Březen 2013

Zaplatili by jste v restauraci či kavárně kávu či jídlo navíc? A proč?

28. března 2013 v 14:42 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Zaplatili by jste kávu navíc?

Vešli jsme do kavárny, objednali si a sedli ke stolu. Po nás přišli dva lidé a objednali si také.
"Pět káv prosím, dvě pro nás a tři navíc."
Zaplatili pět káv, vypili své dvě a odešli.
Ptám se číšníka:
"Proč ti lidé platili pět káv, když vypili jen dvě?"
Číšník říká:
"Počkejte ještě chviku a uvidíte."
Netrvalo dlouho a do kavárny vstoupili další lidé. Dvě ženy. Objednaly si dvě kávy a také dvě navíc.
Opět stejná situace. Zaplatily dohromady čtyři kávy, ale vypily pouze dvě.
Seděli jsme dále, vyprávíme si a jakmile jsme celé situaci přestali věnovat pozornost, tak se otevřely dveře kavárny a vstoupil do nich nuzně oblečený pán. Přistoupil k baru a tichým hlasem se zeptal:
"Máte dnes nějakou kávu navíc?"

Tento typ dobročinnosti se poprvé objevil v Neapoli. Lidé zaplatí předem kávu nebo čaj pro lidi, pro které jsou tyto nápoje přepychem.

Dnes už tam lidé neplatí předem jen za kávu, ale i za jídlo.
Tento zvyk se postupně dostal za hranice Itálie a rozšířil se do měst po celém světě.

Kdy se tento zvyk dostane do Čech a na Slovensko? Umíte si to vůbec představit? Co kdybychom to zkusili?
Máme možnost!

Oslovte vaši oblíbenou kavárnu nebo jídelnu.
Z jedné dobré myšlenky se může stát skvělá tradice.
=====================================================

Tak co, přijde Vám to jako skvělý nápad? Mě tedy určitě :)

Dění na Kypru: Cesta k finanční revoluci?

27. března 2013 v 13:26 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Určitě jste si všimli aktuální mediální masáži ohledně českými turisty oblíbeného Kypru. Tamní obyvatelé se bouří kvůli tomu, že měli přijít o minimálně 50% svých bankovních úspor. No, teď už je to hrozivých 80%, což by pekelně naštvalo i mě, protože léta spořit a pak o téměř vše díky pohotové EU přijít jako mávnutím proutku, asi bych chystal zásobu molotovů a hurá na ty šmejdy, kterým není žádná zlodějna cizí. Co je ale mnohem děsivější je fakt, že kromě ztráty peněz, které už prý neznámo kam odtekly těsně před schválením balíčku pomoci pro Kypr, že nejde tak ani o ztrátu peněz jako o pokračující práci našich Illumináty a jejich škodlivého systému. Jak jsem na to přišel?

Vezměte si situaci na Kypru dle médií. Lidé se bouří, dobývají se násilím do bank, demonstrují, chtějí prostě své těžce vydřené peníze zpět. Bojí se o své životy, mnoho z nich si střádalo na stáří a teď mají o to přijít? Ono se totiž může stát úplně něco jiného, o čem jsme zde již mluvily v minulých článcích na téma "Illumináti vs. bankovní sektor". Jde o to, že situace na Kypru je ukázkovým příkladem toho, co se může stát, dojde-li ke kolapsu ekonomiky státu a lidé začnou chtít své peníze zpět. Jak by jste tuhle situace řešili? Správně by se měla Evropská unie, rozumějte mi každý stát od prvního do posledního složit a poslat Kypru finanční injekci. Jenomže to by Kypr zase na chvíli zvedlo sice na nohy, leč po nějaké době by v té pasti byly zas, díky svým chytrým mocipánům, kteří už nyní odvedli mraky peněz na jiné účty v zahraničí a státy by tak vyhodily peníze do vzduchu.

Mnohem efektivnější a dle plánu Illuminátů "ideální" řešení je v té nejvyhrocenější situace přijít s tím, že jediné, co nás uchrání do budoucna od podobných problémů je virtuální měna. Švédsko se k ní již hrdě hlásí, tam to bude první země, kde přestanou papírové a kovové peníze fungovat a každému zbyde jen kartička, kterou bude přikládat u poklady ke čtecímu zařízení. Vsadím se klidně o milion, že Kypru bude nabídnuto to samé a "záhadně" se Kypr z toho dostane a v médiích se po této aktuální kauze slehne zem. Ostatní státy si ale začnou uvědomovat, že je to dobrý nápad, že je lepší mít pouze virtuální měnu bez hrozby fyzického uskladňování a převážení peněz a neustálé hrozby loupeží a vzpoury obyvatelstva. Postupně se takováto věc představí globálně, jako důkaz nevhodnosti peněz pro 21.století a dále bude nadále zobrazován rozvrácený Kypr s jeho narušenou ekonomikou a přijetí bezkontaktních plateb nebude již nic bránit. Ani my, protože nebudeme mít na výběr.

Proto se nyní rozjíždí u nás celková mediální masáž ohledně malých bank, které údajně hrají klientům do karet a matlají jim med kolem huby. Spousta lidí na to slyší a svěřuje své úspory do nejvýhodnějších bank, působících pod jedním holdingem (zvláštní, že?). Proto jednoho dne se stane i u nás, že peníze frnknou "z nějakého důvodu" kupříkladu na státí dluh v zájmu lepší životní úrovně, mnoho těch malinkých bank i úvěrových společností zmizí a opět se najde důvod pro virtuální měnu, která je přeci bezpečnější díky počítačům a dokonalým zabezpečením. Já vím, že to co píšu zní třeba šíleně a že by to chtělo i více rozvést, ale scénářů je tolik, že to ani nelze popsat, ale všechny vedou ke stejnému cíli. A to je důležité!

Proto velmi doporučuji každému z Vás, střádejte v bankách pouze část Vašich peněz a část mějte doma, někde na bezpečném místě, třeba v trezoru. Nevěřte tolik bankám. Tváří se jako svatí, kteří nám chtějí pomoci, protože velké banky nám účtují nesmyslné poplatky apod., ale ve skutečnosti jsou to pěkně hyeny, kterým jde opět a jenom o vlastní korýtko a vyždímat z nás co nejvíce peněz to jde.

Také jsem si říkal, že bychom si mohli spořit v bance, ale když vidím, jak snadné je odčerpat peníze neznámo kam nebo dokonce jak snadné je vyhlásit bankrot, tak budu radši, když budu mít peníze doma v trezoru a nebude mi hrozit, že mi s nima banka frnkne. Možná zpátečnické, ale vskutku reálné pro dnešní dobu, kdy se tuneluje kdejaký podnik, kor u nás.

Buďte opatrní, protože si osobně vážně myslím, že Kypr je jen začátek toho, co čeká postupně celou EU. A není nic snazšího, než si vyzkoušet skrytě plán a kooperaci s médii na malém státu.


Na přání čtenáře: Co ovlivňuje plusové a mínusové dioptrie včetně cylindrů u očí jak správně léčit bez zásahu lékaře či přístrojů?

26. března 2013 v 20:56 | Anubides (c) |  Má Ordinace
Pan Arnošt se mě v komentářích k článku o alternativní léčbě zraku ptal, co má vliv na plusové a mínusové dioptrie včetně cylindrů? A vzhledem k tomu, že komentáře obsahují i další otázky, shrnu odpovědi na ně v tomto článku, který Vám snad dá odpovědi na to, co potřebujete. Ale nejdříve...

Aktualizace: Léčení zubních kazů skrze vnitřní energii nese své ovoce!

25. března 2013 v 0:37 | Anubides (c) |  Má Ordinace
Po 2 měsících, kdy jsem informoval zde i na facebooku o tom, že zkouším léčbu zubních kazů vnitřní silou se dostavují výsledky a jsem velmi mile překvapen. Abych to shrnul, předtím jsem zažíval 14ti denní intezivní bolest dvou zubů, někdy i více, která ne a ne ustat, až jsem si řekl "DOST!" a začal léčit zubní kazy tak, že jsem buňkam přikázal v několika dnech po sobě, vždy před spaním, aby se zaměřily na léčení zubů, a to velmi intezivně. A výsledky jsou pozitivní.

Fakt je ten, že do dvou dnů bolest ustala a už jsou to 2 měsíce, kdy jsem bolest zubů nepocítil! Což je úspěch, protože ta bolest byla mnohdy velmi nepříjemná. Po důkladném prohlédnutí zubní skloviny je vidět, že kazy jsou miniaturní, sklovina se obnovila a kaz se jakoby ztrácí dovnitř zubu. Jako kdyby ho něco zevnitř vysávalo.

Provedl jsem tedy pokus, kterým se vždy pozná, jedná-li se o kaz či nikoliv. Rozkousal jsem Snickersku, tatranku, koblihu, naopak jsem si lízl soli, zmrzlinu jsem na ty zuby dal a nic. Bez reakce. Předtím cokoliv ze zmíněného, rovnalo se intezivní, pulsující bolesti, sahají rovnou k nervu. Teď už pouze povrchově, což má za následek, že příliš teplé jídlo cítím a příliš studné též. To znamená, že ze zubního kazu, citlivého na vše jsem dokázal udělat citlivou sklovinu, která je ještě slabá, ale je tam, a to je důležité. Cítím, jak si tělo žádá neustále vápník v podobě mléka, jogurty, hlavně ty bílé, smetanové a cítím, jak ty dva zuby sílí.

Také mě pohání víra v to, že prostě u mě žádnej kaz nemá šanci a že mé zuby jsou zdravé. Tímto bych chtěl opět Vám všem doporučit, aby jste také zkusili samoléčbu tím, že budete nejlépe před spaním hovořit k buňkám a dávat jim instrukce k léčení. Proč před spaním? Protože během spánku buňky mají dostatek prostoru pro léčbu, protože tělo spí a není tak třeba mnoho buněk pro jiné aktivity. Proto se můžete ve snu setkat i s Anděly, kteří Vás pozdraví a přicházejí léčit, ale můžete i spatřit buňky samotné, které můžete třeba vidět jako pracující mravence či třeba i trpaslíky jak něco stavějí, či zacelují.

Věřte tomu, že tohle dokáže každý z Vás a když k tomu přidáte trochu toho svého úsilí a odhodlání se vyléčit bez zásahu z venčí, dojde k výsledku, jako já, minimálně. Pokud máte akutní bolest zubu, zkuste aplikovat prvně zrušení bolesti přivoláním archanděla Rafaela a požádejte Světlo o pročištění těla a problematického místa nejvíce. Zubař Vás stejně většinou objedná, nám dokonce řekli, že to vydržíme i když se nám klubal moudrák, holt někdy jsou zubaři docela frajeři, že si něco takového dovolí říci. O to větší máme důvod se léčit sami. Avšak, pokud máte akutní zánět, tak si samozřejmě nechte zub navrtat a nechte si ulevit a pak v klidu praktikujte to, co tu píšu. Za mě to pomáhá velmi slušně.

Pro případnou konzultaci pište na vyklady@atlas.cz.

Děkuji a hodně štěstí.

Ověřeno v praxi: Nosíte brýle či kontaktní čočky? Věřte, že je nosíte zbytečně! Zbavte se jich!

25. března 2013 v 0:22 | Anubides (c) |  Má Ordinace
Dlouho jsem přemýšlel nad tím, zda tento článek vypustit. Ale vzhledem k tomu, že mé srdce říká důrazně "Koukej to napsat" a neustále mě upozorňuje, kdykoliv se připojím na blog.cz, tak to tedy napíšu. Proč ta zdrženlivost? Protože ego si o tom myslí své, ale v jádru srdce vím, že to, co jsem se dočetl je z nějakého důvodu čistý fakt, který by měl vědět každý s brýlemi i bez. Pojďte si tedy přečíst, proč by jste měli brýle či čočky zahodit, ušetřit Vaše peníze a nekazit si zrak ještě více.

VIDEO: Jak se dělal Hobbit? Kompletní náhled do celého natáčení prvního dílu!

24. března 2013 v 23:19 | Anubides (c) |  Videočlánky


Jedná se o dvouhodinové video tzv. "Making of...", kde můžete vidět, jak se dělali interiéry, skřeti, bitvy, jízdy na koních apod. pro první díl Hobití série. Jak je vidět, byla to pořádná dřina. Užijte si to.


VIDEO: Znepokojivá myšlenka Neila deGrasse Tysona

22. března 2013 v 12:24 | Anubides (c) |  Videočlánky
Známý americký astrofyzik a popularizátor vědy Neil deGrasse Tyson se v tomto videu pozastaví nad původem života na Zemi a poté přednese jednu fascinující myšlenku ve 12ti minutovém videu.

VIDEO ve slovenštině, níže v CZ po kliknutí na odkaz...Co si o tom myslíte?

Já si o tom myslím své. Má vesměs pravdu. Pakliže nezavlečou jiné rasy život na řídce obydlenou či inteligentnějšími formami neobydlenou, pak kdo je tím realizátorem řekněme třeba nás, lidí na této planetě? Bůh? Asi těžko, že. Takže je to buď formou superodolných bakterií a nebo cizí rasou, genetickou manipulací. Jednou bych vážně rád věděl, jak jsme se tu ocitli?

Mluví také trefně o tom, proč by jiná civilizace neměla kontakt tu naší. Kontakty se už ale dějí a jsou dokonce s námi schopni komunikovat. Má představa je taková, že najde-li se rasa, která místo špionážních satelitů a mezinárodních válek na své planetě či planetách se zaměřuje na cestování vesmírem a vůbec lepší výzkumy než my, pak nevidím důvod, proč by s námi nemohla chtít mluvit. Na jedné straně je tu fakt, že vyspělejší forma nás bude chtít zkoumat tak, jak zkoumáme my šimpanze, na straně druhé tu může být i forma, která nás bude chtít pouze poznat a vyměnit si poznatky, kulturu apod. Proč ne? Nejsme úplně tak špatná rasa jak by se mohlo zdát když opomineme ty pitomce, co mají neustálou potřebu se vzájemně ničit. Také to, že my nemluvíme s mravenci, tak proto i s námi nemůže mluvit jiná, vyspělejší rasa je pitomost, protože my bychom mohli s hmyzem i zvířata v klidu mluvit. Ale NECHCEME přijít na to jak se dá realizovat? A proč? Protože si myslíme, že jejich mozky jsou díky své velikosti nevýkonné, nejsou tolik inteligentní apod. A co jako? I kdyby to byla pravda, taková želva mořská nám může dát cenné poznatky ze svého života o životě v mořích a oceánech.

Gepard, Zebra, Orangutan, moucha, Ti všichni by nám mohli podat své poznatky o tom, proč běhají tak jak běhají, proč létají tak a ne onak, co je nejefektivnější pro to či ono. Takhle nepřemýšlíme, protože si myslíme o sobě, že naše inteligence je to jediné a nejlepší, co existuje. A přitom mnoho zvířat je chytřejších než my sami.

Cítíte se pod psa a běžné léky nezabírají? Zkuste křenový med nebo mrkvový sirup

22. března 2013 v 12:15 | Anubides (c) |  Příroda léčí
Křenový med vás postaví na nohy

Toto je méně známý recept, o to však účinnější. Křen i med jsou známé svými silné stimulačními účinky na naší imunitu, vysokým obsahem vitaminů i minerálů a dezinfekčními a antibiotickými účinky. Jejich kombinace je pak ještě silnějším lékem a prevencí chřipky a nemocí z nachlazení.
Recept: čerstvý kořen křenu na jemno nastrouháme a smícháme s přibližně stejným množstvím medu. Směs důkladně promícháme a užíváme po lžičkách během dne podle závažnosti stavu 3-7x denně v čase nemoci, v nižších dávkách pak i preventivně pro celkové posílení imunity a zlepšení kondice.

Mrkvový sirup - lék pro dospělé i pro děti

Mrkev je známá svým vysokým obsahem beta-karotenu, což je významný antioxidant a zároveň stimulant obnovy sliznic. Podporuje regeneraci narušených a zatížených sliznic v našich dýchacích cestách a současně povzbuzuje naši obranyschopnost. V kombinaci s medem je jeho účinek ještě mocnější.
Recept: 0,5l čerstvé mrkvové šťávy a 4-5 lžic medu pomalu zahříváme v hrnci na mírném ohni - nevaříme, za občasného míchání pouze postupně zahustíme na konzistenci sirupu. Ten pak v době nemoci užíváme po lžičkách 4-6x denně.
Mrkvová šťáva se doporučuje samozřejmě i čerstvá, sirup má tu výhodu, že nám při skladování v lednici vydrží i několik dní a je koncentrovanější.
=============================================

Zkuste a pište své dojmy :)

Chuťovka na víkendové snídaně

21. března 2013 v 21:19 | Anubides (c) |  Zajímavosti
ZAPEČENÝ CHLEBÍK SE SÝREM

Chléb si rozkrojíme na čtverečky tak, aby spodní část zůstala celá, potom vložíme do mezer kousky sýra, šunky, slaniny - nebo toho na co máme zrovna chuť, potřeme máslem, smíchaným s bylinkami (dle chuti) a česnekem. Zabalíme do alobalu, potřeného máslem, aby se nepřichytil a pečeme cca 25 min při 180 stupních v troubě. Po uplynutí daného času alobal otevřeme a dopečeme chlebík do hněda.

Dobrou chuť :)


Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px