Září 2013

Lesbičky a Homosexuálové: Čím to, že se změní orientace?

30. září 2013 v 22:21 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Načínám jablko červy natolik prolezlé, že by se mohlo zdát, že není do čeho kousnout. Avšak na toto téma je vždy co psát, nicméně nyní se jedná o čistě psychologický pohled na tuto neustále hájenou a zároveň odsuzovanou problematiku. Po přečtení tohoto článku mě jedni budou odsuzovat, druzí budou přikyvovat, třetí nezaujatě vysloví pouhé "hmmm..". Jak budete reagovat Vy?

První národ odmítl Fastfood - McDonald zavírá restaurace v Bolívii!

24. září 2013 v 17:32 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Šťastná image McDonald's a jejich zlaté oblouky nejsou branou štěstí v Bolívii. Tato jihoamerická země nepodléhá té kanonádě reklam a metod vaření ve fast foodu, které tak snadno pohltily země, jako Spojené státy.

Bolivijci prostě nedůvěřují jídlu připravenému za tak krátkou dobu. Rychlá a snadná metoda masové produkce ve fast foodu ve skutečnosti Bolivijce zcela odradila.

Šedesát procent Bolivijců je domorodé populace, která obecně nenachází nic dobrého pro své zdraví nebo peníze ve vkročení k McDonaldovi. I přes jejich ekonomicky přívětivé ceny ve fast foodech se nemohl McDonald's dostatečně u domorodého obyvatelstva Bolívie uchytit, aby jedli BigMacy, McNuggety či McRibs.

Jedna domorodá žena Esther Choque, co čekala na autobus před restaurací McDonald's, řekla:

"Nejblíže, co jsem kdy přišla, bylo jednoho dne, když padal déšť a já vyšla k restauraci, abych zůstala u dveří v suchu. To ale vylezl personál a vykodili mě. Řekli mi, že jim to místo zaneřádím. Tak jak by mě mohlo zajímat, že McDonald's z Bolívie odchází?"

Řetězec fast foodů zůstával desítky let i přes každoroční ztráty

Osm zbývajících fast foodů McDonald's co se drželo v bolívijských městech La Paz, Cochabamba a Santa Cruz de la Sierra, údajně běželo s každoroční ztrátou už desetiletí. V té době byla franšíza McDonald's trvalá a šahalo se hluboko do kapsy jeho franšízy, aby podnik v Bolívii pokračoval.

Jakýkoliv malý podnik běžící dlouho v červených číslech by to zabalil a z této oblasti odešel ani ne za polovinu té doby. I kdyby vydržel jako McDonald's a získával by tam vliv, tak by nemohl pokračovat v provozu v červených. Po 14 letech přítomnosti v zemi nemohla jejich rozsáhlá síť udržet bolivijský řetězec. Jelikož Bolivijci odmítali fast foodovou agentu McDonald's, zavírali obchod po obchodu. Krátce poté dostal McDonald's polibek na rozloučenou.


Hluboké kulturní odmítnutí

Dopad na McDonald's a jeho odchod z Bolívie byl tak dlouhodobý a důležitý, že marketing manageři okamžitě nafilmovali dokument zvaný "Proč to McDonald's v Bolívii ukončil".

Tento dokument předvádějící odborníky na vaření, živiny, historii a vzdělání se vypořádával s odpuzující realitou toho, jak bylo jídlo od McDonald's připravováno a proč Bolivijci odmítli celou filosofii jídla z fast foodu.

To odmítnutí není nezbytně založeno na chuti či typu jídla připravovaného McDonaldem. Odmítnutí systému fast foodu vyvěrá z bolivijské představy toho, jak by mělo být jídlo řádně připraveno. Bolivijci s větším respektem k vlastnímu tělu si cení kvality toho, co jim přichází do žaludku. Ta doba, kterou trvá příprava jídla ve fast foodu jim zapaluje v mysli planoucí oheň. Tam, kde jiné kultury nevidí žádné riziko v jídle od McDonalda každý týden, to Bolivijci cítí tak, že jim to nestojí za zdravotní riziko. Bolivijci hledají dobře připravené, místní jídlo a chtějí vědět, že to jídlo je připraveno řádným způsobem.


Uzavřený McDonald v Bolívii - KRÁSA nadevše, vítězství lidu!!

Tato sebeúcta Bolivijcům pomáhá vyhnout se procesu "technologie restrukturalizace masa" často používané do fast foodů začleněnými obchody jako McDonald's.

McRib: 70 ingrediencí a všechny restrukturalizovány do jedné.

Věděli jste, že McRib je zpracován pomocí 70 různých ingrediencí obsahujících azodikarbonamid, působek k bělení mouky často používaný při výrobě pěnových plastů? McRib je v podstatě "technologie restrukturalizace masa" obsahující směs drštěk, srdcí a spařených žaludků. Z této směsi svaloviny se extrahují proteiny a naváží se na vepřové odřezky tak, aby to šlo podrobit továrnímu tváření. McRib je ve skutečnosti jen odlitek z chuchvalce restrukturalizovaného masa inzerovaný a prodávaný jako čerstvá žebírka. Na tom není nic reálného, ani na přípravě ani té substanci. Ve skutečnost McRibs vznikly kvůli nedostatku kuřat. Technologie restrukturalizovaného masa ale udržela McRibs na menu i přes tento nedostatek a zisky se hrnuly dál.

Bolivijské odmítnutí McDonald's stanovilo zbytku světa dobrý příklad k následování.

Převzato ze serveru www.ac24.cz jako podpora a šíření něčeho úžasného, co by mělo být samozřejmostí po celém světě!!

VIDEO: Podivná a silná světla se objevila v Japonsku před zemětřesením 17.září 2013!

20. září 2013 v 23:26 | Anubides (c) |  UFO

Co si o tom myslíte? Mě přijde, že jsem toto video již někde viděl mnohem dříve, ale pokud je to nové, tak je to hodně zvláštní...

VIDEO: Pádu amerických dvojčat předcházel rozsáhlý magický rituál!!

19. září 2013 v 8:28 | Anubides (c) |  Videočlánky
O 11.září 2001 toho bylo napsáno, namluveno i natočeno opravdu již hodně a spousta faktů byla i skryta, nicméně, toto video je jedno snad i z prvních, které ukazuje přesně to, jak se věci mají a jak magie vážně ovlivnila dění i výsledek útoku na americká dvojčata. Mrkněte, je to drsné!


Jednoduché cvičení: Buďte nachvíli vším!

12. září 2013 v 21:14 | Anubides (c) |  Učíme se o: Bohu
Zkusil jsem dnes jedno cvičení a jelikož se povedlo, tak Vám ho sem dávám, přináší totiž zajímavý zážitek. Kdo někdy zatoužil cítit plameny rostoucí z dlaní, nebo ještě lépe, kdo se chtěl někdy přiblížit Síle ze Star Wars, má nyní jedinečnou možnost a není to vůbec složité. Vlastně, je to úplně primitivní, dalo by se říct.

Základem je uvolněný sed nebo postoj dle Vaší libosti a nerušená chvilka. Zavřete a oči zhruba minutu hluboce nadechujte a vydechujte dle Vašich možností, nepřehánějte to. Pak roztáhněte ruce jako slavná Rose v Titaniku a minutu si opakujte toto: "Rozpínám se." A představujte si, jak se celý zevnitř rozpínáte do prostoru.

Již při vyslovování těch slov by jste měli cítit, jak z Vašich dlaní proudí cosi směrem vzhůru. Pokud nic necítíte, začněte znovu. Hlavně uvolněně, nechtít nic za každou cenu, chce to trpělivost. Někomu to půjde hned, někomu za delší dobu.

Jakmile pocítíte radost z nevšedního zážitku, proměňte dlaně v pěst a ucítíte, jak energie, stoupající z dlaní ihned ustala. Právě jste udusili svou velikost a vrátili jste se jako poslušný džin do své láhve. Zpět do svého světa.

Co Vám má toto cvičení dát? Má Vám uvědomění si, že jste božství, energie, ne uvězněná, ale účelně zakonzervovaná ve svém těle, ve kterém je proto, aby se nevylila do prostoru, aby zde mohla fungovat na hmotné úrovni. To, co Vám stoupalo z dlaní je to, čemu se říká Bůh. Všudypřítomná energie, tvořivá, mazlivá, láskyplná, ohromující. A tato energie je rovněž i Ďábel. Obojí je stejné a přeci je jedno Světlo a jedno Temnota.Jedno podpírá druhé.

Napište Vaší zkušenost...

Jak to vypadá, když duše najde to, co nyní potřebuje? Stalo se mi dnes!

12. září 2013 v 20:32 | Anubides (c) |  Učíme se o: Bohu
Dosud jsme zde měli mnoho příkladů Andělské práce na lidech, na mě, na všem okolo nás, avšak dnes, kdy jsem cestoval z práce, má duše našla to, co dlouho hledala a po čem toužila. Již nějakou dobu jsem šilhal u vydavatelství Anch Books po knize "Z lásky k Prameni - Obrácení Lucifera". Jedná se o dvojknihu, kde její druhý název je "Světelný Matrix - Jak se spojit s Pramenem" od média Wolfganga Kremlinga, který se podílel i na superknize "Kdo se bojí Smrti?" a rozhovoru s Andělem Přeměny - Smrtí.

Stacks Image 127

Já vám nyní chci ukázat, jaké to je, když zažijete jeden z vesmírných zákonů na vlastní kůži - Zákon synchronicity.

Stavil jsem se dnes v Neoluxoru, abych si vyzvedl výše zmíněnou dvojknihu, která byla posledním kusem na prodejně a prodavačka jí pro mě ochotně rezervovala po pouhém dotazu zda je k mání.
Po příchodu na prodejnu jsem ještě chvíli otálel, hledal jsem tu knihu v regálu abych si jí mohl osahat apod. Neměli. Zato jsem vzal do ruky od Eckharta Tolleho knihu "Nová Země". Zaujala mne a cena 220 kč velmi příjemná.

Po krátké sondáži do knižních novinek jsem přešel k pokladně. Sdělil jsem rezervaci a sympatická, mladá prodavačka mi knihu přinesla. Když jsem řekl, že si jí beru a bez váhání, vzala jí do ruky a měla problém jí namarkovat. Kniha je totiž oboustranná a působí vtipným dojmem, chvíli nechápala, co to má znamenat. Tak jsme se tomu zasmáli a já se po placení vydal domů.

V tramvaji jsem Kremlingův rozhovor s Ďáblem vytáhl a teď přijde ten řetězec synchronicity. Trénuji načítání informací z Akáši a celkem mi to jde, nicméně, když jsem četl anotaci ke knize, nevěřil jsem. Kniha pomůže k lepšímu náhledu do Akašické kroniky, v tom mnou projel výboj, jako když Vám po těle projede řada miniblesků nebo-li zamrazí Vás, ale příjemně. Cítíte najednou radost.

V uších mám sluchátka od mp3, hrajou mi italsští symfo metalisté Rhapsody of Fire. A zrovna čtu úvod k rozhovoru s Luciferem a v uších zní: "Black Angel, I call you, king of chaos is raging in my torment of my heart...." Další zamrazení po celém těle, duše plesá ještě víc a začal jsem číst a hle, první, co vidíte, je to, že Vy, Já, my všichni jsme Lucifery i Anděly zároveň - Důležité však je, že v konečném důsledku JEDNO JSME!" Duše zaplesala potřetí a já pocítil obrovskou radost z toho, co mi duše potvrdila, že je v nás zakořeněno jako informace, jen to chtělo vyplout na povrch.

A musel jsem se s Vámi o tuto radost podělit :)

Za čas, až vstřebám informace, Vám sem předám to nejdůležitější, co by jste měli vědět :)

Ale nyní...Lucifer a Archandělé čekají...

Blíží se nám volby - je třeba začít milovat svou oblíbenou stranu, chceme-li se mít dobře!

11. září 2013 v 16:25 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Blíží se nám podzimní volby a dle toho, co jsem zatím stačil zachytit na internetu z anket, co se týče oblíbenosti politických stran, tak mám pocit, že jsme buď národ sadomasochistů, totálně slepých důvěřivců, tupých ovcí a nebo neskutečných recesistů. Jinak si totiž nedovedu představit, že v anketách vítězí ODS, ČSSD nebo KSČM. Už jsem slyšel mnoho oslavných názorů, že s komunisty nám bude skvěle jako kdysi. To sotva. Nechtějme znovu to, co zde vládlo v minulosti, protože kdyby to bylo k něčemu dobré, drželo by se to stále.

Ale nyní bych chtěl hovořit o něčem trošičku jiném, leč úzce souvisejícím s politickou scénou. Jedná se o sympatie k jednotlivým stranám. Z různých průzkumů a hovory s kolemjdoucími vyplývá, že politická scéna málokoho zajímá, strany jsou nesympatické a celá politika je jeden velký Kocourkov, který je lepší nechat svému osudu. A tak Český národ prská, škrábe, kouše, plive a kope kolem sebe, jen co zmíníte jména jako Kalousek, Zeman, Nečas, Pospíšil apod.

Sranda je, že zatímco spousta lidí prská a nadává, tak světe div se, přijdou volby a hle, zase to vyhraje ta strana, na kterou se nadává léta a ta samá strana, s těmi samými lidmi zase bude dále rozebírat český stát kus po kuse. Proč toto dopouštíme? Baví nás to? Recese? Sranda? Je nám to snad úplně jedno a chodíme k volbám jen proto, aby nás někdo neoznačil za pitomce, že jsme nebyli volit? Takže asi nemáme vlastní názor? Rozum? Inteligenci? Nemáme oči? Srdce? Nevím.

Já jsem si dnes přečetl jeden rozhovor s Markem Dzirasou, který mě velice inspiroval a opět se u mě dostavil známý efekt "Aha!" Ale v čem konkrétně?

Kdykoliv totiž dojde na volby, zjeví se strana, která je lidem hrozně moc sympatická. Má skvělý program, sympatické lidi v čele a všichni jsou přesvědčeni tu danou stranu volit viz naposledy Věci Veřejné, TOP 09 aj. Víte v čem je háček, že nakonec naposledy opět vládla ODS, spolu s ČSSD, KSČM a vlastně i TOP 09? Ač to nevypadá, tihle táhnou spolu za jeden provaz neustále a na oko hrají jakousi žabomyší válku mezi sebou aby se neřeklo. A dopadlo to katastrofálně, jak nejhůře mohlo a ještě se nám ti lojzíni nahoře smáli jak jsou vyčůraní a nebáli se ani veřejně do médií přiznat jak s námi všemi vydrbali a sobě nahrabali.

A teď je to tu zas. Stranám dochází síly, politici, co si dosud hrabali jmění jsou nervózní a kopou kolem sebe co to jde. A víte proč? Protože se objevila strana Hnutí Úsvit senátora Tomia Okamury a je zde sakra reálná šance, že získá velké procento podpory. A to by naše modro-rudo-zelená mafie přeci nemohla dopustit, a tak se začíná hlásit o slovo. Slibuje, sype si popel na hlavu, aby jim to lidé baštili. Jenomže efekt je ten, že zatímco jen nepatrná hrstka jim to bude opravdu baštit, zbytek bude prskat a do poslední minuty než napíšou na papír svou volbu, budou přesvědčeni o té nové, sympatické straně.

Takže efekt je takový, že zatímco národ bude prskat na smějící se mafiány a půjde k volbám volit nové, neokoukané tváře a strany, v momentě, kdy vloží hrot propisky na volební arch, zvolí jméno opět té ohrané strany jako ODS apod. A proč? Protože negativismus, nenávist, nesympatie, to, co nechceme, aby nám vládlo, ale pouze na to nadáváme, ve skutečnosti s vydanou energií sílí a opět se projeví jako vítěz. A ty nové, nadějné strany zapláčou nad kampaní i ztraceným úsilím a národ bude zase 4 roky plakat. Jak z toho ven?

Je třeba nenadávat, je třeba přestat nenávidět tu či onu stranu či politika, ale naopak se POUZE zaměřit na stranu, která mi vyhovuje, na jejího lídra a maximálně ho podpořit před, během i po volbách. Je to jeden ze zákonů vesmíru. Vím totiž, a Vy určitě také, že když si něco nepřejete a nenávidíte to, o to více se to dere do Vašeho života a žene Vás to bodu, kdy klesnete na kolena a buď zešílíte, utečete, zabijete se a nebo? Přiznáte barvu, že jste nenáviděli zbytečně a že vlastně není co nenávidět a je třeba naopak podpořit to nové, neokoukané a hledět vstříct novým začátkům.

Takže vzkaz do následujících voleb ale i do nynějších dní je takovýto: "Vypustit z hlavy to, co bylo a to, co se nyní rozpadá a zaostřit svůj jestřábí zrak na objekt či objekty nové, neoukoukané, s nadějí, že to, co nám působilo dlouho bolest odejde a nové nám nastolí mnohem lepší cestu k příjemnějším zítřkům. Zní to bláznivě? Naivně? Co je horší? Volit stále dokola známé a ohrané s nadějí v lepší zítřky nebo zvolit úplně nové, učinit velkou změnu a být tak hrdý na sebe, že jste zkusili něco nového, neokoukaného, kde není vidět ani špetka jistoty, ale zato velké Světlo v dáli, ke kterému lez dojít?

Přemýšlejte nad tím....

Tento text je můj, ale níže uvádáním odkaz na skvělého člověka, který mne inspiroval k lepšímu přístupu k životu.

Něco o Marku Dzirasovi naleznete na www.dzirasa.com

Léčivé kvality středověké Solfeggio hudby

9. září 2013 v 15:12 | Anubides (c) |  Příroda léčí
Přišlo mi dnes e-mailem: Léčivé kvality středověké, Solfeggio hudby - velmi zajímavé pro Vás, které něco trápí, doporučuji!


396 Hz Agnus Dei mix

Nasledujúci mix je zložený z 2 klipov. Sú to:

"Solfeggio alikvotný tón - 396 HZ - Zbavenie sa viny a strachu" a
"Agnus Dei (Baránok Boží) Gregoriánsky Chorál".

Táto hudba je zvláštna, je iná, pretože je vytvorená v "Solfeggio ladení", oproti konvenčnému temperovanému "koncertnému ladeniu". Vypočujte si tento nádherný kus:


Kliknite na tento odkaz, ak sa vám nezobrazil prehrávač mp3.

Solfeggio ladenie je neobyčajne dôležité z nasledovných dôvodov:

X. Rezonuje s prírodou

Tieto frekvencie obsahujú prirodzenú matematickú rezonanciu. Podľa vedy o vlnení nazvanej Kymatika, keď nasypete piesok na kovovú platňu a použijete zvuk tónu na rozkmitanie tejto platne, piesok sa začne formovať do určitého vzoru. Ale len pri určitých frekvenciách sa na platni vytvoria veľmi čisté a symetrické vzory. So súčasným postupným zvyšovaním frekvencie sa obrazce vytvorené pieskom začnú meniť a pri určitých špeciálnych tónoch vytvoria čisté krásne formy vzorov, potom opäť zmiznú a znovu sa vytvoria až vo chvíli, keď sa dosiahne ďalší špeciálny tón. Tieto "rezonančné" frekvencie ktoré vytvárajú odlišné, symetrické vzory, sú Solfeggio frekvencie.

X. Prináša výhody

Hudba a zvuk môže byť veľmi silným transformačným nástrojom pre ľudské telo a dušu. Žiaľ, až v posledných rokoch vyšla najavo informácia, že naša novodobá hudobná produkcia bola okradnutá o obrovský potenciál pre liečenie a transformáciu, o mocný starodávny tonálny rozsah známy ako "pôvodné Solfeggio frekvencie".

Tieto originálne Solfeggio frekvencie, majú schopnosť premeniť život zázračným spôsobom. Zmienky o týchto frekvenciách siahajú do stredoveku, kedy boli súčasťou spevov v gregoriánskych choráloch, počas náboženských obradov v kostoloch v tej dobe. Ale partitúry chorálov záhadne, okolo roku 1050 zmizli a sú pravdepodobne navždy stratené.
Tieto spevy sa skladajú zo zvláštnych tónov alebo frekvencií, ktoré keď sú spievané v harmónii, a v latinčine, majú obrovskú duchovnú silu pri náboženských obradoch. Kombinácie týchto tónov a latinskej intonácie, mala silu preniknúť hlboko do hlbín podvedomia a silno podporovať liečenie a transformáciu.

X. Bolo to skryté, a možno celkom zámerne

Solfeggio frekvencie obsahujú šesť čistých tónov a tieto boli použité na vytvorenie stredovekej hudobnej stupnice. Cirkev tvrdí, že sa stratilo všetkých 152 týchto úžasných stredovekých gregoriánskych chorálov, ale je viac než pravdepodobné, že sú zámerne pod zámkom v útrobách vatikánskych archívov.
Jeden z týchto spevov obsahujúci Solfeggio frekvencie, známy ako "chválospev na sv. Jána Krstiteľa" sa však záhadným spôsobom objavil na verejnosti a je napísaný tak, že obsahuje všetkých šesť Solfeggio frekvencií.
Naša moderná hudobná stupnica je mierne mimo rozsah synchronizácie pôvodných Solfeggio frekvencií a komorné "A" 440 Hz, bolo pôvodne, ešte okolo roku 1914, 417 Hz.
V podstate takmer všetka hudba, ktorú počujeme dnes v médiách alebo sa predáva na hudobných nosičoch v obchodoch, nech už je to rock, jazz, soul alebo klasika, je atonálna a kontraproduktivna v porovnaní s úžasnou transformačnou silou Solfeggio tónov.

Jedna z Solfeggio frekvencií 528 Hz je známa ako "528 Miracle", pretože ta má pozoruhodnú schopnosť liečiť a opravovať poškodenú DNA v tele a je to presne tá frekvencia, ktorá bola použitá genetikmi pri biochemických procesoch.
Zmenou pôvodnej Solfeggio stupnice sa výrazne zmenili spevy, teda aj tie spievané v kostoloch a zmenou frekvencií boli ovplyvnené zmeny v koncepčnom myslení, čo malo za následok oslabenie duchovného vplyvu cirkvi.

X. Presné Solfeggio frekvencie a ich účinky

Existuje šesť nasledujúcich Solfeggio frekvencií, ktoré tvoria stredovekú Solfeggio stupnicu použitú v Gregoriánskych choráloch a Sanskritských spevoch. Solmizačné slabiky použité na označenie tónov tejto stupnice sú Ut-Re-Mi-Fa-Sol-La, a sú prevzaté zo stredovekej piesne Ut Quenta Laxis, Gregoriánskeho chorálu napísaného pre sv. Jána Krstiteľa. Počúvanie týchto tónov môže viesť k:

1. UT queant laxis - 396 Hz - oslobodeniu od viny a strachu
2. REsonare fibris - 417 Hz - anulovaniu minulých situácií a pomoci pri vytváraní pozitívnych zmien
3. MIra gestorum - 528 Hz - transformácii, robeniu zázrakov a oprave poškodenej DNA
4. FAmuli tuorum - 639 Hz - vytváraniu spojení a rozvíjaniu vzťahov
5. SOLlve polluti - 741 Hz - prebúdzaniu intuície
6. LAbii reatum - 852 Hz - navráteniu k duchovnému poriadku
Sancte Iohannes


Kliknite na tento odkaz, ak sa vám nezobrazil prehrávač mp3.


Pokus o preklad: Aby otroci by mohli hovoriť (hlásať) o zázrakoch Tvojho stvorenia s uvoľnenými (rozšírenými) hlasivkami, umy vinu z našich špinavých pier, sv. Ján.

"528 cyklov za sekundu, je doslova jadrom tvorivých frekvencií prírody. Je to láska", prehlasuje preslávený lekársky výskumník Dr. Leonard G. Horowitz.
Tento doktor má podiel na tom, že k existujúcim Solfeggio frekvenciám pribudli ďalšie tri a jedná sa o 174 Hz, 285 Hz, v spodnej časti stupnice, a 925 Hz v hornej časti stupnice a po pridaní sa zo šiestich pôvodných Solfeggio frekvencií, vytvorili tri ideálne trojice 3 x 3 = 9

X. Matematicko fyzikálne vzťahy medzi Solfeggio frekvenciami

Medzi Solfeggio frekvenciami existujú zaujímavé matematicko fyzikálne vzťahy. Rozdiel medzi tromi prvými, druhými a tretími frekvenciami v kruhu je 111 Hz.174, 417, 741 sú vrcholy trojuholníka, práve tak ako 285, 528, 852, alebo 369, 639, 963.174+111= 285, 285+111=396
417+111= 528, 528+111=639
741+111= 852, 852+111=963


X. Solfeggio frekvencie a Numerológia

174 Hz /1+7+4/ = 12 /1+2/ = 3 417 Hz /4+1+7/ = 12 /1+2/ = 3 741 Hz /7+4+1/ = 12 /1+2/ = 3
285 Hz /2+8+5/ = 15 /1+5/ = 6 528 Hz /5+2+8/ = 15 /1+5/ = 6 852 Hz /8+5+2/ = 15 /1+5/ = 6
396 Hz /3+9+6/ = 18 /1+8/ = 9 639 Hz /6+3+9/ = 18 /1+8/ = 9 963 Hz /9+6+3/ = 18 /1+8/ = 9

Tak ako matematické vzťahy medzi frekvenciami, existujú vzťahy týchto frekvencií aj k životne dôležitým funkciám orgánov tela, až po úroveň DNA.

Moderná veda až teraz začína zisťovať, čo už pred storočiami múdri muži vedeli a že všetko (vrátane vás), je v konštantnom stave vibrácií. Najviac elementárnemu stavu vibrácií sa blíži zvuk. Všetko má optimálne spektrum vibrácií a tento stav sa nazýva rezonancia. Keď sme v rezonancii, sme v rovnováhe. Jeden zo spôsobov, ako využiť zvuk a liečiť telo, je uvedomiť si, že každý orgán a každá bunka, absorbuje a vydáva zvuk.

Emócie a mentálne stavy majú svoje rezonančné frekvencie, to je tajomstvo sily spirituálnej hudby a spevu či vhodne nahovorených pasáží. Keď je rezonančný kmitočet aktivovaný dostatočne dlho, telo a myseľ začne rezonovať v rovnakom rytme a je vytvorený pocit zodpovedajúci rezonančnému kmitočtu. Ak ste niekedy boli na veľkom rockovom koncerte, kde je spravidla fenomén rezonancie používaný, podľahnete po určitej chvíli atmosfére vytvorenej hudbou a chováte sa až nepríčetne, čo za normálnych okolností nie je obvyklé. Terapeutické účinky zvukových vĺn sa používajú na preskupenie frekvencií mysle.

Napríklad, jedna zo Solfeggio frekvencií 528 Hz, sa vzťahuje k výrazu "MI" a toto označenie je odvodené od "MI-ra gestorum" v latinčine znamená "zázrak". 528 Hz je to presný kmitočet používaný v genetike pri úpravách poškodenej DNA, principiálne je to zásah do štruktúry, na ktorej je založený život!

X. Účinok Solfeggio frekvencie na vodu

V laboratórnych podmienkach boli zmrazované rôzne druhy vody, za pôsobenia Solfeggio frekvencií a pozornosť bola zameraná na vytvorené kryštály. Zistený výsledok bol, že voda má tendenciu vytvárať dobre usporiadané, šesťuholníkové kryštály, ktoré obsahujú minerálne látky v optimálnej rovnováhe. Prírodná voda, vychádzajúca zo zeme, má schopnosť vytvárať kryštalickú štruktúru, ale voda z vodovodu ošetrená umelo pridaním chemikálií, ako je chlór alebo inak znečistená, má túto schopnosť obmedzenú.

Voda je najviac potrebnou látkou pre život človeka. Všeobecne platí, že 90% alebo viac v embryonálnom stave tela je voda. U kojencov je to asi 65-70% vody a asi 80% u dospelých. S pribúdajúcimi rokmi obsah vody v tele klesá.
Je dôležité nie len to, aby požadované množstvo vody telo prijalo, ale aby kvalita a zloženie vody, bolo pre telo na prijateľnej úrovni. Dlhý život je podmienený teda predovšetkým kvalitou vody, ktorú pijeme každý deň. Kvalita sa prejaví podľa toho, aké kryštály voda pri zmrazení vytvára, bez pôsobenia Solfeggio frekvencií a ako sa zmení kryštalická štruktúra a teda i kvalita, pri pôsobení Solfeggio frekvencií.

Podobnú pôsobnosť majú Solfeggio frekvencie i na vodu obsiahnutú v tele, zlepšujú jej kvalitu a tým aj všetky telesné funkcie a stavy na vode závislé.

Soutěžní Povídka: Setkání s literární postavou

7. září 2013 v 22:37 | Anubides (c)

Vzal jsem si za cíl vyhrát v úkolu o nejlepší povídku na téma: "Setkání s oblíbenou literární postavou". To, zda se mi to podařilo, se již brzy dovíme a kdyby ne, tak se nic neděje, alespoň jsem se o to pokusil. Mou vysněnou postavou je Archanděl Tyrael, který figuruje v knižní sérii autora Richarda A. Knaaka "DIABLO" jakožto Archanděl Spravedlnosti, vždy bojující v zájmu Světla, přežití svého druhu a občas se do jeho počínání připletou i jeho vlastní touhy po moci. Tady je má povídka. Limit byl 1800 znaků, já skončil na čísle 1785. Ať se líbí :)

============================================================================================
Setkání s Tyraelem

Uběhlo 5826 let od Války hříchu, kdy jsme naposledy stáli s Archandělem Tyraelem bok po boku v bitvě o veškeré bytí na Zemi. Dnes, v 21.století, jsme se rozhodli znovu setkat a opět se ukázalo, že nešlo jen o náhodné setkání.

Původně jsem plánoval, že 6.září 2013, provedu Tyraela po krásách naší Prahy, podebatujeme o přírodě, životě lidí, zvířat a energetické stabilitě naší planety tak, jak bylo vždy zvykem a zakončíme to příjemným sezením u výtečného, černého piva a dobrého jídla. Ano, i Archandělé mají dovoleno se bavit ač se vypráví mezi lidmi pravý opak.

Seděl jsem na lavičce a pozoroval zapadající slunce, když v tom se z nebe snesl světelný kužel, listí ve stromech silně zašumělo a zatímco těch pár obyvatel dále odemě přemýšlelo nad změnou počasí, vedle mne se zvedla vlna prachu a z ní se pomalu a s tichým zabručením zvedal můj dávný přítel.
Chvíli jsem se smál a pak říkám: "Stále ses nenaučil přistávat, koukám." Tyrael se zvedl, oprášil si své zlatavě zářivé brnění, které v mžiku změnil na jednoduché, tyrkysově, hnědé roucho s kapucí přes hlavu, zamával třemi páry křídel a schoval je lusknutím prstu pod svůj plášť s tvrzením: "A to není vše..." Nestačil jsem ani mrknout okem a vedle Božího služebníka přistála spálená mrtvola čehosi nelidského, ze které trčel zabodnutý meč a stoupal jemný kouř.

Archanděl vytáhl meč z démona a pravil: "Stihl jsem to právě včas, jinak by bylo po Tobě pacholku!" A náhle jsme oba zaslechli strašlivý, dunivý hlas: "Ještě jsme spolu neskončili Tyraeli!" Chvíli jsme na sebe koukali a pak jsem se optal: "Diablo?" "Ne, jeho smradlavý čokl! Vždy mu dám nakládačku a stále ho to baví." Usmál se. Nic jsem na to neříkal a šli jsme alespoň na to pivo.
============================================================================================


VIDEO: Derren Brown: Strach a Víra 1. a 2 . část CZ

7. září 2013 v 11:29 | Anubides (c) |  Videočlánky
Derren Brown se pokusí přesvědčit skupinu jedinců o zázračném účinku léku zvaném Rumyodin, který však není tak úžasný, jak by se mohlo na první pohled zdát.
Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px