Únor 2013

VIDEO: Iron Maiden Wasted Years LIVE: Kdo rád hltá emoce, nechť poslechne!

28. února 2013 v 23:52 | Anubides (c) |  Hudba
Tenhle song sem dávám schválně na podporu aktuálních časů, které nejsou bůhvíjak růžové. Ač se píseň jmenuje "špatné časy", během songu přechází do "zlatých let", což je krásně cítit i na emocích jak z písně tak ze samotných muzikantů. Doporučuji, kdo není plný předsudků vůči jakékoliv hudbě.

Prosím o komentář zda jste něco cítily, či nikoliv. Děkuji.


VIDEO: Tobias Sammet´s AVANTASIA: Nový track právě vyšel!

27. února 2013 v 14:49 | Anubides (c) |  Hudba
29. března vydá hvězdné uskupení AVANTASIA další metalovou operu, která ponese název "The Mystery of Time". Nyní však kapela pro své fandy představuje úvodní song, nazývající se "Invoke the machine". A jak je u Tobiho zvykem, i tento track hostí neméně významnou osobnost, tentokrát z řad PRETTY MAIDS, vokalistu Ronnieho Atkinse. Užijte si poslech!


Zoner Photo studio 15 ZDARMA!

26. února 2013 v 12:43 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Není to zdaleka poprvé (a nespíš ani naposledy), co si můžete stáhnout jednu z verzí kvalitního českého správce fotografií legálně zdarma. Pakliže jste žádnou z dosavadních příležitostí nevyužili, ale mrzí vás to, máte další šanci. Aplikaci pro správu, úpravu a sdílení fotek můžete získat na portálu Bits du Jour Promo, výměnou za váš e-mail.

Tentokrát můžete získat verzi Zoner Photo Studio 15 Home v anglickém jazyce. Proč?

"Akce je mířena na získání nových zahraničních uživatelů, proto je program pouze v anglickém jazyce. Tyto spolupráce jsou pro nás efektivním způsobem, jak rozšiřovat produkt a samotnou značku Zoner Photo Studia v tvrdé světové konkurenci."

Takže kdo pracujete s fotkama a chcete kvalitní nástroj pro jejich správu, tak neváhejte a navštivte výše zmíněný odkaz.

ZDROJ: http://extrawindows.cnews.cz/node/22824/

Curiosity na Marsu nalezla kostru ještěra?

25. února 2013 v 13:38 | Anubides (c) |  UFO
Zdá se, že Mars vydává poslední dobou čím dál více zajímavých tajemství. Dalším z nich je video, kde sonda Curiosity má snímat údajnou kostru jakéhosi ještěra. Co myslíte, vidíme zvětralé kameny nebo opravdu části jakýchsi obratlů v písku?

NASA se zatím k tomuto objevu nevyjádřila, tudíž můžeme čekat info v nejbližší době, pokud vůbec. Ale s meteorologickým balónem ať na mne nechodí.


Je jen jeden problém 21.století - PENÍZE!

25. února 2013 v 0:47 | Anubides (c) |  Téma týdne
Tématem týdne jsou "Problémy 21.století", čili téma, které mi jde do rány a rád napíšu něco o problému, který je stěžejní brzdou současné společnosti a tím jsou zlé, dobrotivé a zároveň zatím potřebné peníze.

Andělská pomoc v praxi XII.

24. února 2013 v 23:44 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Tak tu máme další ukázku andělské práce, tentokrát však ne z mého života, ale čistě vytaženou z médií. Pojďme se tedy podívat v krátkosti, o co šlo.
Určitě jste četli na internetu o bezdomovci z Kansas City, co se stal přes noc milionářem. Nic nevyhrál, nic nezdědil, ale zachoval chladnou hlavu, potlačil chtíč a chamtivost a dal průchod dobrosrdečnosti. A stal se milionářem.

Pátek 22.2.2013 - Co nás čeká a na co bychom si měli dát pozor?

22. února 2013 v 5:54 | Anubides (c) |  PORADNA
Dnešní 22.2.2013 je ve znamení vysoké intuice, kterou můžete zůročit.Originální nápady, vizáž, oblečení a výtvory budou mít zelenou.Ovšem zelenou budou mít také lidé závislí na někom a něčem. Pozor tedy na střety s agresivními alkoholiky, narkomany a žárlivými partnery, může to dopadnou hystericky až katastrofálně. Těm, kteří jsou závislí na sexu doporučuji posilovnu, nebo skládání uhlí.Mnozí alkoholici a fetmeni budou rukou zákona vykázáni z domovů a pokud si nedáte pozor na pusu v práci, očekávejte okamžitou výpoveď. Nejeden "nadsamec" nebo sexuální delikvent bude mít problém v oblasti násilí a sexuality - doporučuji to ukočírovat! Agrese bude docela na vrcholu a může se vybíjet tím nejtěžším možným způsobem, neboť to bude den dvou čtyřkových, hysterických, dominantních a sexuálních Karem a dvou Karem nejtěžších. Datum je to zemité, tak se nedivte pádům a zemské pořítažlivosti.V klidu člověci, ať se na sebe můžeme na druhý den podívat do zrcadla, aniž by nás překvapilo nutkavé zvracení!!!Platí zejména pro ty, kteří se narodli dne 4,13,22 a 31, dále pak "dubňáky", ti, kdož mají číslo roku 4(npř.1975) a ti se životním číslem 4....Hodně pohody Hannah přeje!!!

Zajímavý dopis na téma Frenštátská tragédie

21. února 2013 v 9:55 | Anubides (c) |  Zajímavosti
20.2.2013

Podstatou frenštátské tragedie je ignorovaný a neřešený problém exekucí.
S velkým zaujetím sleduji informační strategii, která je aplikována na výbuch ve frenštátském panelovém domě, píše Petr Pokluda. Excelentně je precizován obraz duševně vyšinutého jedince, který spáchal masovou vraždu.
Pouze v prvních reportážích tzv. sdělovacích prostředků byly zveřejňovány komentáře obyvatel Frenštátu, kteří se zmiňovali i o možné příčině tohoto neštěstí.

Tragédie ve Frenštátu - Co nám tento případ naznačuje do budoucna?

21. února 2013 v 9:52 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Noviny jsou poslední dny plné dvou velkých kauz - handicapovaného vraha Pistoriuse a tragické exploze bytovky ve Frenštátu. Všichni jistě víme, o co jde, kdo neví, stručně v článku přiblížím. Co je ovšem důležité na těchto dvou událostech? Prvně si povíme něco k tomu, co nám značí do budoucna sebevražedná exploze a v dalším článku si uděláme malou psychologickou procházku Pistoriusovým svědomím. Tak pojďme na to...

Kolekce záběrů pádu meteoritu v Rusku 2013!

19. února 2013 v 19:39 | Anubides (c) |  Videočlánky
Videí a článků o spadlém meteoritu či co to vlastně bylo již koluje nepřeberné množství. Něco jsou hypotézy, něco konspirační teorie a něco totální fámy, mající za úkol zastřít skutečnou pravdu. Našel jsem na youtube video, které je kolekcí záběrů pádu meteoritu a je výborné kvalitě. Na videu je však část záznamu z nějaké továrny, kde venku lidé pracují, a tak zatímco meteorit prolétá, jaktože to s těmi lidmi vůbec nehne? Jeden člověk vypadá, že na meteor hledí, ale další dva pracují i přesto, že nedaleko meteorit exploduje a způsobí značnou zvukovou stopu a otřes. Je to zvláštní, ale mám dojem, že takováto událost by připoutala k nebi každého. Posuďte sami..


Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px