Srpen 2013

Vědci tvrdí: Jsme živoucí nádoby pro neznámé mimozemské poselství!

29. srpna 2013 v 12:31 | Anubides (c) |  Učíme se o: Životě
Tahle zpráva mě velmi potěšila. Potvrzuje totiž fakt, který vědí někteří esoterici a mágové již dlouhé věky, jen věda potřebovala důkaz. Je to sice opět jak je zvykem ve vědeckých kruzích, v oblasti hypotézy, ale fakt, že si dva vědci za něčím takovým stojí, je nezvratitelný důkaz o tom, že je to tak, jak říkají, neb jejich objev se zakládá na studiu naší DNA. Pojďme se podívat, o co konkrétně jde...

Palmové listy - část třetí - dodatek

26. srpna 2013 v 15:41 | Anubides (c) |  Poselství
Palmové listy jsou snad ještě přesnější v předpovědích než známá hlava Nostradamova. Jelikož v těchto záhadných kronikách, kde texty jsou zrcadlem záznamů tzv. Akašické kroniky, můžeme nalézt i datum vlastní smrti, tak si říkám, zda mám brát předpovědi v předchozích článcích vážně či nikoliv? Odpověď je: Nemám! A proč? Povíme si uvnitř článku.

Palmové listy 2013 - 2018 Část II.

26. srpna 2013 v 14:50 | Anubides (c) |  Poselství
Na r.2014 bylo možno doposud přeložit následné výpovědi rukopisů palmových listů:

Ve světě politiky to bude velmi obtížné a komplikované. Začátkem ledna, jakož i mezi prostředkem dubna a června existuje možnost velkých nepokojů podobajících se stavům občanské války na západě, jihu a středu Evropy. Mnoha lidem teprve tou dobou dojde, jak moc byli změnami předešlého roku postiženi a jak moc ztratili.

Panovníci se budou pokoušet zastavit hněv lidu prázdnými sliby. Budou přijaty mnohé zákony k upevnění jistoty vládnoucích. Sociální systémy evropských zemí dosáhnou v první půli roku své hranice. Budou realizovány masivní škrty v oblasti vzdělání, kultury, zdraví a státní péče. Důchody a penze budou stejně intenzivně trpět těmito škrty. V průběhu let 2014-15 budou vládnoucí dále pracovat na postupném odbourávání jednotlivých institucí evropských států tak, aby tyto mohly být nahrazeny centrální mocí. Angličtí panovníci se budou navenek stavět tomuto vývoji na odpor, avšak potajmu ho budou podporovat. Změny a spol. převraty se budou dít v nové intenzitě, transformační proces uchvátí mezi lednem a dubnem celý svět. Zde se otevřou nové možnosti ke změnám či odstranění stávajících struktur tak, aby byla připravena cesta k novým formám společenského soužití. Vládci stojící za panovníky se budou snažit budit zdání, že oni jsou zvěstovatelé nové a strážci starého. V tomto čase bude aktuální diskuze o jedné světové měně, jakož i o zřízení institucí, které by vykonávaly veřejně a legálně celosvětovou moc.

Palmové Listy promluvily o období let 2013 - 2018! Co nás čeká? Část První!

26. srpna 2013 v 14:49 | Anubides (c) |  Poselství
Předpověď svitků palmových listů na roky 2013 až 2018 - Část První!

Pro r. 2013 zní předpovědi palmových listů takto:

V oblasti péče o zdraví bude upuštěno od zastaralých forem terapie. Do medicínského vzdělání budou integrovány poznatky alternativní zdravotní péče. To se však bude dít ne v zájmu nemocných, nýbrž těch, kteří na tomto vývoji vydělají. Též ve školství dojde k pronikavým změnám. Pokračuje rozklad dosavadního školského systému. Reformy nepřinášejí kýžené úspěchy. Vzdělání se v Evropě, zejména v Německu a Rakousku, stává čím dál tím více otázkou peněz. Stále více dětí a mladistvých je odstaveno od širšího vzdělávání. Počet těch, kteří opouštějí školu bez ukončení, se zvyšuje, rovněž tak počet těch, kteří neumí správně číst, psát a počítat. Lidé se budou ptát: proč bychom se měli držet tradičních Písem(ností)?

MUDr. Karel Erben: Revoluční lék byl českými lékaři utajen před veřejností!!

23. srpna 2013 v 9:58 | Anubides (c) |  Učíme se o: Životě
"Vítám vás jako autor těchto textů v oblasti nejčistší vědecky podložené medicíny, která nabízí zájemcům, kteří se chtějí zasvětit nezvyklé a neočekávané možnosti v péči o zdraví," uvádí MUDr.Karel Erben.

"Čtete-li tuto stránku, nejspíš jste ještě nezemřeli na některou z chorob, jejíž vznik souvisí se zvýšenou hladinou homocysteinu (ještě nezemřeli, ale vaše riziko je mnohem větší, než si vůbec umíte představit). V současnosti umírá nešťastně mnoho mladých lidí na choroby podmíněné homocysteinem a jiná část lidí se kvůli němu vůbec nenarodí, nebo skončí jako potrat a další část se sice narodí, ale s vrozenou poruchou třeba metabolismu, nebo imunity, či dispozicí k leukémii……"


VIDEO: Povodeň nadělala ze silnice v Rusku krtinec!

17. srpna 2013 v 12:46 | Anubides (c) |  Zajímavosti

Povodeň v ruském Rostoku napáchala na místní, hlavní komunikaci velké škody.

VIDEO: Delfín poprosil člověka o pomoc!

14. srpna 2013 v 17:26 | Anubides (c) |  Videočlánky
Nebývá zvykem, aby zvíře přišlo k člověku a prosilo ho o pomoc. Tím spíš takový tvor, jakým je inteligentní a vznešený delfín. Avšak video níže ukazuje, že tento kytovec si uvědomuje inteligenci člověka a aktivně tak vyhledal pomoc potápěče, aby mu člověk POMOHL od rybářského háčku s vlascem, zapíchnutém v ploutvi, díky čemuž opět může plavat na plné pecky.

Podívejte se sami, nádherné video.Jaký jste měl dnes start? Cítíte také, že je něco jinak?

12. srpna 2013 v 16:42 | Anubides (c) |  Téma týdne
Tento článek jsem chtěl napsat už včera, neboť poslední 4 dny cítím stupňující se napětí, které by mělo údajně vygradovat dnes v jakousi energetickou změnu, kterou bychom měli pocítit všichni. Já nevím jak Vy, ale od rána, co jsem se probudil, se cítím tak nějak "jinak". Od rána se cítím přejetý, mírně mimo své tělo, jako kdyby veškeré dění kolem mě bylo vedlejší a já v klidu odpočíval kdesi v prostoru. Možná jen můj pocit, který vůbec nemusí být tak jak si myslím, ale zase vím, jak se cítím a určitě vím, že "to něco" ve vzduchu, co zde viselo poslední 4 dny dnes dosáhlo vrcholu a za krátko to bude mít sestupnou tendenci.

Což mě tak nějak přivádí k intuitivnímu tvrzení, že se to projeví v solidně silných bouřkách, lijácích, krupobití v následujících dnech. Bůh ví, uvidíme. Údajně má dnes vrcholit aktivita Slunce nebývalou silou a máme se dočkat několika nárazových vln slunečního větru, který by nám měl na nějakou chvíli vyřadit elektroniku, některou dokonce spálit. Bůh ví, třeba se nestane vůbec nic, ale určitě mne zajímá, jak se dnes cítíte VY, drazí čtenáři.

Jinak, nezapomeňte dnes, po 21 hodině kouknout na oblohu. Perseidy chystají show a určitě zase bude co sledovat, pokud nám ovšem nezavřou nebeská dvířka temná mračna. Uvidíme.

P.S.: CHtěl bych ještě připomenout, že poslední dobou se dá na obloze pozorovat jedna zajímavost, je-li jasno. Kromě letadel na obloze, se dá ještě pozorovat jakási "hvězda", létající ze západu na východ aniž by jakkoliv blikla, či uhnula ze svého směru. Tu jsem zrovna spatřil včera s přítelkyní a shodli jsme se na tom, že buď se jedná o satelit, ISS a nebo UFO. Tak či onak, není to poprvé, co jsme něco takového viděli a když jsme se otočili směrem k severozápadu, přelétala nad jeho obzorem další taková hvězda. Tak nás ještě napadlo, jestli se nejedá o úlomky asteroidu, či meteority, o kterých nevíme. Každopádně jsme si něco přáli ať to bylo cokoliv ve víře, že nám nad hlavami proletěla dvakrát hvězda.


Otázky čtenářů: Co je Slenderman a komu slouží? Bohu nebo Ďáblu?

11. srpna 2013 v 19:42 | Anubides (c) |  PORADNA
Máme tu dva dotazy ohledně kontroverzní postavy zvané Slenderman od čtenářů Katky a Rainy. Dám Vám odpovědi a Vy se vyjádřete k tomu, jak jste s odpovědí spokojeni.

První dotaz zní: "Co je Slenderman?"

Slenderman je fiktivní postava, stvořená člověkem. Reálně neexistuje. Fotografie, kde je Slenderman vidět mezi dětmi, v dáli jak někoho pozoruje nebo na nějakém místě, jsou dobře zhotovený podvrh. Ne náhodou jsou vybírány černobílé fotografie i když některé jsou barevné, což ovšem nic nedokazuje. Slenderman je jedna z mála virtuálních bytostí, které nás nemusí trápit. Ale chápu, že pro některé poseroutky může být tato postava, zasazená do fotografie pádným důkazem, aby se báli. Za sebe říkám, že se není čeho bát, jde o fikci.

Druhý dotaz zní: "Slenderman slouží u Boha nebo u Ďábla?"

Jelikož je první dotaz zodpovězen a dověděli jsme se, že postava Slendermana je fikcí, tak by se dalo říci, že jeho postava neslouží nikomu. Ale když vezmu v potaz jeho vliv na některé jedince, kteří považují tuto smyšlenou bytost za reálnou a reálně z ní mají strach, tak i přesto, že neslouží ani Bohu, ani Ďáblu, tak svým způsobem člověk, který tuto postavu vytvořil, činí skrze ní démonickou službu, ale i službu Světla. Na jedné straně daný člověk stvořil legendu a strach, na straně druhé je konfrontace s touto bytostí zkouškou odvahy. Buď se tomu poddáte a budete žít v sebeklamu a nebo si uchováte nadhled a nebudete na tuto fiktivní postavu brát ohled.

Toť vše. Máte-li ještě jiné otázky, neváhejte se ptát, jsem tu pro Vás. :)

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px