný systém Země tak i nečekaně mimozemská rasa, která by měla být posléze představena a díky jejímu hrdinskému činu by se měla domluvit i jedna světovláda pro jednání s nově příchozími - NWO!

Vše jsou to zatím spekulace i když tyto informace vesměs pocházejí ze spolehlivých zdrojů, tak uvidíme, jak se to nakonec vyvine.


Krabice Šílenství - 102 neuvěřitelných záznamů o UFO, andělech a jiných bytostech!

17. listopadu 2013 v 12:14 | Anubides (c) |  UFO
Co si o této sbírce myslíte? Zaujalo Vás něco? Piště do komentářů...

Kometa ISON změnila barvu na modrou - přiblížilo se tak proroctví indiánů kmene Hopi!?

11. listopadu 2013 v 12:23 | Anubides (c) |  ISON
Poslední pozorování komety ISON Hubleovým teleskopem odhalilo změnu barvy této vlasatice. Na tom by nebylo nic divného krom toho, že jde o zajímavý úkaz a vývoj letící komety. Mnohem zajímavější je však fakt, že změna barvy odpovídá proroctví kmene Hopi o konci světa. Je tato kometa vesmírným poslem a nebo jde o čirou náhodu?

Kdo nezná proroctví kmene Hopi, indánů z amazonské džungle, přiblížím...

V mytologii Hopiů můžeme nalézt legendy o Modré hvězdě Kachině nebo také Saquasohuh, to je Kachina nebo-li Duch, jenž svým příletem zvěstuje konec současného světa tak jak ho známe. Význam Modré hvězdy Kachiny je takový, že se jedná o poslední, deváté znamení, znamení očisty planety Země. Jedna část hovoří o celosvětovém kataklyzmatu, vedoucím ke zničení Země, druhá část hovoří o mírnější verzi, a to sice o příchodu Bohů, nebo-li mimozemské rasy, která ukončí svět tak jak ho známe a přivede obyvatele naší planety na lepší cestu bytí.

Podle legendy indiánů Hopi, jak uvádí spisovatel Frank Waters, na počátku časů Taiowa, Stvořitel zplodil syna Sotuknanga, aby zde na Zemi vybudoval místo pro nový život. Z nicoty, Sotuknang vytvořil devět vesmírů, nebo-li světů. Jeden pro Taiowu, jeden pro sebe a dalších sedm pro další bytosti. První tři z těchto světů, Tokpela, Tokpa a Kuskurza jsou již obydleny, avšak byly zničeny zkorumpovaností a celkovou špatností člověka. Pokaždé, když jeden ze světů padl, odešli indiáni Hopi do podzemí, aby ochránili sebe před celkovým zánikem lidstva, po jehož skonu opět vycházejí na světlo, aby rozšířili nový život. Podle knihy Vody, která byla sepsána v roce 1960, Hopi věří, že lidstvo je v současné době ve čtvrtém věku, světě zvaném Túwaqachi. Stejně jako předchozí světy, tak i Túwaquachi je předurčen k zániku, protože zkorumpovanost člověka přesáhla veškeré hranice.

A tak je otázkou - budeme další civilizací, která padne aby přišla na světlo světa nová a utvořila pátou etapu lidstva? Pakliže si to spočítáme, Hopiové mají asi nějakou pravdu. Byli zde Sumerové, Atlanťané, Egypťané a nyní jsme zde My.
V současné fázi to vypadá, že jsme opravdu zralý na popravu, protože evidentně opakujeme chyby minulosti a půjdeme-li dále tímto směrem, nevyhneme se vlastní zkáze. Možná však přílet Modré Kachiny taky přináší setkání s mimozemskou civilizací, která nám dá poslední šanci ke zvratu v myšlení. Uvidíme, možná také jenom jde o pouhý kámen, který hezky světélkuje a pro nás bude jen krásnou podívanou.

Příběh: Jak s námi stát vydrbává v nezaměstnanosti

8. listopadu 2013 v 12:36 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Nedá mi to a musím napsat svou zkušenost s naším státem, ve kterém je takový (ne)pořádek, že se není jistě čemu divit. Ale myslím si, že toto by měli vědět všichni, protože má zkušenost slouží jako upozornění všem, kdo jste byli, či jste nebo možná v budoucnosti budete (snad ne) na podpoře v nezaměstnanosti. Není to totiž žádná výhra a stát to moc dobře ví.


Má přítelkyně je již nějaký ten pátek na podpoře v nezaměstnanosti. Nejsme z toho nadšení, protože jeden pracuje a druhý čeká na almužnu od státu. I obdrželi jsme úřední psaní, ve kterém byla schválena podpora v nezaměstnanosti. Měli jsme pocit, že máme před státem kleknout, že se o nás vůbec postará, resp. o mou přítelkyni. V dopise stálo kromě obvyklých slohů a výčtu zákonů i to, že podpora v nezaměstnanosti bude vyplácena koncem měsíce poštovní poukázkou.
A tak se čekalo na první příliv odměn, zakládajících se na sociální dani.

Hned první měsíc se stát ukázal v pravém světle, resp. jeho úředníci. Poštovní poukázka nejenže dorazila na začátku dalšího měsíce, ale poukázka došla hlavně na bývalou adresu, kde již nebydlíme. Budiž. Ale za to opoždění by zasloužili po rukách. Přešli jsme to mávnutím ruky, že zpozdit se může cokoliv. Mezitím přítelkyně zajela na úřad změnit bydliště tak aby podpora přišla tam kam má, žel bohu, zapomněla uvést číslo účtu. Podpora byla další měsíc zaslána již v půlce měsíce, ale co čert nechtěl, úřednice sice slíbila, že údaje opraví a nahlásí, ale nenahlásila. Poukázka šla opět na starou adresu, poště se vrátila a vrátila se zpět odesílateli.

Nyní by člověk čekal, že se úřad sám ozve s tím, že poukázka byla nedoručena. Telefon mají, adresu trvalého bydliště též (poukázka šla na přechodné bydliště), mají e-mail. Čekání marné, snaha od státu žádná. Co by taky úředníci kontaktovali klienta, když je lepší poukázku nevyplatit že. Asi spoléhají na to, že nezaměstnanému je to jedno, že bude bez peněz. Čekal bych od státu trochu snahy a ne takovouhle lempláckou práci. Určitě bychom si vyslechli, že mají hodně práce, chápu, uchazečů je hodně a dat ke zpracování též. Ale měli by si uvědomit, že ne každý nezaměstnaný má kolem sebe rodinu, přátele, známé a má možnosti se zařídit jinak, tak, aby nepošel hlady a měl z čeho platit nájem.

A zde se ptám? Je tak těžké si dát záležet na tom, aby nezaměstnaní dostali to, na co mají nárok a o co si sami požádali, když jim úřad práce nehledá zaměstnání? Je tak těžké si uvědomit na té židli za monitorem, že lidé potřebují z něčeho žít, hradit účty, bydlení a že tímto laxním přístupem dostává stát své občany do situací, které mohou končit velmi, velmi špatně? Je tak téžké se o své občany řádně starat, když platíme takové daně? Když něco slíbíte v ÚŘEDNÍM dopise, tak to prosím dodržujte a nedělejte z lidí pitomce.


Milý státe, trocha péče o své občany by neškodila, když už Tě volí a krmí ti pupky!


Nechť tento krátký příběh slouží všem nezaměstnaným jako příklad toho, že úředníci, kteří mají podporu v nezaměstnanosti na starost, nejsou schopni ani zvednout telefon a informovat se proč si klient nepřevzal poukázku. V tomto případě šlo o chybu na straně úřednice, která prý dostala padáka za lempláckou práci. Alespoň, že tak. Ale kdo čekáte jakoukoliv finanční podporu od státu, tak jakmile víte, že něco v dopise slíbili a nedodrželi, vlítněte na ně. Protože když stát umí nás uhánět kvůli nedoplatkům nebo nesrovnalostem v administrativě, tak co bychom nemohli my. Ať svou práci dělají úředníci pořádně a uvědomí si, že i nezaměstnaný je jen obyčejný člověk, který chce práci (většina).

Proč je dobré druhým závidět?

7. listopadu 2013 v 21:02 | Anubides (c) |  Učíme se o: Životě
Před pár dny se ke mě dostal článek o tom, jak je skvělé druhým závidět. Říkal jsem si, že je to blbost, protože mě vždy rodiče i okolí učili, že závidět se nemá, že je to špatné a vede to jen k problémům a nedorozuměním a nakonec je prý člověk jenom nešťastný, plný závisti. Chvíli jsem nad tím přemýšlel a pak mi to došlo. Blik, cvak, to je to, co jsem si potřeboval přečíst, nesmírně moc. Zjistil jsem totiž, že závidět by se naopak mělo. A víte proč? To Vám povím uvnitř článku, protože s tím mám hodně velkou zkušenost a mrzí mě, že jsem na ní zapomněl. Tedy, ne úplně, ale to jádro věci se skrylo uvnitř mě, v zapomnění všeho ostatního. Kdo chce skvělý návod na lepší život, nechť čte.

VIDEO: Když vlády nechtějí léčit lidi

4. listopadu 2013 v 18:27 | Anubides (c) |  Videočlánky
Na světě je hodně individuálních výzkumníků, kterí se snaží lidem pomoci. Mají dobrý úmysl, leč v momentě, kdy se prokáže účinnost léku bez vedlejších účinků, jsou tito "úspěšní" lidé stíháni namísto toho aby byli oslavováni. O jednom takovém případu hovoří dokument "Útěk před lékem", který ukazuje příběh člověka, který přišel na to jak léčit rakovinu a jiné nemoci skrze konopí. Místo uznání však byl označen za dealera marihuany a úřady stíhán.Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px