Červen 2013

Praktické cvičení: Jak spatřit své JÁ uvnitř sebe. Fascinující zážitek!

28. června 2013 v 14:31 | Anubides (c) |  Učíme se o: Životě
Níže Vám dám úryvek textu a zároveň i praktické cvičení, související s odmítáním změn v životě a neschopností změny zaznamenat. Ono cvičení je fascinujícím zážitek. Podělte se po praktikování o své zkušenosti v komentářích. Děkuji.

Úryvek z knihy "Tajemství plánu Vašeho života"...

Budete-li změny ve svém životě ustavičně vítat, výrazně si ulehčíte cestu k pociťování jednoty se svou duší. Protože náš rozum má základní úlohu, a to zajistit naše přežití a postarat se o jídlo a pohodlí, je naprogramovaný tak, aby hledal stabilitu. Změnám a s nimi spojeným nejistotám se chce raději vyhnout. Proto je rozum často tou částí, která se znovu a znovu staví proti proudu života. Nechcete ho třeba jednou nechat objevit nový úhel pohledu?

Zkuste si někdy následující cvičení: Ať už právě vidíte cokoliv, je to jen momentka v proudu změn. I kdybyste seděli sami ve svém bytě, někdy v blízké budoucnosti bude něco jinak než je teď. Třeba najednou zaslechnete nějaký hluk, ačkoliv dosud bylo ticho. Nebo místností začne létat nějaký hmyz, či se ozve klepání okenic. Nebo si všimnete, jak se Vaše hlava pohybuje nebo jak dýcháte. Takže to, co právě pozorujete, je změna.

Jak to zažijete?
Pokuste se nyní procítit v sobě místo, z něhož se očima díváte na tento svět... Nalézá se v zadní části hlavy. To je "centrum" vašeho JÁ a jako by bylo umístěné někde uprostřed myšlenek a dívalo se očima ven. Dokážete si to představit? Pokud ne, procvičte si to ještě jednou, až Vás nikdo nebude rušit, vyplatí se to, neboť je to fascinující zážitek!

Pokud se nyní soustředěně díváte z místa centra svého JÁ očima na tento svět - změní se i tento střed? Je zcela možné, že toto místo pociťujete jako stabilní centrum svého vnímání, i kdybyste pohnuli hlavou a dívali se někam jinam. Je to bod, v němž se nachází vaše JÁ, když se chce samo vnímat prostorově. Váš pocit vlastního JÁ není v břiše nebo snad v srdci nebo v levé noze či v prstu pravé ruky, ale přesně v tomto místě Vaší hlavy. A tento požitek je - při přesném pozorování - u všech lidí stejný!

A nyní sledujte - s tímto prožitkem centra ve Vaší hlavě - jestli se někde něco pohnulo. V případě, že jste právě sami v uzavřeném prostoru, vyhlédněte ze svého stabilního JÁ z okna ven. Někde se něco pohybuje. To je obvyklé. Napadlo Vás ale někdy, že všechno kolem Vás je v ustavičném pohybu? Sedíte jako v kině a před vámi - na zcela stabilním plátně - běží nyní nějaký film.

Pokud chce s vámi život zase jednou zatřepat, toto cvičení vám pomůže zažít rovnováhu. Zjistíte, jak každá změna v životě probíhá neuvěřitelně spolehlivě a stabilně. Tyto soustavné změny jsou extrémně spolehlivé a jisté. Neexistuje nic, co byste mohli zastavit, a ať už se přihodí cokoliv, můžete se na tento proud spolehnout. Čím víc si to uvědomíte, tím snadněji můžete uvítat vše, co by Vaše duše ráda přinesla do vašeho života.

Tak co, zkusíte to? Zkuste a pak napište své dojmy sem dolů...Hodně štěstí :)

Kdo jste ve znamení Raka, tak šup sem....

23. června 2013 v 17:26 | Anubides (c) |  Učíme se o: Energiích
Tento příspěvek je určen především všem, kdo jsou narozeni ve znamení Raka, tedy v období 22.6. - 22.7. Předpokládám, že spousta z Vás nemá ani tušení, jak zajímavý dnešní den bude. Cítíte se již od probuzení nějak podivně? Já ano, cítím se, jako kdybych si dal nějakou drogu. Jsem rozhozený, roztěkaný, mám pocit jako kdybych napůl ještě spal celý den, tak trochu mimo sebe se cítím a nevím čím to je.

No, dnes nás čeká superúplněk. Jde o to, že dle NASA by měl být Měsíc enormně blízko, ale už nemluví o tom, jaký to na nás bude mít vliv. Jen jsou zprávy o tom jak to bude nádherná podívaná. Skutečnost je taková, že před superúplňkem je mnoho záplav po celém světě a mám dojem, že to spolu slušně souvisí, když si vezmu, že Měsíc ovlivňuje příliv a odliv, tak bych řekl, že ovlivňuje svým přibližováním postupně spodní i horní vody. A pak to vypadá tak jak nyní vidíme denně na internetu i v TV.

Avšak já bych rád, kdo jste Rak, aby jste sem napsali jak se dnes cítíte a kdo nejste Rak, tak to samé, abychom viděli, zda má blížící se superúplněk opravdu tak radikální účinek na naše eletromagnetické biopole, které na tyto jevy solidně reaguje a nebývá to mnohdy nic příjemného.

Takže pište do komentářů a zítra uvidíme, zda s Vámi něco dnešní den provedl.

Otevřený dopis základní škole: Přestaňte dětem vymývat mozky

23. června 2013 v 16:10 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Vážený pane řediteli, obracím se na Vás jako otec syna Matyáše, který je na 3.ZŠ v Mostě teprve v první třídě. Přestaňte mu, prosím, vymývat mozek unijní propagandou, za kterou by se svého času nemusel stydět žádný totalitář, kterému k dokonalosti manipulace chyběly jen dnešní moderní prostředky. Přestaňte s cíleným ovlivňováním dětí na základní škole systematickým vnucováním ´jediné správné myšlenky´. To už tady bylo a oba jsme dost staří na to, abychom věděli, kam to vedlo.

Dnes se nám vrátil syn domů ze školní návštěvy Městské knihovny v Mostě. Návštěva knihovny sama o sobě je v dnešní době jistě žádoucím počinem, hodným slov díků. Knihy tu byly, jsou a jistě i budou, byť dlouhá řada z nich už má v dnešním rychlém elektronickém světě pomalu cejch samizdatu. Náš syn má jako jeden z pouhých tří žáků ve třídě již dlouho svou vlastní průkazku a společně s námi si pro knihy chodí. Za návštěvu knihovny i pro ostatní děti, jejichž rodiče na to třeba nemají čas, děkuji. Zásadně však nesouhlasím s tím, aby našemu synovi byla skrze základní školu systémově vnucována ´jediná správná myšlenka´ eurounijního svazu tak, jak se to stalo včera, když z návštěvy v knihovně přinesl domů brožuru s názvem Evropská unie pro (před) školáky, tvářící se jako pomůcka pro školáky, jejímž jediným cílem je však propagace EU.


Včera byla na návštěvě České republiky šéfka evropských odborů Bernadett Ségolová. Před jednáním s prezidentem Zemanem uvedla, že politikům připomíná, že případný rozpad EU by ohrozil i jejich postavení. A to je přesně to, co jediné drží pohromadě novodobou obdobu Svazu sovětských socialistických republik v podobě Evropské unie, která už není ničím jiným, než elitářským uskupením několika mocných, kteří zneužili demokracii k naplnění vlastních ambicí. Jen máloco vykazuje takový demokratický deficit v období po roce 1989, jako je naše unijní účast. Účast na projektu, jehož jedním z ´otců zakladatelů´ byl Robert Schuman, který před tím ve svém národním parlamentu hlasoval pro Mnichovskou dohodu.

Evropská unie a její neskrytě socialistický a pseudohumanistický rozměr, který umožňuje držet práva jen některým, ale rozmělňuje odpovědnost za tato práva mezi všechny, je jediným skutečným důvodem, proč je Evropa jako celek v úpadku jak hospodářském a finančním, tak úpadku morálních hodnot. Je jediným skutečným důvodem proč nás už dávno přeskočily ve svém tahu na branku takové státy, jako jsou pro mnohé paradoxně Rusko, nebo Čína. Propagace Evropské unie a vymývání mozků už i dětem za peníze daňových poplatníků takovým způsobem, jakým je to provedeno ve výše uvedené brožuře, kterou náš syn přinesl domů ze školy, je nejen hraničící se zdravým rozumem a pudem sebezáchovy, ale i zneužitím postavení školy a státu, který ji skrze politická rozhodnutí řídí.

Vážený pane řediteli, zdvořile Vás tímto žádám, abyste na 3. Základní škole v Mostě učinil taková opatření, jejichž cílem bude eliminace propagace Evropské unie jako ´jediné správné myšlenky a cesty k prosperitě a solidaritě´, neboť tato teze je lživá, výrazným způsobem omezuje děti v rozvoji schopnosti jejich vlastního úsudku a je v přímém rozporu s tím, co děti učíme my doma jako jejich rodiče. Evropská unie je jen jedním z dalších mylných pokusů o novodobý svaz a stejně jako jiné pokusy v historii má své omezené limity, které předurčují její zánik. Nepodílejte se, naléhavě prosím, na existenci planých nadějí v našich dětech, že o jejich životy a jejich vlastní odpovědnost, charakterizovanou starým dobrým příslovím "pomocnou ruku najdeš na konci vlastní paže", se postará nějaká Evropská unie. Jediné, co je v opačném případě čeká v budoucích letech, je kruté vystřízlivění a pocit nejistoty a zklamání.

Už žádné podobné brožury do rukou dětí. Už žádné vymývání mozků, prosím. Učte děti učit se, vyhodnocovat získané informace, hledat argumenty pro a proti a stavět se k nim čelem v různých oblastech lidské činnosti. Za to Vám budu jistě nejen já vděčný. Nevnucujte však dětem na základní škole politiku, a to ani skrytě, nebo s případným mávnutím ruky nad nějakým politickým pokynem shora, kterých máte bohužel víc, než by kdy bylo ve školství zdrávo. Děkuji Vám.

S úctou

František Matějka

PS: Tento dopis je sice reakcí na konkrétní případ a adresátem je konkrétní škola, ale pokud v principu souhlasíte s jeho obsahem, stačí odkaz na něj jako obecný názor poslat ředitelům či třídním učitelům škol, kam chodí Vaše děti. Znáte to, kapka ke kapce…

VIDEO: 26 minut na téma "Éčka v potravě"

22. června 2013 v 0:37 | Anubides (c) |  Videočlánky

A po tomto videu se každý podívejte vedle sebe co máte na stole, co právě pijete, co jíte, mrkněte se do lednice a čekněte si, co za potravu přecpanou éčky máte doma za "výhodnou" cenu....Vašeho zdraví.

Netradiční Recenze: KISS O2 Arena Praha 14.6.2013

21. června 2013 v 16:38 | Anubides (c) |  Hudba
14.6.2013 jsem měl tu čest poprvé v životě, v mých skoro 27 letech navštívit koncert velikánů, kteří významně hnuly s rockovou i metalovou scénou v letech 70.tých a 80.tých. Jejich sláva do roku 2000 byla tak nějak na bodu mrazu, než ovšem začali opět vydávat nové desky po roce 2000. Aktuálním počinem je rocková nálož "Monster", ke které "pusinky" jeli neméně monstrózní show po celém světě.

Bylo by hříchem, kdyby KISS nezavítali rovněž i do České republiky. Já se těšil, a na celém tom nadšení mi neubíral ani fakt, že místo obvyklého "kotlení" se octnu na trubině mezi lenochy. Nakonec Vám mohu říct, že jsem to i celkem uvítal...tedy, než začala celá show. A hned Vám povím proč.

Je koloidní stříbro škodlivé?

20. června 2013 v 12:55 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Na jednom fóru jsem zachytil dva zajímavé komentáře, které Vám zde předkládám k posouzení. Týkají se tématu "Koloidní stříbro" a zatímco mnozí alternativci mají tento "zázrak" za vysoce prospěšný zdraví, jiní tvrdí opak z vlastní zkušenosti. Já po Vás chci, aby jste si příspěvky přečetli a řekli, co si myslíte, případně vyvrátili ona tvrzení a nebo potvrdili...

První z komentářů hovoří o tom, že uživatel po přečtení článku o neúčinnosti levných zubních past si dělal srandu tím, že si propláchl ústa koloidním stříbrem. Na to přišla reakce:

"Ty jo, když slyším koloidní stříbro je mi blbě. Cpát do sebe těžký kovy?...lidi kdy se poučíte...milio ny šarlatánů vám doporučí to pít vyplachovat atd..ale řídíte se rozumem?...stříbro zabií všechny typy bakterií(ano i ty dobré) je tak dobrý na dezinfekci studní maximálně :D má až o 50% fungiciditu..takže pokud si třeba budete vyplachovat vagínu stříbrem..za dva tři dny je tu kandidóza...neúčinkuje na Viry!!! muj bratr to chlastá při chřipce...pak se diví že má průjmy a navíc byl nemocnej 4 týdny..ze sezóní chřipkou...přemýšlíte?...navíc stříbro i když je rozloženo elektrolyticky na mikročástice (neměli by být viditelné okem) tak přesto je to zátěž pro organismus...zátěž pro ledviny..a játra..kdy fagocytující buňky musí vychytávat stříbro co se nedostalo ven močí...když už chcete se zázračně léčit zkuste šamana než se otravovat stříbrem..ty si propláchneš hubu stříbrem ale zničí ti téměř všechny bakterie...jedna akutní expozice až 90% ale tech 10% se rozmnoží exponenciální rychlostí takže stejnou ba někdy ještě horší mikroflóru máš v tej hubě za hodinu...na todle opravdu nejlepší brusinky česnek a nežrat rafinovaný cukr...jinak většina druhů cukru by se v ustech neměla ukládat protože enzym ve slinách slouží k štěpení polysacharidů na jednodušší cukry..takže ústa by na to měla být stavěná...velkou roli hraje i životospráva... pokud ste celý den ve stresu nečekejte zdravý chrup...a jak říká můj doktor čistit a čistit...a zatím mám jen jeden kaz.

Tak co vy na to? To, že přispěvatel má poněkud nízkou úroveň gramatiky nechám stranou, důležitá je ona myšlenka. Brusinky či brusinkový, ČISTÝ sirup má údajně dezinfekční účinky a blahodárně přispívá k optimální hygieně úst, stejně tak česnek. To, že rafinovaný cukr je jed víme všichni, ale menší dávky neuškodí, ve větším množství však už ano, a že je ho dnes plný supermarket a je skoro ve všem, bohužel.

Já o koloidním stříbru vím jen to co jiní, že je prospěšné pro léčení kdečeho. Ale vždy ve mě hlodaly pochybnosti ohledně toho, že proč bych si do těla měl cpát těžký kov, když tělo těžké kovy hodně složitě odbourává a celkově je nemá rádo? Nevím, asi něco na tom bude, v tomhle nejsem specialista.

Ale stěžejním faktem je to, že máte-li stresové zaměstnání a jste denně ve stresu, má to mnohem větší vliv na Vaše tělo, zuby a střeva především, tudíž je třeba se starat o celkovou pohodu organismu. Spousta lidí řekne "Ale na to nemám čas.." A já říkám: "Fajn, máte čas na to pracovat pro zaměstnavatele a dělat mu tučné zisky, máte čas chodit včas do práce, máte čas kouřit, pít, válet se u TV...No neříkejte mi, že si nedokážete najít čas pro své zdraví".

Ne, že lidé nedokáží, oni nechtějí. Pro ně je dodržování přísunu správných živin, které si tělo žádá, moc těžké a složité na pochopení. Ale včas do práce lidé chodit umí. Stačí jen ranní kávu a cigárko vyměnit za relaxaci, dát si kávičku v práci či těsně před ní a dát tělu to, oč žádá pro své fungování. Kdyby to jen každý zkusil po dobu jednoho týdne, ucítil by razantní změnu - tak jako já.

Vše máte ve svých rukou....Kdo si nevíte rady jak na sebe, tak pište na mail.

333 - Kreativita a duchovní říše

19. června 2013 v 23:21 | Anubides (c) |  Učíme se o: Číslech
Dalším trojčíslím je řada číslic "333".

333 - Tato řada číslic představuje celistvost, jednotu, nebe nebo duchovní říši. Symbolizuje kreativitu, ženskou mystickou esenci a schopnost jasně myslet. Můžete předpokládat úspěšné řešení problému, kterému čelíte.

Za sebe uvedu příklad z aktuální praxe....

Ještě v květnu jsem byl nezaměstnaný. Práci jsem hledal dlouhých 8 měsíců a jednou jsem byl nahoře, podruhé dole, jak mi psychika haprovala. Není nic příjemného, než pocit, který Vám dávají zaměstnavatelé, kteří Vás hledají, že jste nepoužitelný viz. výsledky některých pohovorů. Pak je lehké propadnout zoufalství a brát jakoukoliv práci, která se naskytne. Mě to však nedalo a zkusil jsem si afirmovat, přát a prostě si k sobě přitáhnout práci, která má smysl.

Dlouho se nic nedělo, až v květnu jsem byl pozván na jedno setkání, Vypadalo to, že chytnu práci snů, ale duchovno mi vnitřně zvedlo varovný prst, že ona pozice není pro mě. A tak jsem zklamaně hledal dál, psal a hledal, až se ozvali z jiné práce. Pozvání na pohovor, zaujetí a nástup. Už jsem měsíc v nové práci a nemohu si vynachválit skvělé zázemí, management, kolegy, prac. dobu, vše super. A cítím, jak duše plesá a mé JÁ také. Chtěl jsem práci, kde budu šťastný a která bude mít smysl a budu do ní chodit rád.

Nyní pracuji s lidmi, pomáhám jim a není nic krásnějšího, když Vám člověk poví, že jste mu hrozně moc pomohli a udělali radost. Nádhera. Nebudu říkat co dělám, je to mé malé tajemství, ale i tak mám z toho i sám ze sebe radost. Dostal jsem totiž, co jsem chtěl a co jsem si přál.

Navíc, poslední týden vídám symboliku tří trojek. Včera jsem viděl "333" na krku jednoho cestujícího, předtím třikrát na hodinách, dnes v jedné online hře se mi srovnali trojky a k tomu tři jedničky, značící nové začátky. Výsledkem je vzkaz, že mě čeká nový obrat v životě, mé přání je splněno a další se hrnou, opět se mi rozjeli mozkové závity a mé myšlení jede na plné obrátky, čímž přispívám v práci k efektivitě práce a k pohodě kolektivu a ještě se tímto vyřeší některé mé problémy.

Vzkaz je jasný a stručný, já ho chápu a mnohokrát za něj děkuji. Není třeba vidět obrazy třetím okem, někdy stačí i pouhá čísla. A nezoufejte, pokud žádná nevidíte, Až je budete muset vidět, uvidíte je.

222 - Splněná přání

19. června 2013 v 23:10 | Anubides (c) |  Učíme se o: Číslech
Dalším trojčíslím, o kterém si něco málo povíme, je "222".

222 - Máte-li totiž nějaká vnitřní přání a několikrát jste v duchu i nahlas vyslovili "Přeji si....", tak buďte pozorní právě u tohoto trojčíslí, protože tento řetězec dvojek je vzkazem, který představuje proces proměny myšlenek v realitu. Symbolizuje proces tvoření, tudíž bacha na to, co si přejete, nemuselo by se Vám vaše přání vyplatit. Dále symbolizuje partnerství a spolupráci s kýmkoliv a na čemkoliv. Pokud tedy tuto sadu čísel spatříte, znamená to, že můžete dosáhnout naplnění dávného snu nebo přání. Jeho uskutečnění je již blízko. Jednou větou to znamená "Držte se toho, co chcete nyní!"

Abych uvedl nějaký příklad...

V dětství jste si přáli být automechanikem. Vyjdete základní školu, vyučíte se, ale nemáte praxi, a tak sehnat adekvátní zaměstnání v oboru není v začátku lehké. A tak hledáte, hledáte, až začnete třeba po dobu jednoho týdne spatřovat neustále kombinaci "222", a to ať už v podobě digitálních hodin 2:22 nebo také 22:22, nebo 2.12.2013 apod. V tu chvíli zbystřete, protože kolem Vás krouží něco, co energeticky přitahujete na základě dávného přání, které se chystá přijít Vám do života. Takže uši, oči nastražené, vnímání na plné pecky a sledujte svůj život.

Duše promluvila: "A teď se zamysli nad tím, čím byl Ježíš?" Je římskokatolická církev kacířská?

19. června 2013 v 20:57 | Anubides (c) |  Ježíš Kristus
Otázka "Kdo byl Ježíš?" je aktuální dnes a denně a zatím nebyla řádně zodpovězena, tím spíš je vždy zajímavé, objeví-li si něco nového na poli tohoto mystéria. Mě se stala včera příhoda, která je velmi zajímavá a musím se s Vámi o ní podělit, protože dělat rozruch v této otázce je to nejlepší, co může být pro všechny, kdož špatně chápou víru v Ježíše Krista.

Nebudu Vám nic vyvracet, ale přečtete si něco, co se dá považovat za více než důvěryhodné, protože když promluví duše, je třeba mít úctu a respekt k jejím vědomostem. Nikdo z nás totiž neví, zda jste zrovna VY nebyli čirou náhodou přítomni popravě Ježíše Krista na kříži. A duše těch, co tam byli, si to pamatuje dodnes.

Je to naprosto úžasná věc, která se mi stala v úterý 18.6.2013 při cestě domů a mám na to svědka. Když jsme vstoupili s přítelkyní do bytového domu, vkročili jsme do výtahu a vyjeli si to jedno patro. To víte, horko, únava, šlapat schody se nám nechtělo, no prostě lenoši.

Když výtah zastavil v prvním patře a my jsme otevřeli dveře, naskytl se nám fakt šeredný pohled. Před námi stála sousedka ve staré, noční košili, v žabkách, s upocenými vlasy, zarudlým obličejem, unavenýma očima tak, jako kdyby týden nespala a ještě se hrbila. První, co mě napadlo bylo "Panebože, jak zombie". Je alkoholička a má velmi těžký život, do toho jí brání v plynulé chůzi jakési onemocnění, díky kterému má nohy do "O" a tak chodí jak starý známý Kvasimodo.

Co je však podstatné je fakt, že když jsem šel poté vyvenčit psa, vlítla ke mě myšlenka se slovy: "Ta paní si nese těžký kříž, hodně těžký". A hned na to bleskově udeřil hlas - POZOR - ne myšlenka, ale hlas, který velmi rozvážně pravil: "A teď si vzpomeň, proč trpěl Ježíš?" A hlas dále mluvil.

"Podívej, ta žena má těžký život. Je těžce zkoušená, protože v minulých životech natropila mnoho zlého a teď zato pyká. Nyní se utápí v alkoholu a žije v začarovaném kruhu." A tak říkám: "Máš pravdu, je mi jí líto, nevím jak bych jí mohl pomoci". A hlas říká: "Nijak. Je to její trest a dokud nepochopí smysl tohoto utrpení, není jí pomoci". A tak jsem chvíli pozoroval okolí a zbystřil jsem, když jsem zjistil, že mám v hlavě ticho. Jako kdyby mělo něco přijít, něco velkého.

A najednou mi vyjela vzpomínka. Stará vzpomínka, zasutá někde uvnitř mé duše, čekající na odhalení až pochopím souvislosti. "A teď si vzpomeň proč trpěl Ježíš?" pořád jsem si to opakoval a najednou se dostavil ten známý "Aha!" efekt, který tak miluji.

Dle vzpomínek mé duše Ježíš trpěl zato, jaký byl. Tehdejší lidé jeho činům věřili natolik, že hrozilo, že tehdejší víra v Boha zanikne a Ježíš bude blahořečen lidem samotným a na církev se zapomene. Problémem bylo, že Ježíš opravdu ovládal zákony vesmíru a přírody, které známe dnes jako jasnovidectví, jasnovědění, jasnovidění, jasnoslyšení, léčení energiemi rukou apod. To se církvi nelíbilo, a tak kněží zinscenovali divadlo, že Ježíš jedná pod vlivem Ďábla, protože na tehdejší dobu byla jeho kouzla zázračná a obyčejným rozumem nehodna pochopení.

A jelikož lidé byli silně věřící, velmi snadno podlehli bludům, které jim na náměstí nakecali kněží a už to jelo. Proti Ježíšovým dobrým skutkům se obrátil celý vět. Nechápal to. Rozdával lásku a bylo mu odpovězeno násilím a opovržením. Pak dostal na svá záda kříž, který musel odtáhnout na kopec, kde téměř sám sebe musel ukřižovat. Ale narozdíl od ostatních věděl, že se nemá čeho bát. Že sice nyní padne, ale jednoho dne se zase na Zemi či jinde narodí a jeho mise bude pokračovat.

Podstatné je však to, že Ježíš nezemřel na kříži aby očistil svět od všech hříchů. Ptákovina na ntou. Zemřel, protože tehdejší kněží to tak prostě chtěli. Jejich prosperující království by padlo vinou jednoho "zázračného" člověka. Proto bylo lepší se ho zbavit a zachovat si tak přízeň svých oveček, která trvá dodnes.

A teď se zamyslete. Církev ukřižovala Ježíše za to, že rozdával lásku a dnes ho velebí, stejně jako mnozí z nás, ovšem pod rouškou slov, naučených z Bible, kdy věřící vědí, že budeme-li se k Ježíši modlit, odpustí nám naše hříchy. Největší bláznovství historie. Lidé se modlí k tomu, kdo je ukazován všem na odiv, visící na kříži. Vždyť to je vrchol hnusu. Nebo si snad myslíte, že uctívání oběšence na větvi by nebylo to samé? Bylo, jen jde o jinou propagaci způsobu trestu.

Současný Ježíš na kříži se svěšenou hlavou značí toto: "Každý, kdo se odvrátí od naší víry v Pána Ježíš Krista či v Boha dopadne stejně jako Ježíš". Je to přežitá symbolika trestu, která byla několikrát překroucena dle doby, ve které se církev nalézala, aby to nebylo tak okaté, zabalené do laskavých slov učení Biblického. Už to chápete? A toto prosím jsem vytáhl jako vzpomínku z mé duše.

Je to zvláštní, že, ale ne neuvěřitelné, naopak to dává velký smysl...

Co Vy na to?

Inspirace: Proč moje maminka dostala rakovinu a jak se jí vyhnout?

13. června 2013 v 17:18 | Anubides (c) |  Má Ordinace
Přátelé, už jsem zde psal článek o tom jak se moje maminka vyléčila úspěšně z rakoviny, resp. spíše díky čemu. Nyní bych Vám chtěl v krátkém příspěvku přednést PŘÍČINU buněčné vzpoury v těle, kterou už řeší málokdo a je to veliká škoda. Každý z těch, jenž byli postiženi zákeřnou rakovinou, jsou rádi, že žijí a že mají již klid od nechvalně známé, destruktivní chemoterapie. Ale ruku na srdce, kdo z Vás se zeptal sám sebe: "Proč se mi to děje?" Povím Vám, proč se to stalo mé mamince, co je důvodem toho, proč žije a věřím, že to bude i inspirací pro Vás všechny, kterým rakovinu nedávno objevili.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px