Červenec 2013

Nová generace sádry pro lidi

31. července 2013 v 22:09 | Anubides (c)
Všichni víme, že 3D tiskárny jsou již nyní velmi populární díky jejich schopnosti tisknout zbraně, hudební nástroje a spoustu užitečných věcí. Nicméně, poslední nápad k využití této technologie je opravdu inspirující.

Jedná se o druh fixační ortézy, tisknuté na 3D tiskárně, které mají nahradit staré a těžké sádry a protézy. Jake Evill, student z University Victoria ve Wellingtonu přišel s tímto nápadem jako první. Stačily mu tři hodiny na to, aby s pomocí rentgenu a 3D skenu vygeneroval 3D model první, revoluční fixace zlomenin, která je nejenže extrémně lehká díky materiálu, používaného v těchto tiskárnách, ale rovněž velice přizpůsobivá tvaru končetiny. S končetinou tak lze hýbat a Vy nejste omezeni v pohybu tak jako u klasické, těžké sádry.

Ostatně, podívejte se na přiložené video, kde uvidíte více...
Přijde Vám to jako skvělý nápad? Mě to přijde přímo revoluční. A toto jsou přesně ty případy, kdy se na Zemi zrodí duše, aby změnila svět či technologické odvětví.

Krásný příklad toho jak myšlenky utváří blízkou budoucnost!

31. července 2013 v 21:57 | Anubides (c) |  Učíme se o: Životě
V tomto krátkém příběhu Vám chci ukázat, jak fungují nitky, které tvoříte svými myšlenkami. Pokud jste si někdy v každodenním shonu všimli, tak občas se do hlavy derou myšlenky "z budoucnosti". Prostě nějak najednou víte, že kdyby se stalo toto, bude se dít toto či je lepší udělat ono. Já v pondělí vyrazil na koncert mé srdcové kapely a mohu říct, že lepší ukázku jasnovidnosti jsem si nemohl snad přát. Posuďte sami a přidejte svou zkušenost či názor.

V pondělí jsme ráno jako každý všední den vyrazil do práce. Před odchodem jsem si sbalil dvě trika, jedno pro mě, jedno pro kámoše, taktéž jsem si sbalil jeden důležitý dokument, který jsem chtěl vyřídit, dvě potítka, mp3ku, peněženku, klíče a šel jsem. Pracovní den proběhl v poklidu. Jakmile jsem končil, podíval jsem se ven na počasí, pak na radar.meteopres.cz a usoudil jsem, že buřina, která ten den přišla do Prahy je teprve za hranicemi Česka. Času dost, říkal jsem si a hned jsem uvažoval, že si nechám batoh s věcma v práci do druhého dne a vezmu si jen to nejnutnější.

A v tento moment se začaly uplétat nitky budoucích událostí. Sami uvidíte, jak to šlo popořadě, jako kdyby jste si programovali sami svou realitu.

Nejdříve začal boj rozumu a intuice. Rozum říkal: "Nechej batoh tady, co se s nim budeš tahat!" Pravda, říkal jsem si, že je to rozumné, ale intuice na to: "Nenech se zmást a batoh si vezmi, bude se ti hodit". Chvíli jsem váhal a nakonec jsem dal na intuici, což se ukázalo jako těžce důležité rozhodnutí. Šel jsme tedy na MHD a mezitím volal kamarádovi, co měl semnou jít též a já měl u sebe pro něj lístek. Po telefonu mi sdělil, že právě překročil hranice s Německem (jezdí kamionem) a že maká do Prahy co to jde, ale že asi nestihne začátek. Říkal jsem si, že to je pěkně na nic. Co když nedorazí? Lístek propadne? Koho seženu na poslední chvíli? Kandidáti by byli ale než by se dostali ke stadionu. Měl jsem 2.5 hodiny na vyřešení situace. Čas tikal, šlo o blbý lístek.

A tak jsem jel po zastávce ve fastfoodu ke stadionu. Najednou mi blesklo hlavou, že bývalá přítelkyně a nynější kamarádka mi den před akcí psala, zda jdu na Iron Maiden a jestli jo, tak abych se stavil na pokec. Když jsem dojel ke stadionu, ještě jsem volal kamarádovi, jak to vypadá. On, že jede rychle a že stihne být na místě hodinu před zahájením. Jenomže show začínal hodinu před jeho plánovaným příjezdem a já chtěl mít dobré místo v té mase lidí, co později utvořila giganticky skvělou atmosféru.

A najednou mi došlo úplně vše. Napadlo mě z ničeho nic (to je ta intuice), že bych lístek mohl nechat u té kamarádky, která pracuje v nákupním centru vedle stadionu dlouho do večera a ještě s ní pokecat. Skvělý nápad ne? Zašel jsem tedy za ní, prohodili jsme pár slov u cigára, dal jsem jí lístek do opatrovnictví s tím, že za ní pošlu kámoše a zabil jsem tak tři mouchy jednou ranou.
Pokec, předání lístku, protože by mě ze stadionu zpět sice pustili, ale nazpět už nikoliv a problematiku nejistého čekání na příjezd kamaráda.

Kamarádovi jsem napsal jak se věci mají, byl nadšený z toho jak jsem to šalamounsky vyřešil a nakonec nejenže stihl koncert, ale po celé show jsme zjistili, že jsme stáli celou dobu asi metr od sebe ale neviděli jsme se a po koncertu říkal, že předání lístku bylo peckové, předala mu ho totiž pokladní jednoho obchodu. Šílené, že?

Ale to není vše. Batoh, který jsem měl s sebou mě doslova zachránil před katastrofou. V batohu jsem totiž měl k vyřízení šek z USA na pár desítek dolarů, mobil, mp3 a peněženku a knihu. Během koncertu jsme obdrželi 20ti minutovou masáž přívalového deště. Promokl jsem na kost, batoh svírajíc pod nohami, tisknuvší se na lidi kolem sebe aby nepromokl. 30 minut pak byl dešťový klid, při koncertu ovšem začalo znovu a pršelo do rána. Výsledek? Kdybych měl výše zmíněné věci po kapsách tak jak velel rozum, tak bych vyhodil mobil, mp3ku, měl zmáčené peníze a doklady. Takhle jsem po koncertu vyndal vše v suchu, neboť dvě sbalené trika, původně přibalená "z hecu" udělala tu nejlepší službu - udržela nejdůležitější věci v suchu.

Byl jsem šťastný, nadšený a nevěřil jsem tomu, co nitky osudu upletly za krásné drama. Přijde Vám to šílené? Mě ano, protože tohle je přesně to, proč se vyplatí intuici naslouchat. Před odjezdem na koncert jsem totiž pouze četl o počasí a že má být ošklivo. Ale modrá obloha s několika mraky nenasvědčovala vůbec pekelné, večerní bouři, kdy oblohu nad světelnou show a při skvělé hudbě, křižovaly řetězce blesků a neustávající déšť.

A co Vy, zažili jste něco podobného?

Výklad karet aneb jak to vypadá, když se seknu ve výkladu

29. července 2013 v 14:54 | Anubides (c) |  Má Práce
Tak přátelé, v tomto krátkém článku uvidíte, jak to vypadá, když se mistr tesař utne a v jinak bezchybném výkladu zamění význam symbolu na kartě. V tomto případě šlo o poněkud kuriózní chybu, která je vtipná, ale zároveň i smutná. Uvidíte sami.

Již delší dobu mi píše otec jedné rodiny, s kterým úspěšně řešíme těžkou svízelnou situaci celé rodiny a díky kartám a jejich směrování jde rodina správnými kroky ke zdárnému konci svého přetěžkého cíle. Před týdnem mi onen pán, říkejme mu Petr, psal tři dotazy e-mailem, z čehož vyjmu jeden z nich. Týkal se jeho otce, kterého prý odvezli lékaři do nemocnice s cévní, mozkovou příhodou.

Když jsem vykládal karty na otázku zda bude tatínek v pořádku, přišla mi karta "KLID". Já jsem si špatně identifikoval vzkaz a napsal jsem, že Petr může být v klidu, otec bude v pořádku. Jenomže mi nedošlo, že v Andělské řeči má klid dva významy. Buď uklidňující v případě, že se strachujete či jinak stresujete a v případě smrti znamená, že daná duše - člověk bude v pořádku, dojde svého klidu.

Dostalo se mi tedy odpovědi, kde kromě poděkování mi bylo sděleno, že karta "KLID" je trefná, nicméně v případě Petrova otce v druhém případě. Je mi to líto, protože se seknu v jednom případu ze sta, ale tak zase vím, že příště musím mít kolem sebe fakt ticho, protože u toho výkladu mě rušila auta na silnici skrze okno a já přeslechl to, co jsem slyšet měl. Místo toho se mi vzkaz zkreslil.

Ať tak či onak, i mistr tesař se někdy utne, já ještě jednou přeji panu Petrovi a jeho rodině upřímnou soustrast a dle mých pocitů, se má tatínek opravdu skvěle a je šťastný. Příště snad již pojedu ve svých starých, úspěšných kolejích, neúspěch si v tomto totiž nemohu dovolit.

Mějte se krásně přátelé.

A kdo máte zájem o výklad, pište.

Anub Ides


Krásná animace z dnešní bouře na Karlovarsku!

28. července 2013 v 23:29 | Anubides (c) |  Videočlánky
V Německu se dnes k večeru utvořila parádní supercela, připomínající svou velikostí americká, nejsilnější tornáda a bouře. Později večer se objevila první větší bouře na Karlovarsku, k čemuž Vám zde nabízím skvělou animaci! Je na co se dívat, tak jukněte.


A na tomto odkaze najdete animaci bouře na Karlovarsku, užijte si jí: http://prostor.amsos.cz/public/20130728_anim_lkkv_chmu.gif

Pokud vyblejsknete nebo natočíte krásnou bouřku, mraky či pěkný a nezvyklý přírodní jev, zašlete mi foto na adresu 1.EA@centrunm.cz.

Dva ukázkové příklady žen: Materiálno vs. Duševno

28. července 2013 v 18:14 | Anubides (c) |  Učíme se o: Životě
Setkal jsem se v posledním týdnu s dvěma příklady žen, které jsou docela zajímavými protiklady a myslím si, že stojí zato Vám ukázat jak to vypadá, když jedna žena staví materiálno na první místo a druhá své duševní zdraví. Někdy je to fakt sranda a v tomto případě to platí dvojnásob, neb má intuice je jak radar a stačí mi pouhých pár minut s daným člověkem abych měl jasno o jeho povaze.

Říkejme těm ženám Eva a Jana. Prvně jsem je spatřil na pohovoru, když přišli do firmy. Zatímco Eva měla vysoké podpatky, hlubší výstřih, minisukni, pleť opálenou a byla to brunetka s vlasy pod ramena, druhá byla špinavá blondýna, v džínách a triku, s nevýraznými rysy v obličeji. Obě ženy už při vstupu na pohovor dělily dvě zásadní skutečnosti. První z nich byla ta, že zatímco Eva dávala najevo svou krásu a přitažlivost, Jana sázela na intelekt a charisma. Zatímco z Jany bylo cítit tajemno, romantika, smysl pro pořádek a skromnost, z Evy vyzařovalo vysoké sebevědomí, ale i flegmatičnost, lenost a lhostejnost.

A tak jsem si říkal, že pohovor by měl tedy dopadnout lépe pro Janu, jenomže ouha, firma přijala obě slečny naráz. A tak jelikož byl pátek, čekal jsem v pondělí dle informací novou kolegyni na zaučení. Světe div se, ďábel má skvělý smysl pro humor a dal mi na zaučení Evu. Mohu Vám říci, že když vstoupila do dveří a pozdravila, projel mi mráz po zádech a předemne vyskočil červený maják s hlášením "Nene, tuhle ne, jenom tu ne!" A přeci, sedla si vedle mne a pozdravila, představila se a první otázka asi po deseti minutách ticha zněla: "Máš něco k jídlu?"

Vyvalil jsem oči a otázal se "Prosím?" a ona otázku zopakovala s milým úsměvem nevinné školačky. Něco jsme prohodili o jídle, ale nakonec jsme skončili u neutrálního postoje vůči jejímu dotazu. Další dotaz směřoval ke mě, když jsem si šel udělat kávu. Houkla na mne, zda bych jí tu kávu mohl udělat a nebo jí ukázat jak se dělá s kávovarem. Ok, ukázal jsem jí to asi 3x a nakonec z ní vylezlo, že to je na ní moc složitý. O pár dní později už ke kávovaru lítala jak na péro. Během dne spotřebovala tolik té drahé kávy, jako nikdo před námi s tím, že ten kávovar jí neumí udělat optimální chuťový požitek a na otázku, zda nechce brzdit s tvořením a následným zbytečným vyléváním kávy řekla: "No co, když to tu je, tak je to jedno ne?"

A tak jsem další dny seděl a na směny s novou kolegyní se vůbec netěšil. Ne, že bych nechtěl být nápomocen nováčkovi, ale ono když někomu něco vysvětlujete a ten člověk drží v jedné ruce růžový iPhone, v druhé zrcátko, u toho čumí do Facebooku a nedělá si poznámky, tak nemáte chuť ani sílu a říkáte si, proč vedoucí takového člověka vůbec nabral? Perlou na celé její povaze byla situace, kdy jsem se ptal Evy jestli ví, jaký je rozdíl mezi městem, obcí a krajem? Odvětila, že neví, protože to nikdy vědět nemusela. Nemám slov. Uplynulo několik hodin další Eviny směny a hle, začala se vztekat, že neví kde co v počítači je a když jsem se jí optal, jaké si udělala poznámky, řekla, že žádné, že jí stejně nikdo neškolil.

A teď si vezměte, že toto jsou jen střípky z myšlení člověka, který se měl optal "Co bys dělal, kdyby Ti někdo dal pět tisíc?" Tak říkám, že nevím, že bych je asi pošetřil. A Eva Vám poví: "Já ne, to já bych si koupila kabelku". A měl jsem dost. Fakt jsem se řezal smíchy, protože člověka bez mozku jsem ještě vedle sebe neměl. A tak to pokračuje dodnes. Denně, kdykoliv sedneme vedle sebe, jsem žádán, abych došel udělat čaj, kávu, došel jí něco koupit, neustále jí radil aby neměla nic špatně a případně vše bylo na mně, kdyby se něco podělalo a já jen čekám, kdy mi rupnou nervy, dojdu pro kýbl s ledovou vodou a vyliju jí ho na hlavu. No přátelé, není tohle holka na zabití? Poslední debatu okořenila tím, že si nabalila na footfetish foru, kterému se věnuje během směny, nějakého úchyla s prachama, který jí do práce vozí, kupuje jí jídlo, šaty apod. výměnou za lízání nohou. Na otázku "Proč tohle děláš, když má rodinu?" odvětila: "Když on mi vše koupí, tak proč bych mu nedala..."

No jo, je to smutný co občas příroda vyplivne na světlo. Ale zase to má ten pozitiv, že je sranda a člověk se tak může i leccos přiučit co se psychologie jedince týče.

Eva je člověk a zároveň zaměstnanec, který je líný, práce jí nebaví, protože má zazobané rodiče, kteří jí podporují a ona tak nemá vůli ani chuť v práci podat potřebné výkony. Svou práci, která je jí zadávána potají přeposílá ostatním a prosí je jako NOVÁČEK o vyhotovení pod sladkým označením "můj nejlepší kamarád", většinu času stráví na trase židle - wc - kávovar a zpět, její náplní práce je tak ještě Facebook a občasné zahlášení do éteru "Co budeme dělat? Bavte mě někdo.." Na odstřel takový člověk, fakt!


To Jana, to je jiná. Ta sedí na svém místě, baví se na úrovni normálně vzdělaného člověka, který si nechce mezi kolegy uříznout ostudu. Je výkonná, ptá se, zajímá se, nechá si poradit, má smysl pro sebekritiku, nebojí se ani zkušenějšímu připomenout nějakou chybu či úkol, usmívá se, nestěžuje si a říká si práci navíc. Nádhera. A proč o ní nepíšu víc? Protože z její povahy vím, že má nižší sebevědomí, trpí pocitem méněcennosti, není tolik krásná, a proto si na nic nehraje, je sama sebou vzhledem i povahově a dokonale mezi nás zapadá.

Eva je případ sama o sobě a mohu Vám garantovat, že během dalšího týdne zde o Evě uvidíte další, peprný článek, ze kterého si opět poklepete na čelo a možná i smíchy puknete.

Za sebe říkám, že se lidem a jejim povahám nesměji, z části za ní nemohou, ale trpělivost mám jen jednu a pakliže tu mojí, velmi, velmi tvrdou a hlubokou někdo dlouhodobě pokouší a chová se jako tupec, tak i já jednoho dne zakročím.Co Vy, setkali jste se někdy s nějakým podobně pitomým kolegou či člověkem?

Co se to děje v červenci? Cítíte to také?

24. července 2013 v 23:38 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Přátelé, je skoro konec července a mám na Vás, čtenáře i nově příchozí dotaz. Od začátku července je totiž ve vzduchu kromě úmorného vedra, sucha a prachu cítit cosi, co hýbe okolím, našimi těly, energiemi v nás i kolem nás a já si neustále říkám "Co se to k sakru děje?" Inelia Benz nedávno psala o tom na svých stránkách ascension101.com o tom, že červenec má nejenom extrémní výkyvy v počasí, ale i v energiích a jak se rok 2013 láme časově, přeskupují se i tvořivé síly, které tento rok mají za úkol s lidmi hýbat, třásat, probouzet je a celkově planetu uvádět do pohybu.

Proto lze v červenci vidět ve zprávách mnoho nehod, mnoho lidí se hádá, opět zuří požáry, občanský odpor proti vládám na blízkém východě je stále brutálnější a schyluje se k úvahám o zásahu zvenčí viz. Obamovi výroky o nutném "uklidnění situace", což se dalo čekat. Také zde máme havárie letadel, vlaků, více než obvykle, to vše se děje, protože je to nutné. Planeta startuje úklid veškerého svinstva, které jsme napáchali viz. pálení geneticky modifikované kukuřice v Maďarsku i ve světě.

Já celý měsíc osobně procházím velmi výraznými tělesnými projevy. Přijde mi, jako kdyby se mé tělo zbláznilo. A nejsem sám, i mý kolegové v práci toto pociťují a nevědí proč. Má přítelkyně má nevysvětlitelné menší bolesti v oblastech, kde by měla mít vše v pořádku, já též, je větší aktivita energií kolem nás, bytosti z jemnohmotného světa se více projevují a snaží se více komunikovat.

A bude to intenzivnější. Závěr tohoto roku bude pro spoustu lidí velmi náročný, nepříjemný a pro některé "šťastlivce" velmi klidný až radostný. Je však velice důležité přátelé, aby jste si tento rok vyřešili staré spory, křivdy, stáhli kletby, které jste vyslali na druhé ve vzteku, začli se mít rádi a milovat své okolí i nenáviděné členy rodiny a začli všem přát to nejlepší a hlavně lásku a lehké srdce.

Tento fakt jsem nyní dostal za úkol sepsat zde pro Vás. Nevím od koho, ale cítím, že jde z duše a z toho, co cítím z okolí. Matka Země má zdá se jak bych to řekl...něco jako menstruaci. Bude vzteklá, výkyvy počasí budou častější a připravte se na to, že už nyní defacto mizí jaro i podzim a bude pouze dlouhá zima a dlouhé léto. Nic mezitím. Mezistavy se zkrátí na minimum nebo úplně vymizí.

Každopádně červenec je velice výživným měsícem, který bude následován ještě výživnějším srpnem. Kdo se bude soustředit na své srdce a bude se snažit vytáhnout zasunuté emoce a zbavit se jich, ten bude příští rok velice spokojen sám se sebou. Je třeba odstranit staré rány a udělat místo nově příchozímu. Bez úklidu ve své duši není posun k novému životu, to si pamatujte.

Buďte otevření všemu, co k Vám přichází. Tento rok Vás učí a Vaším úkolem JE se učit, vzdelávat se, rozvíjet sebe sama a jít s dobou, ne setrvávat v minulosti.

Buďte následující měsíce opatrní a pozorní, okolí Vám nabídne zkušenosti, které není radno promeškat.

Kdo chcete, můžete využít mého výkladu karet, budu rád a Vy se dovíte něco, co Vám třeba celou dobu unikalo. Kdo chcete, pište na 1.EA@centrum.cz.

Děkuji Vám za pozornost a mějte se překrásně
a nebuďte na lidi kolem sebe vzteklý, nestojí
to zato.

Anub Ides

1500 let stará Bible, jenž byla objevena v roce 2000, nyní děsí Vatikán! Proč?

24. července 2013 v 23:21 | Anubides (c) |  Ježíš Kristus
Bible, která byla objevena v roce 2000 v Turecku, jejíž stáří se odhaduje na 1500 let, nyní dělá vrásky starším ve Vatikánu. Ale proč? Bible prý obsahuje Barnabášovo evangelium, který byl jedním z Kristových učedníků, jenž cestoval s apoštolem Pavlem po světě a jeho učení popisuje putování Jesuse, o kterém mluví také islámské náboženství.

Gospel-of-Barnabas

Kniha, objevená v roce 2000 byla dosud držena v tajnosti v tureckém městě Antara. Kniha je vyrobena z ošetřené kůže a psána je v aramejském dialektu, v jazyku, jímž mluvil tehdy Ježíš. Stránky působením času zčernaly. Z mnoha zpráv odborníků na teologii, archeologii a dalších oborů vyplynulo, že artefakt je pravý, tudíž z původní doby.

Náboženské autority v Teheránu trvají na tom, že text dokazuje, že Ježíš nebyl nikdy ukřižován, nebyl Syn Boží, ale byl Prorok a říkali mu Pavel "Podvodník". Kniha také říká, že Ježíš vystoupil do nebe živý, aniž by byl ukřižován a Jidáš Iškariotský byl ukřižován místo něj. Kniha mluví taktéž o oznámení, že Ježíš předpověděl příchod Islámu 700 let po Kristu. Text nakonec předpovídá příchod posledního, islámského mesiáše, a to se zatím nestalo.

Vatikán byl objevem knihy zaskočen a ihned požádal turecké orgány, aby vatikánští odborníci mohli do knihy nahlédnout a její obsah vyhodnit (rozumějte tomu jako znehodnotit, pozn. Anuba).

Dá se tedy věřit i tomu, že katolická církev během posledního koncilu učinila výběr "vhodných" evangelií, které byly součástí Bible, zatímco zbylá zrušila, mezi nimiž možná bylo i to Barnabášovo. Dále jsou k dispozici i informace, že během koncilu byla k dispozici i jiná evangelia, známá jako Evangelia Mrtvého moře. Kde skončila dodnes nikdo neví.Přeloženo z portugalštiny, zdroj: http://dasculturas.com/2013/07/21/biblia-com-mais-de-1500-anos-e-descoberta-e-preocupa-vaticano/

Myslím, že by zjištění onoho obsahu, o kterém se v článku mluví s nynějším katolismem pořádně zacloumalo a dost možná, že tento objev nastartuje zmiňovaný pád křesťanství ve světě. Uvidíme, bylo by na čase...

Náš pes zaznamenal přítomnost Archanděla!

24. července 2013 v 20:08 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Minulý týden, ze středy na čtvrtek jsme byli s přítelkyní nemile překvapeni, když jsme šli spát. Chvíli jsme tak leželi, přítelkyně mezitím usnula a já měl puštěnou relaxační hudbu pro dobré spaní. A jak tak ležím, něco ve mě mi řekne, abych se posadil a podíval se ke dveřím. Náš malý shitzu stál, vrtěl ocasem, koukal ke dveřím s hlavou vzhůru jak kdyby nad ním někdo stál, vrtěl ocasem na znamení, že si chce hrát a štěkal. Mladou to vzbudilo a divila se, co ten pes štěká a bylo vidět, že má trochu strach z neznámého.

A tak jsem chvíli na to místo zíral a najednou mi v mysli vyskočilo slovo "Archanděl.." a pak jméno "....Michael". Pes radostí bez sebe. zavolal jsem si ho k sobě, vyskočil mi na postel a hned hleděl vedle mé postele na toho vysokého Archanděla, který stál a jen svou energií hladil psa i mne. Po chvilce jsem si říkal, proč je ale zde. A pak mi to došlo. V rohu u mé postele se nacházel i přízrak. Chuchvalec temné energie, čekající ve stínu světla na moment, kdy usnu. Cítil jsem jeho energii, podněcoval ve mne strach, ale Michael mne uklidňoval.

Nakonec, i pes se stočil do klubíčka a po rychlém prozkoumání prostoru kolem nás jedním okem i on usnul a já též. Krásný to zážitek.

A co Vy, zažili jste něco takového či něco tak podobného?VIDEO: Jak se vyrábějí Wolverinovy drápy?

24. července 2013 v 16:44 | Anubides (c) |  Videočlánky
Po poslední videu o výrobě mečů a zbroje do seriálu Hra o trůny se nyní můžete podívat i na to, jak se vyrábí pověstné Wolverinovy drápy, které můžete vidět v akci nyní, v 3D adaptaci filmu Wolverine. Užijte si ho, radost pohledět na tuto mistrovskou práci.
FOTO a VIDEO: Fukušima vydala první svědectví - zmutovaná zelenina a rostliny na scéně!

24. července 2013 v 16:37 | Anubides (c) |  Zajímavosti
"Pomsta zmutované zeleniny?" začíná titulek britského web deníku Daily Mail. Ten ukazuje skrze fotografie a video japonských pěstitelů, jak se výbuch jaderné elektrárny Fukušima podílel na letošní úrodě zeleniny a rostlin v tamnější provincii. Ostatně posuďte sami, zda to, co vidíte na fotografiích a videu je to, co opravdu chceme od dnešních technologií a zda je to v pořádku?


RAJČE:
An apparently mutated tomato looks as if it has exploded into mutant form. It has been claimed the fall out from Japan's Fukushima nuclear power plant disaster two years ago has found its way into the food chain

BROSKVE:
These two peaches seem to have doubled. Flowers, vegetables and fruit with deformities and lumps all over it have been photographed and shared on website Igmur

Slunečnice:
A sunflower has apparently grown in the centre of another plant in this picture uploaded on to Igmur

Je to zvláštní, že, co radiace dokáže provést s DNA rostlin a zeleniny. A teď si představte, co radiace musela provést s mořskou faunou a florou, tamnější suchozemskou zvěří, spodní vodou apod. Nádhera a všechny odpovědné osoby, které zodpovídaly za bezpečný chod elektrárny, bych postavil před soud.


Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px