Říjen 2013

Český národ mě velmi zklamal

27. října 2013 v 22:49 | Anubides (c) |  Téma týdne
Já vím, že voleb je plný internet, televize, rádia a vlastně každý kout v naší zemi. Avšak, mě to nedá a musím říct to své k výsledkům voleb, které jsou pro mě těžkým zklamáním a přesvědčily mě pouze o tom, že jsme národ pitomců, který si nevidí do huby. Jak jinak si totiž vysvětlit to, že defacto dva miliony lidí volilo zloděje a korytáře, kteří naší zemi devastovali posledních 20 let?

Ano, tipoval jsem, že zvítězí ČSSD, protože čeští voliči se při volbách neustále točí v kruhu, tzn. ODS, ČSSD, KSČM a je to furt dokola. Komunisti chce málokdo, ODSky nemůžeme ani cítit a tak ČSSD je logickým vyústěním volby občanů bez názoru. Troufám si říct, že vítězství této strany je založeno na čiré reklamě, vykukování vysmátých obličejů z bilboardů a příjemné barvy.

Pak vidím TOP 09, která se také nemusí stydět. Ale proč? Cožpak jsme tak ubohý, že chceme Kalouska a spol. dále ve vládě? Cožpak nám nevadí, že zase budeme čučet na ospalého Schwarzenberga a jeho tlupu potulných klaunů? Já nevím, ale před volbami jsem neustále slýchal v hovorech lidí, jedoucích v MHD, jak je tenhle stát prožranej skrz na skrz jak ementál a že státní kasa je hluboká více než nejznámější černá díra ve vesmíru, všichni se mají vesměs špatně, protože Kalousek je zloděj, který se nám směje do očí, a my stejně jdeme a hlas téhle zlodějské straně stejně dáme. Taktéž ODS.

A co teprve ANO pana Babiše, rozeného kobliháře? Ten šel na voliče stylem "Dej lidem nažrat a budou ti zobat z ruky", a tak koblihy frčely v metru o 106. Proč tuto akci neudělá mimo volby? Proč nejde mezi bezdomovce a nedá jednou za čas každému z nich pytel se třemi koblihami? Proč před volbami říkal, jak nebude jednat o vládě a když vidí procentuální výsledek, tak náhle otáčí? Jistě, cítí příležitost čuchnout ke korytu. A je mi z toho zle, protože místo toho, abychom jako národ se kously a zkusily zcela něco nového, nějakou razantní změnu, tak si nazujeme bačkory, pivo do ruky, úsměv od ucha k uchu a hurá volit strany, které nás léta táhly pořádně hustým bahnem a jak je vidět, neskončí to další čtyři roky, pokud ovšem nebudou znovu předčasné volby.

Volil jsem Úsvit pana Okamury. Možná kontroverzní, možná výsledku přidává fakt, že stranu vede samuraj, ale mám sakra dobrý důvod tuto stranu volit. Vím totiž, co za bordel dokáže pan Okamura vyvést, když se na světlo světa dere nějaký paskvil z hlav znuděných politiků. Umí se ozvat a nebojí se postavit většině a prosadit své slovo. Otázkou je, zda opravdu dokáže to, co slibuje ve svém programu. Snad ano, uvidíme, ale Úsvit je tam a o to jde.

Musel jsem toto vyblít na svůj blog a i když to nemá s esoterikou nic společného, jsem občan ČR a vadí mi jak se země rozpadá. Jenom si tak říkám, že lidé asi vážně peníze mají, když vidím, kolik nových Oktávek a Superbů jezdí, jak se horlivě nakupuje, jak o víkendu nákupní centra praskají ve švech a kolik lidé nakupují jídla, protože jinak si nedovedu představit aktuální volební výsledky. Jsou totiž smutné a kdo volil znovu ty zloděje, tak ať si jde dát studenou sprchu, protože je to masochista a psychicky narušený člověk. Vy všichni, kdo jste je volili!

Po tomhle volebním trháku, běda jak mi někdo poví, že se má špatně a že politici jsou zloději a že jdeme do háje. Neručím pak za sebe, chraň mě Bůh i Andělé v jednom. Já jsem totiž ochotný změnu udělat, ale co ostatní? Prostě Češi, co dodat.

VIDEO: Když dítě svolá celý svět pomocí jedné mince!

22. října 2013 v 21:12 | Anubides (c) |  Videočlánky
V níže vloženém videu Vám chci ukázat, jak zdánlivě bezvýznamná maličkost dokáže obrátit svět naruby, a to za pomocí pouhé mince, vypuštěné z rukou dítěte! Mrazivá a překrásná podívaná.


Krása, která nese v sobě velmi hlubokou pravdu o nás všech, a to sice, že za normálních okolností by kolem hudebníka prošli lidé bez povšimnutí, avšak dítě, které vhodilo minci do kloubouku zastavilo čas. A proč? Protože je udivující, že malé dítě vhodí minci do klobouku, zatímco jiní hudebníka ignorují a navíc, je zde psychologický efekt toho, že se dospělí začnou cítit trapně a provinile, že někdo tak mladý a malý, kdo nevydělává, si zaplatí hudební přednes. Je v tom prostě nádhera a zároveň obraz dnešní společnosti.

Co Vy na to?

Otevřený dopis řediteli TV NOVA od Tomia Okamury!

17. října 2013 v 9:08 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Jelikož je blog.cz součástí společnosti CET 21, jenž vlastní televizi NOVA, tak považuji vyloženě za nutné a důležité, vložit v rámci článku otevřený dopis Tomia Okamury ohledně protekce některých, politických stran a ignorování těch, které by mohly potenciálně ohrozit zájmy dlouhodobých lídrů v naší republice, kteří naší zemi jen a jen rozkrádají. Pojďme se společně podívat dovnitř tohoto stručného a krátkého dopisu od podnikatele a senátore Tomia Okamury, zakladatele a lídra Hnutí Úsvit Přímé Demokracie, která aktuálně dle agentury STEMMark boduje u lidí krásnými 12%.

Je kometa ISON magnetická? Co to může způsobit?

11. října 2013 v 9:31 | Anubides (c) |  ISON
Na následujícím videu můžete názorně vidět rozbor komety, která nás má dle informací navštívit, resp. okolí naší planety, za dva týdny, čímž se tedy omlouvám za předešlou mylnou informaci ohledně příletu v měsíci listopadu. Dle rozboru na videu je kometa magnetické povahy, tzn., že až dorazí k nám, bude na sobě mít přilepeno mnoho menších šutrů a jiných těles, může na sebe navázat i kousky zaniklých satelitů a jiných objektů.

Podstatné je to, že kometa s sebou údajně táhne tisíce objektů, které po přiblížení k magnetickému poli Země, jenž je silnější, může tyto objekty přitáhnout k sobě a rozpoutat nad našimi hlavami solidní divadlo a způsobit tak nemalé škody. Je to vlastně tak trochu řízená střela s mnoha raketami, které vypustí v momentě přiblížení.

Můžeme tak být svědky nádherné podívané, ale spousta lokalit po celém světě může utrpět četné škody, ba co víc, satelity na oběžné dráze mohou být ke kometě přitáhnuty nebo vážně zasaženy hromadou smetí, které kometa táhne.

Podívejte se na video a pochopíte..


Jak se stát Mistrem Světla?

10. října 2013 v 22:38 | Anubides (c) |  Učíme se o: Bohu
V předchozím článku jsme si pověděli, jak v sobě znovu rozzářit naší životní jiskru, jak zažehnout plamen radosti a lásky. V tomto článku si povíme, jak plamen udržovat a jak ho rozšířit, aby z Vás bylo andělství cítit na sto honů! Pojďme na to!

Jak v sobě probudit sílu Světla?

10. října 2013 v 22:08 | Anubides (c) |  Učíme se o: Bohu
Chci se s Vámi podělit opět o jednu velmi zajímavou zkušenost, kterou nyní zkouším a funguje skvěle. Máte-li zájem se cítit opět svěže, plní energie, radosti, lásky a odstranit chmurné myšlenky, deprese, bolesti hlavy a jiné, nepříjemné stavy, čtěte. A kdo se náhodou i tak cítíte nyní skvěle, tak čtěte též, i pro Vás toto může být jednoho dne požehnáním a velkou pomocí!


Spousta z Vás jistě v těchto chladných dnech zažívá úpadek vnitřní energie. Cítíte se více unavení, zkleslý, nemáte náladu o ničem mluvit a cokoliv řešit, deprese chodí kolem Vás a bolesti hlavy se hlásí o pozornost. I kdyby to nebyl Váš případ, probudit v sobě sílu Slunce je velká radost, protože v ten moment jste jako vyměnění, plní života, porozumění, máte dobré nápady, většina činností Vás baví více než kdy předtím. Pro sebe i okolí jste přínosem.

Jak tohoto stavu tedy dosáhnout? Je to jednoduché, mě to funguje od prvního dne, co jsem se do toho pustil, je opravdu o co stát!

Základem je každé ráno a před usnutím vyslovit 3x afirmaci "Mistrovská Sílo, probuď se!" Tuto je větu je třeba vyslovit v duchu či nahlas tak, aby zněla zřetelně, pomalu, bez nějakých pocitů trapnosti. Musí to ve Vás či mimo Vás znít odhodlaně a chce to být přesvědčen o tom, že chcete mít lepší život. Prociťte tu větu se zavřenýma očima, pomalu a hluboce dýchejte a představujte si, že stojíte ve světelném tunelu, který se bude s každým opakováním afirmace zvětšovat - toto je jedna z vlastností mistrovského Vědomí!

U mě toto cvičení má za následek to, že večer jsem ho vyslovil, ve tmě, se zavřenýma očima a od druhého dne doteď lépe spím, ráno jsem plný energie a večer nejsem tolik unavený jako dřív, je mi jednoduše skvěle. Jsem samá sranda, vše mě baví, vrátila se mi chuť do života, mám chuť vymýšlet nové věci a druhým dělat radost. Tzv. zažehl jsem znovu svou životní jiskru, Slunce znovu svítít!

Zkuste a napište, co se u Vás změnilo, co jste pocítili. V případě úspěchu i neúspěchu, šiřte toto všem, kdo se cítí pod psa. A pamatujte, u někoho se efekt projeví hned a u někoho později. :)

Hodně zdaru :)

VIDEO: Blíží se kometa ISON - kdo jí tajně doprovází? A je to vůbec kometa?

10. října 2013 v 14:26 | Anubides (c) |  UFO
Určitě jste v poslední době zaznamenali několik zpráv ohledně komety ISON. Zatímco běžná média informují o obrovské kometě, jenž má zářit více jak Měsíc při úplňku, alternativní média hovoří o mnohem zajímavějších teoriích. Pojďme se společně zamyslet nad tím, co vidíme na přiloženém videu.


Kometu ISON bychom měli spatři blízko Země někdy koncem listopadu, tak zní oficiální informace. Někde se dokonce objevilo i datum, ale to neberu v potaz, neboť vesmírné jevy stejně jako počasí nelze předpovědět s jistotou. Pokud navíc kometa bude zářit více jak Měsíc, tak to jistě poznáme a mám dojem, že i vnitřně pocítíme.


Na přiloženém videu, které pochází z čínského radaru pro sledování kosmických těles můžeme vidět záběr obrovské komety, která se řítí vesmírem, avšak oproti asteroidu se zdá být velmi dobře řízena. Někdo by řekl, že gravitace, ovšem na to, jak si kometa drží velmi dobře svou dráhu je otázka umělého řízení na místě.

Co je tedy potom ISON?

Nejdiskutovanějším faktem však není kometa samotná, jako spíše její paraziti. Použil jsem schválně toto slovo, protože s jistotou nemůžeme říci, kdo nebo co kometu doprovází. Ufologové a fandové mimozemských civilizací mají jasno, vědci si lámou hlavu a NASA mlčí. Ano, všimněte si jedné věci. Byli jsme informováni z mnoha zdrojů, včetně velkých, astronomických institucí, které mají na Zemi velké teleskopy. Jediná NASA mlčí jako hrob. Ví snad něco, co by s lidmi mohlo otřást?

Když se podíváte na video, můžete jasně vidět, jak kometu nebo co to je doprovázejí dva objekty, které jakoby ho neustále hlídali. Těchto videí je více a jsou výsledkem několika fotografií, tvořících videozáznam.

Pakliže k nám putuje něco, co má s sebou i doprovod, můžeme se zatím pouze domnívat, o co by mohlo jít. Moje domněnky jsou takové a je to můj nejsilnější pocit, který bývá velmi blízko pravdě, že se jedná o planetku, kolem které obíhají její satelity, resp. může se jednat o vyvrhnuté jádro planety, které nějakou příčinou, nejspíš exploze nebo nárazem jiné planety bylo vymrštěno do vesmíru. A zatímco my ho považujeme za kometu, může se dost dobře stát, že kromě skvělé, světelné podívané, dojde při jejím průletu i k nějaké nestabilitě magnetického pole země. Může se změnit na chvíli příliv a odliv, napětí v ionosféře, lidé mohou její průlet hodně pociťovat.

Druhou, nejčastěji propíranou variantou, je jiné video, kde lze vidět záběry, které po odstranění přebytku světla vykazují velmi jasné rysy neznámého plavidla, které má s sebou doprovod, většího než samotná země. Co tedy od této návštěvy můžeme čekat? Jsou tábory, budované po celém USA přípravou na možné následky průletu ISONu? Vědí nejvyšší vládci světa něco, co my ne a nechtějí nás na to připravit? Nedivil bych se, je nás mnoho a pár mrtvých je nevytrhne.


Avšak mě ještě napadá, vzhledem k tomu, že jsme na přelomu věků, kdy civilizace hledá sama sebe a rozhoduje se, kterým směrem půjde, že možná budeme svědky opakované, přímé návštěvy jiné civilizace, která nám možná předá něco, co nám výrazně pomůže k lepšímu stavu naší planety i nás samotných. Kdo ví.

Je to pouze konspirace, protože pravdu se dovíme, až bude kometa mnohem blíže, kdy bude možno pořídit detailnější snímky. Každopádně, jedná-li se o kosmickou loď, mám dojem, že můžu být velice šťastný, že něco takového zažiji v tomto životě i kdyby šlo nakonec o pouhý kus šutru. Do té doby, pouze spekulujme.

Je na fotografii strážce stromu nebo jen hra světel?

8. října 2013 v 20:50 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Je to prosté. Jednoho dne jsem podepsal petici za záchranu stromů podél řeky, které mělo město pokácet. Nakonec petice vyšla a i když se jedná pouze o přezkoumání na základě nesouhlasu občanů, přišel mi děkovný e-mail za podporu a s ním i jako dárek fotografie jednoho ze stromů.

Autor e-mailu má zato, že na fotografii je přírodní bytost, strážce stromu, víla, někod by řekl, že se jedná o hru světel. Já mám zato, že se jedná jednak o vyzařovanou radost stromu i jeho obyvatel z nižších a vyšších frekvencí bytí. Jde o vzkaz "Heeej, nejen stromy, i my jsme tady..".

Co vy na to?


Proč volit Hnutí Úsvit přímé demokracie?

6. října 2013 v 15:16 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Zanedlouho zde máme volby, a proto bych zde rád řekl, proč volím "Úsvit Přímé Demokracie" podnikatele a senátore Tomia Okamury a proč nejdu s davem jako "správná" tupá ovce. Očekávám totiž, že jakožto nárok zase budeme perlit a zvolíme si nějaké mistry, kteří se nám zase budou smát další čtyři roky jako dosavadní fajnšmekři Kalousek s Nečasem a spol. A nebo Vám to již stačilo a říkáte si, že je čas konečně učinit změnu? Vehnat svěží vítr pod českou korunu jako se to snažil udělat Vít Bárta a jeho Věci Veřejné, které následně byly zdiskreditovány jak nejvíce mohly? Ne, ještě lépe. Pustit mezi ty kravaťáčky samuraje Okamuru a pořádně je tam nahoře všechny zmastit!

FOTO z USA dnes ráno: Napadlo takřka 1 metr sněhu!

5. října 2013 v 23:09 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Dávám sem exkluzivně pro Vás fotografii z dnešního rána, do kterého se probudili obyvatelé Jižní Dakoty, nacházející se v USA. Tomu se říká pořádná nadílka. A říkám si, zda je tady nějaká souvislost mezi tím, že vláda a úřady v USA mají "prázdniny", zda toto počasí nebyl záměr? Těžko říct, kdo ví, třeba jde jen o rozmar počasí. Je pravda, že aktuální počasí v ČR nasvědčuje pouze a jenom tomu, že bude tuhá pěkně tuhá zima, asi bude solidní sibiř. No, uvidíme, nechme se překvapit.


A nakonec přikládám ještě foto z včerejšího Španělska, kde padaly z nebe megakroupy velikosti tenisáku, taky síla, to je jak uhýbat před kulkami.


Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px