Duben 2013

Chtěla vědět, proč je příteli delší dobu zle, karty jí dali ránu pod pás!

30. dubna 2013 v 13:22 | Anubides (c) |  Má Práce
Drazí čtenáři, mám tu další výkladovou pecku, kde je krásně vidět práce Andělů a zpracování dat z kolektivního vědomí lidstva. A tak tu máme opět zdánlivě banální dotaz s velmi hořkou odpovědí pro druhou stranu. Jo, jak říkám, Andělé se s tím nemazlí a když je třeba s pravdou ven, tak lítají blesky.

Napsala mi klientka, že má strach o přítele. Trpí průjmy, zvracením, nevolností už delší dobu, nedávno byl dokonce hospitalizován s infekčním průjmem, k tomu přišel v práci o jeden článek prostředníčku. Klientka se proto ptá: "Proč se mu tohle děje? Znamená něco ten ztracený kus prstu?"

Tyhle zažívací potíže mají VŽDY tyto příčiny:
1) Stres
2) Tlak okolí
3) Vnitřní boj
4) Špatná strava
5) Špatná hygiena
6) Špatné svědomí
7) mix výše uvedeného

Proto vždy, když něco takového trvá delší dobu, prvně vyhledejte lékaře a když nic moc nenajdou, či to přestane a znovu se vrátí, hledejte příčinu věci. Lékaři totiž léčí pouze symptomy, nikoliv skutečnou příčinu, i když, výjimky se najdou, ale jsou tak vzácné, asi jako diamanty ve štěrku na chodníku.

PSYCHIKA je příčinou 99% problémů v těle.

Ono totiž máme každý v sobě jakýsi stresoměr. Když na nás působí tlak z okolí a jsme delší dobu ve stresu a pod tlakem, tak se plní, plní, až jednoho dne dosáhne vrcholu, Vy se potíte, nevíte kudy kam a vzhledem k tomu, že reakce lidí je nejlépe vše pěkně tutlat či si nepřipouštět problémy v těle jako své vlastní, ale lepší je je shodit na druhé, tak se tělo začne bránit. Nejdříve skrze pocení, koktání, rozmrzelost, narušení stability, roztěkanost, když ani toto Vás neupozorní na problém ve Vaší hlavě, tak následuje Level 2 fyzického projevu - průjmy, zvracení, nevolnost, záněty, virózy, chřipky, angíny a také slavné nádory až v poslední fázi. A zase kolotoč. Hurá k lékaři či do lékárny, koupíme si pěkně léky na bolest, na průjmy, na nevolnost, farmaceutický průmysl bohatne a nám se uleví, protože příčina je na chvíli potlačena. Ale tělo se po čase ozve zas a kolotoč jede na novo.

STRAVA

Zkuste si schválně jeden celý týden, každý den chodit do Mekáče nebo KFC či prostě fastfoodu a k tomu po večerech jezte POUZE salámy, párky a nic víc. Vynechte zeleninu, ovoce, luštěniny apod. Za ten týden dostane tělo takovou bombu, nejen kalorickou, že to nerozdýchá a víkend doslova proserete, další týden se bude tělo snažit detoxikovat a bude Vás vyzývat nutkáním koupit si zeleninu apod. na vitamíny bohaté potraviny.
Proto při těchto projevech vždy zvažte možnost, že se špatně stravujete. A chci vidět kohokoliv z Vás, kdo má čisté svědomí a může říct, že se opravdu zdravě stravuje. Zdravé stravování totiž není. Je jen vyvážená strava. A nejlepší je poslouchat signály těla, ono totiž samo umí říct "Hele kup sůl, mám jí málo" nebo "Vezmi ty papriky a támhle pomeranče, dochází mi šťáva (vitamíny)" apod. Já takto dle instinktu začal nakupovat a voala, od té doby se zažívání upravilo a problémy s ním jsou pryč. Teď jen občas když něco nerozdýchám, tak se to projeví v bříšku, ale jinak bez problému.

To bylo jen tak pro připomenutí, a teď k tomu, co slečně vyšlo v kartách na otázku "Proč je mému příteli zle a proč přišel o prst?"

Prvně jsem jí řekl, že jeho Pravé Já ho tím zničeným prstem důrazně varovalo, že pokud bude ignorovat a neustále potlačovat signály těla a že je něco v nepořádku, tak že bude ještě hůř. A karty vyšli takto: "Vnitřní souboj - děti - Okouzlen - Pravé Já" Vidíte ten vzkaz? Jak jsem řekl dle své intuice, tak odpověděli i mé karty. Doslova jí řekli, že v jeho mysli probíhá velmi těžký vnitřní souboj (symbolizuje Arch. Michael s mečem a sklopenou hlavou), pak že v tom nejspíše bude něco okolo rodiny, dětství a nebo (to je ta šokující část), že svou přítelkyni podvádí a s jinou čeká dítě či se bojí aby z toho, co provedl dítě nebylo. Toto podporuje karta "Okouzlení", která říká, že je něčím či někým okouzlen, zaujat a neustále na tu osobu či věc myslí (opět signál ke špatnému svědomí) a toto vše podtrhuje karta na konci, která odkazuje na jeho Pravé Já.

Takže zde vidíme krásnou paralelu v tom, jak vnější tělesné projevy mohou být projevem vnitřním, nebo-li jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak venku. Jednoduché a prosté.

Síla, že? :)

Sledujte můj blog dále, přinesu zanedlouho svědectví o tom, co bylo skutečnou příčinou jeho problémů...Podvádí jí nebo ho trápí něco, co nemůže zkousnout ani on, ani jeho tělo?

Chtěla vědět kdy potká novou lásku, dostala odpověď i s bonusem!

30. dubna 2013 v 0:52 | Anubides (c) |  Hodnocení mé práce
Že výklady karet jsou jedinečné, ví jistě mnoho opravdových věštců. A že i Andělé mají smysl pro humor při vážných věcech, to už ví málokdo. Já jsem si něco takového před chvílí zažil a Vám sem dávám popis události.

Vykládal jsem před chvílí karty. Slečna, říkejme jí Ivča, mě poprosila velmi stroze na otázku "Tak povídejte.." protiotázkou "Tak co třeba láska..". No, tyhle strohé dotazy fakt miluji. Nicméně, poprosil jsem Anděla strážného o náhled do kolektivního vědomí s horizontem jednoho roku pro dotyčnou slečnu na téma Láska a partnerství. Vzal jsem karty do ruky, míchám a najednou vidím jak mi oči sjeli na orákulum - knížečka s popisem karet, která se dá užít jako druhý způsob pro výklad. No, poprvé otevřu se zavřenýma očima a narazím na upozornění Anděla, který mi vyhuboval, že málo používám i tu knížečku, že taky funguje jako orákulum, což tam je i napsáno! Tak jsem se začervenal a v duchu zasmál, zavřel jsem oči a otevřel je znovu. A co Anděl nechtěl, list s názvem "Nová Láska" byl doma. Náhoda? Skeptik by řekl, že ano, že to mám zopakovat. Problém získávání informací z kolektivního vědomí je ten, že každý takový pokus je jedinečný a nefunguje jako samozřejmost. "Máš informaci, máš, tak nech pochybnosti za dveřmi." To jen tak pro skeptiky. No a slečna dostala, co chtěla i s upozorněním, které si nepřála :D

Tady bych chtěl podotknout, že je třeba si u výkladů uvědomit, že Vesmír NIKDY nezajímá, co chcete a nechcete co se otázek týče, vždy servíruje PRAVDU! A proto si VŽDY dobře rozmyslete, na co se vlastně chcete zeptat, aby jste pak nebyly odpovědí zaskočeni. Ono totiž pravda mnohdy bolí, kor když přijde nečekaně a pak jsme jako věštci neprávem označováni za šarlatány jak kdyby stále vládla těžká inkvizice. Takže pozor dámy a pánové a ptejte se s rozvahou. :)

Jinak ještě rád upozorním na jednu velmi častou skutečnost. Když se ptáte na určitý dotaz, dost často se stává, že dostanete odpověď na skrytý či starý dotaz, který jste vypustili včera či kdysi dávno, jen jste nebyli schopni přijmout odpověď Andělů. A tak se právě stává, že Andělé buď odpoví na aktuální dotaz plus na staré dotazy a nebo vyzdvihnou pouze ten nejdůležitější, který je pro Vás a Váš současný život a odpoví Vám i když si to nepřejete. Ono se totiž dost často stává, že vyslovíme dotaz, přejeme si znát odpověď a za nějakou chvíli zjistíme, že bychom si raději nepřáli odpověď znát. No, ale to už je pozdě a vše je v procesu.Právě vyšly nové díly těchto seriálů...

28. dubna 2013 v 0:08 | Anubides (c) |  Videočlánky
Je víkend a odteď každý další víkend Vám sem dám shrnutí všech pro mě zajímavých seriálů, resp. nových dílů, které za uplynulý týden vyšly. Pojďme si tedy říci stručně první porci. Díly mají kódové označení, které vysvětlím pro ty, jež toto značení neznají.

Legenda:
S01E01 - "S01" je číslo série a "E01" je číslo epizody. Pod tímto označením najdete nejčastěji veškeré díly seriálů včetně jejich sérií a titulků.

DEFIANCE
Seriál na motivy stejnojmenné hry, kdy městečko St.Louis jako jediné přežije útok Votanů z Vesmíru a úspěšně se brání útok z venčí. Defiance česky znamená "Odboj".
- S01E01 - Pilot
- S01E02 - Down in the ground when the dead men go

DaVinci´s Demons
Seriál ze života slavného a záhadného Leonarda DaVinciho, jenž nese s sebou notnou dávku nahoty, skvělých vtipů, hereckých výkonů, ale i brilantní kulisy a ukazuje církev v tom nejhorším světle, tak jak ve 14.století tehdejší život vypadal. Doporučuji fandům Dana Browna, ale i všem, kdo máte rádi perfektní seriály.
- S01E01 - The Hanged man
- S01E02 - The Serpent
- S01E03 - The Prisoner
- S01E04 - The Magician

GAME OF THRONES
Seriál dle stejnojmenné knihy a hry o soupeřících královstvích, které se snaží získat Železný trůn. Výborní herci, výborná výprava i příběh, skvělá atmosféra každého dílu.
- S03E02 - Dark Wings, Dark Words
- S03E03 - Walk of Punishment
- S03E04 - And now his watch is ended

REVOLUTION
Seriál o životě po celosvětovém výpadku elektřiny, kdy se některé vyspělé země vrací do doby svíček a klacků, nacházejí lepší zbraně i dopravní prostředky, vracejí se do období páry a nakonec se hlavní hrdinové snaží zpět nahodit elektřinu s Monroovými zabijáky v zádech.
- S01E13 - The song remains the same
- S01E14 - The night when the lights went out in Georgia
- S01E15 - Home

SUPERNATURAL
Asi nejznámější český seriál alias Lovci Duchů zakončuje pomalu osmou sérii, kde vrcholí božská trojice zkoušek v hlavní roli se Samem Winchesterem a snaha navždy zavřít přístup na Zem jak Démonům, tak i překvapivě Andělům. Jak to asi dopadne? Devátá sérii je již potvrzena a Lovci Duchů nabírají druhý dech.
- S08E18 - Freaks anf Geeks
- S08E19 - Taxi driver
- S08E20 - Pac-man Fever
TITULKY na www.amw.cz

CONTINUUM
Seriál o policistce z roku 2077, která se dostala nechtěně se skupinou odsouzenců na smrt časovou bránou do roku 2012. Zde se je snaží chytit a dostat se zpátky domů.
- S02E01 - Second Chances - druhá série od 22.4.2013

Titulky najdete ke každému seriálu ke stažení na www.edna.cz.
Seriály si můžete stáhnout nejčastěji skrze uloz.to nebo skrze isohunt.com pomocí utorentu.

Rostoucí dráty z těla? Realita nebo lež?

27. dubna 2013 v 23:38 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Dva dny koluje po českém internetu zpráva o indické učitelce, které rostou údajně dráty z těla. Na videu i fotografiích jsou vidět trčící dráty z břicha, prsou a prý se chovají jako živý organismus. Podle některých hloupý apríl, na kterým se média živý a hrotí návštěvnost, podle někoho opět. záhada.

Ať je to jak chce a mějte mě klidně za blázna, tak vzhledem k tomu, že kdejaké "záhadné" info se záměrně kryje a na povrch se dostávají jen kusé informace, napadlo mne něco, co zase až tak nereálné není.

Jak se lze z mnoha zdrojů přesvědčit, tak se ví, že v současnosti v Indii vzrůstá průmyslová výroba a velmi (ne)populární je v této zemi jedna ocelářská firma, která zamořuje okolí vypouštěním toxických látek do půdy, to, že kolem jejích továren stojí mnohé domy chudších lidí nikdo moc neřeší a jako jediná země na této planetě produkuje Indie ve velkém množství dvojčata a jiná čata, zmutované jedince apod. Prostě je zde vidět největší ovlivnění rozvojem zdejšího průmyslu a těžce špatné hygieny a špatného dodržování norem.

Proto mě napadlo, že vyrůstání drátů z těla nemusí být zas až taková fikce. Pokud je lidské tělo vystaveno dlouhodobě toxickým látkám a vůbec dalšímu bordelu, je docela dost možné, že DNA může být značně změněna a začít produkovat něco, co pro nás není zrovna běžné a výsledkem jsou třeba i obyčejné dráty z těla. Podpořeno psychikou jedince, rovná se velmi reálná hrozba a změna dna včetně tělesné struktury v přímém přenosu. Píšu to hodně stroze, protože nejsem žádný doktor, patolog či co, ale vůbec bych se nedivil, kdyby v takovýchto průmyslově zamořených oblastech s velmi špatnou vodovodní infrastrukturou nedocházelo k postupným mutacím lidského organismu. A to, co dnes vidíme jako atrakci, vtip či prostě záhadu, může být za pár desítek let tvrdá realita a tělo si může na základě změny DNA když budu hodně přehánět, začít tvořit obranu a výsledkem pak může být třeba člověk omotaný železem kolem celého těla a mít železnou kůži. To jen tak pro představu. Není to žádné sci-fi, v Indii je znečištění obrovské, taktéž i v Číně a vezměte si, že se o tom ve světe zrovna moc nemluví. A když už ano, tak si všimněte, že ač svědci říkají pravdu, média to hned shodí na pana neznámého. Taková je realita.

Proto za svůj své okolí bojujte a nenechte si vzít přírodu kolem sebe.

Co si o tom myslíte?


Přímý důkaz toho, že i pes když trpí, začne se u něho projevovat nemoc čistě z psychiky!

27. dubna 2013 v 13:31 | Anubides (c) |  Učíme se o: Životě
Nedávno jsem Vám tu ukázal nový přírůstek do rodiny. Štěňátku shi-tzu bylo vítaným spestřením. Bylo u nás přesně 9 dnů. Ale proč minulý čas? No, ač jsme nechtěli a bylo nám to hodně líto, náš starší pes je buď skvělý herec a pořádný vychcánek a nebo to vážně nesl tak špatně, že ode dne, kdy přišlo chundelaté klubíčko do našeho bytečku, se ten starší začal stranit, až postupně nechtěl jíst, pít a onemocněl. Museli jsme tedy sáhnout k radikálnímu řešení na úkor nemocného a mazlíčka, který byl úchvatně rozkošný předat dál, kde se má skvěle a naštěstí to bere v klidu, protože je pouze 2 měsíce starý, a tak ví relativně prd ještě a nebyl na nás fixovaný. Spíše mi na něj.

Faktem je, že jsem od prvního dne pozorovat našeho staršího shitzumena, který přítomnost jiného psa nesel velmi špatně, ač šlo o konfrontaci dospělého a dítěte. Často jsem se nachytával s větou, že oba dva se k sobě chovají, jak ten malý junák a starý dědula ve filmu "Vzhůru do oblak". Ten taky byl na chlapce nevrlý, zatímco malý byl naopak hyperaktivní a trochu nešika. Ten náš prcek byl nejen hyperaktivní, ale i poněkud nesl označení "demoliční četa v jednom". To, že okousával vše, co mu přišlo pod zuby, včetně omítky a velmi tvrdého dřeva, květin apod., to se u štěňat stává, ale začal také dorážet na dospělého kámoše, odháněl ho od jídla, pití, nedal mu chvíli pokoje, ale jinak byl těžce roztomilý, k pomazlení.

Kupříkladu včera jsem malého nachytal, jak se plíží těsně u zdi, po břiše k jídlu toho většího. Když jsem ho zahlédl, rychle šel k zemi a dělal, že spí. Když jsem se nedíval, posouval se znovu blíž a blíž. Až když se mu podařilo k jídlu přiblížit a já na něj křiknul, otočil se a bral dráhu zpět do svého. Takhle byl roztomilý a vyčůraný.

No, nicméně když už jsme si mysleli, že to vypadá, že by se vzájemně mohli snést, protože si i společně občas hráli, skutečnost byla jiná a ten velký se malého neustále stranil, až jednou to nevydržel a na prcka pořádně vyjel. Říkal jsem si, že to je dobře, aspoň si malej uvědomí, že ho má taky nechat chvíli v klidu. 7 let už je přecijen důchodcovský věk na psa. No a tak si buď velkej řekl, že zatrcuje a zahraje to, že je z malého těžce otrávený a nebo to vážně nesl psychicky tak blbě, že poslední 3 dny vysedával v rozích, v očích smrt, chraptěl, byl hodně zahleněný a celkově se pohyboval velmi pomalu a více spal než cokoliv jiného.

A tak jsem se utvrdil v tom, že i psi mají svou osobnost, své emoce a že je to jak u lidí. Když chcete mít svůj klid a někdo Vám ho začne těžce bourat a ještě Vám leze do soukromí, tak buď se porvete a nebo se stáhnete a psychicky se postupně zhoršujete až do nemoci. A tak jsem z toho zjistil, že naše původní domněnka, že je velkej po dlouhé době zase zahleněný a nachcípaný je ve skutečnosti projev jeho žárlivosti a otrávenosti z toho, že nějaký malý chlupáč mu vlezl do domu, nárokuje si jeho hračky, jídlo, pití a hlavně to nejcennější - mazlivou náruč páníčků. A tento fakt unese málokterý pes, protože konkrétně shitzu s jejich povahou se vážně neradi dělí o cokoliv. Ale to ostatně téměř každý pes.

Nicméně, to Vás určitě nepřesvědčí tolik, jako to, když Vám řeknu, že včera si prcka odvezla moc hodná paní a náš velkej je dnes jako mávnutím proutku čilý, hravý, plný elánu, bez známek zahlenění a v očích má novou jiskru. Asi má pocit, že vyhrál a že získal svůj domov zpět. Dle mms fotek a zpráv se malej má báječně a vlastně vůbec nepostřehl, že už se k nám nikdy nevrátí. Bohužel.


Chcete zažít lov duchů na vlastní kůži a ještě se něco dovědět? Výlet a seminář!

27. dubna 2013 v 13:10 | Anubides (c) |  Duchové
Určite je zde spousta z Vás, kteří máte větší či menší zkušenosti s duchy, astrálními entitami apod. a určitě jsou tu i tací, kteří tu zkušenost nemají, spíše se bojí a nechtějí s tím mít nic společného. No, poslední skupině bych obzvláště doporučil se akce, kterou zde prezentuji zúčastnit, protože nejenže zažijete nefalšovaný kontakt se zemřelými a bloudícími dušemi, ale ještě se něčemu naučíte a získáte tak úplně jiný pohled na smrt a posmrtný život jako takový. Nebojte se a kdo chcete, za lidovou cenu si užijte buď výlet a nebo navštivte seminář. Neprohloupíte a sami sebe pouze obohatíte. A možná se Vám i díky tomu obrátí život vzhůru nohama.

1) Zveme vás na setkání s dnes již legendární skupinou EPRV777 - Lovci duchů.
KDE: Praha, 18.5.2013

Program:
- promítání dokumentů z vyšetřování
- poslech EVP
- zajímavé "úlovky" skupiny
- diskuze o paranormálních jevech

Cena: 360 Kč

Podrobné informace a přihlášky seminare@ramaja.cz či tel. 724 752 785.


2) Stránská skála v Brně má velice pohnutou historii a v místních štolách najdete stovky paranormálních entit různých typů a druhů (strážci, navrátilci i "obyčejné" dušičky...). Pojeďte je navštívit s odborníky na paranormální jevy - Lovci duchů ze skupiny EPRV777!

Program:
- seznámení s paranormálními jevy ve Stránské skále
- prohlídka štol (3-4 hodiny)

S sebou:
pevné boty
baterku nebo čelovku
teplé oblečení (uvnitř štol je stabilní teplota okolo 7°C a vlhkost 50-60%)
pokrývku hlavy, nejlépe přilbu

Cena: 360 Kč

Podrobné informace a přihlášky seminare@ramaja.cz či tel. 724 752 785.


DaVinciho Démoni - První dva díly jsou venku a nutno dodat, že jde o skvělý seriál ze života tohoto úžasného vynálezce, malíře a podivína!

22. dubna 2013 v 22:13 | Anubides (c) |  Videočlánky
Máte rádi vše okolo slavného Leonarda DaVinciho? Máte rádi římskokatolickou církev a její nejhorší období ve 14.století a chcete vědět, jak v té době vypadal tehdejší svět? Chcete vidět, co měl tento slavný vynálezce, malíř a podivín za lubem a jaké byly jeho převratné vynálezy? Pak shlédněte pilotní díl a seriál si zamilujete. Už od prvního momentu je církev ukazována v tom nejhorším světle, které se ve stínu moderní doby táhne dodnes a DaVinciho vynálezy začínají dostávat konkrétní podobu. Avšak seriál dělá úžasným hlavně sympatický hlavní hrdina se svým svérázným přístupem k životu i okolí, a tak se určitě budete skvěle bavit jeho osobou. Vše je úžasně zpracováno a vy tak díky dokonalým kulisám a efektům máte pocit, že se díváte do ztracené minulosti. Já jen mám obavy, že až uvidí Vatikán první díl, že ho nechá zrušit. Doufejme, že se tak nestane.

Supernatural - Osmá série se blíží do finále! Budou Pekelné brány i s Crowleym navždy zapečetěny nebo se z toho Démoni opět vyvléknou? A jak se k tomu postaví Andělé?

22. dubna 2013 v 22:00 | Anubides (c) |  Videočlánky
Supernatural, u nás známí více pod názvem "Lovci Duchů" válí již osmou sérii, která graduje s každým dalším dílem a dvacátý zářez s názvem "Pac-man Fever" vykreslí opět další část skládačky, která ve finále má uzamknout Anděly a Démony v jejich světech a navždy tak osvobodit Zemi od jejich vzájemného soupeření. V seriálu je nyní hlavní myšlenkou však zapečetění Pekelné brány a dostat tak Pána Démonů jednou pro vždy pod drn. Ale znáte to, nic nejde tak lehko a Sama čeká ještě poslední zkouška, než bude mít sílu na uzavření brány. Podaří se? Uvidíme.

Níže je promo na nejnovější díl, jenž vyjde již tuto středu v noci. Kdo máte rádi typický humor a napínavý příběh Lovců duchů, nenechte si další díl ujít.P.S.: Hodně mě zajímá, jak dopadne celá zápletka, kdy Sam je nyní v pozici hrdiny, který má zachránit planetu Zemi před Démony, zavřít je do Pekla navěky a možná to samé udělat i s Anděly a nastolit tak mír na Zemi.

Defiance - seriál propojený s hrou, který Vás uchvátí

22. dubna 2013 v 21:44 | Anubides (c) |  Videočlánky
Původně jsem neměl ani tušení, že se jedná o propojení hry se seriálem, což mě nyní ještě více přitahuje, protože budu chtít vidět každý díl a budu chtít hodnotit, na kolik se povedle scénáristům a režii propojit seriál se stejnojmenou hrou. Uvidíme. Ve hře je příběhová linie, kde se Joshua a Irisa po několika společných bojích proti banditům, rouzloučí s hráčem a odjedou směrem St. Louis. Takže kdo máte rádi akční řežbu, propojenou s urbanistickým sci-fi ala Stalker, trochu té romantiky, intrik a mocenských bojů, neváhejte, protože to, co se odehrává v Defiance se jednoho dne může klidně odehrávat i na Zemi. Realita je blízko. Blíž než si myslíte.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px