Leden 2013

Don Miguel Ruis: Čtyři Dohody stručně a jasně

31. ledna 2013 v 0:53 | Anubides (c) |  Knihy
Četli jste čtyři dohody? Já ještě ne, ale zato jsem našel tenhle skvělý obrázek s jednoduchým vysvětlením toho, co se jinak píše navíc v knize. Kniha je to prý skvělá, tudíž neváhejte si jí půjčit či zakoupit. Kdo nechce, nechť se zkusí řídit alespoň tím, co se zde píše ve čtyřech bodech.


Máte někdo zkušenost s touto knihou či jinými knihami od autora Dona Miguela Ruise?

Terminátor 2: Speciální efekty.

31. ledna 2013 v 0:46 | Anubides (c)

Chtěli by jste vědět, jak se dělali speciální efekty do filmového hitu "Terminátor 2: Den zúčtování"? Pak se podívejme na jeden z efektů níže. Jak myslíte, že byl zhotoven? Digitálně? Ani náhodou, je to perfektní práce designerů a maskérů a hned Vám řeknu jak.

Znáte tu scénu, kdy Sarah Connorová hledí přes plot na rodiče s dětmi jak si hrají na hřišti, zatímco v pozadí je kupa mrakodrapů v jakémsi slunečním šeru a pak bum, atomovka padla a Sářino tělo se mění v křičící kostru bez známek života.

A jak tento efekt hořící kostry vznikl? Jednoduše se vzala z nemocnice vyztužená kostra, připnula se k plotu, polepila se jakýmsi hedvádbně-krepovým papírem v černobílé barvě, který přilepili obyčejnými náplastmi a jakmile padla atomovka, tak střih a proti kostře začal foukat velký větrák mnoho kusů černého a bílého papíru (popel) a jelikož byl ten papír předtím namočený ve vodě a poté vysušený, rozlétl se tak lehounce, jako obyčejný chmíří :) To je celý princip jinak parádní efektu ve filmu. Pěkné, že? :)


Jaká scéna z Terminátora 2 se Vám líbila? A proč?

Bezhotovostní platební styk - Kolotoč se začíná rozjíždět!

30. ledna 2013 v 23:24 | Anubides (c) |  Učíme se o: Životě
V minulém článku o bezkontaktním placení u pokladen jsem psal o tom, že se blíží realizace Nového světového řádu do finále a hle, internet i TV zaplňují od Nového roku čím dál více informace o "pohodlné, rychlé a >>bezpečné<<" bezkontaktní platbě. K reakci mě donutil článek jednoho serveru, který velmi trefně využívá situace a je zároveň reklamou, leč lživou, která Vás přimět čím dál více uvažovat o této jiř 400 let plánované novince.

VIDEO: Pojď Miloši, áááá hop!

30. ledna 2013 v 22:16 | Anubides (c) |  Videočlánky
Tohle prostě musí pobavit každého, úžasný vtípek :)


Sebevražda: Kdo nese vinu? Démon nebo člověk?

30. ledna 2013 v 18:14 | Anubides (c) |  Učíme se o: Démonech
Sebevraždy jsou v našem světě bohužel na denním pořádku a často slýchám poté, co se objeví někde zpráva o dalším sobecky zmařeném životu, "Proč to ti lidé dělají?" Kromě osobních i prac. neúspěchů bývají příčinou i síly, které zatím známe pouze v rovině esoterní, historické, síly, které věda horko těžko zatím dokáže, tedy spíše, dokázat je moc nechce, jde přeci o prestiž. No prvním průserářem, odpovědným za sebevraždu lidské bytosti je třeba démon. Ale vážně je na vině démon nebo člověk sám?

ADD Wallet - Nejslavnější výdělečný systém po česku!

30. ledna 2013 v 16:47 | Anubides (c)

Co je ADDWallet? Video s českým dabingem od českého uživatele:• Kdo měl rád výplatní koncept ZeekRewards, tak tento projekt ho zaujme. Vylepšená kombinace inspirovaná programem WCA a Zeeku. Můžete zde získat: Denní pasivní příjem 1-2% pouze za zhlednutí sedmi webů.

Tento příjem je vyplácen denně!

• Registrací se zapojíte do systémové matice, kde můžete získat provize až z více jak 65 000 členů, kteří se jsou zařazeni pod vámi a to jak přeléváním (kdy tito lidé spadnou z vrchu) tak z osobních registrací a registrací všech lidí ve vašem matrixu.
• Osobní pravidelné bonusy za registrace až 20% z ceny statusu a zisky z denních výdělků registrovaných lidí až 10% z první linie a 5% z druhé linie.
• Jsou připravovány také další příjmy, které budou v dohledné době k dispozici. Tento nadějný projekt vzbuzuje od prvního dne velký zájem.
• Add Wallet také chystá pravidelné marketingové tréninky a vzdělávací programy vč. marketingových nástrojů.
Stačí odsurfovat denně 7 webů, což zabere necelé tři minuty času a máte nárok na denní provize až 2%. Kupují se tzv. Ad Credit balíčky, kdy cena nejlevnějšího je 20 USD. Nejdražší jsou v hodnotě 5 000 USD.

• 25% jde automaticky do povinné reinvestice, dochází tedy k tomu, že máme stále nové balíčky, které vydělávají denní příjem. Možné si také nastavit 100% reinvestice a tím zvýšit své potencionální příjmy.
Pokud jsem Silver mám nárok na 7% z nákupu Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera.
Pokud jsem Gold mám nárok na 7% z nákupu Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera a také 5% z nákupů členů v druhé linii.
Pokud jsem Platina mám nárok na 10% z nákupu Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera a také 5% z nákupů členů v druhé linii.
• Minimální výběr od 10 USD. Jsou k dispozici zatím Payza, STP, bude také kreditní karta z které bude možno vybírat přímo z bankomatu.
• Jsou také k dispozici tři měsíční statusy, jak vydělávat z matrixu a to Silver za 10 USD, Gold za 50 USD, Platina za 100 USD.
Provize z týmu a matrixu: (první provize byly vyplaceny 14.1)
- Za každého registrovaného člena, který si zakoupí status Silver získáváte pravidelně 2 USD. Pokud je Silver zařazen kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 0,30 USD.
- Za každého osobně registrovaného člena, který bude Gold dostáváte pravidelně 10 USD. Pokud je Gold zařazen kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 1USD.
- Za každého osobně registrovaného člena, který bude mít status Platina, dostáváte pravidelně 20 USD. Pokud je Platina zařazena kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 2 USD.

Výdělky z matrixu jsou vypláceny týdně a jsou to opakující se zisky. Jestli že člen, který má v matrixu placené členy se statusem Silver a výše a sám nemá status, tak ztrácí tyto provize. Tedy aby člen mohl získat provize, musí mít sám také sám aktivní členství.
Jak už bylo řečeno výše. Bude zde firemní matrix 2x10 a až 2x15 pro platinové členy. Tzn. Každý člen se zařadí to matrixu a to bude následovně. Vždy 2x. Tedy v prvním řádku budou dva lidé a další 4, následně 8 atd.


EDGUY - God Fallen Silent (Bonus Track)

30. ledna 2013 v 14:26 | Anubides (c) |  Hudba

Z nejnovějšího alba "Age of the Joker" jakožto Bonus Track.

Jednoduchá, minutová meditace

30. ledna 2013 v 13:13 | Anubides (c) |  Učíme se o: Meditacích
Vím, že způsobů meditací je mnoho, já zkusil tuto na videu, která je krátká, ale účinná, alespoň tedy na mě, a tak bych rád věděl, zda i na Vás bude nějakým způsobem účinkovat. Hlavně nemějte prvně zavřené oči, ušel by Vám vedoucí text. Pište své dojmy do komentářů.
Andělská pomoc v praxi X.

29. ledna 2013 v 22:45 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Ahoj,

tak slavím pracovní úspěch, dostanu přidanou tisícovku a sem tam budou i další odměny, protože na ně bude prostor, snížil jsem totiž firmě náklady ... Byly to naprosto řízené kroky andělů ...

Ve čtvrtek jsem majiteli navrhl svůj nápad, že by se mohla pronajmout část prodejny jiné firmě a on na to, že by to stálo za úvahu. Úplně "náhodou" o pár hodin později přišel kamoš z komplů z přízemí, že se jde podívat, jestli není v baráku nějaký volný prostor, že potřebuje menší prostor, aby snížil náklady. A to jsem zrovna zavíral později, protože jsem čekal na Janu (která nakonec nepřišla, měla tam být pracovně, ale přišla až později, to už jsem tam nebyl ... ). Než jsem zavřel hlavní vchod, tak jsem měl nutkání rozhlédnout se venku před vchodem a zrovna tam šel ten kamoš z komplů. Kdyby nebyla ta souhra, tak bysme se nesetkali a asi by se ani nedozvěděl, že to chceme pronajmout, myslím tu část prodejny.

A začalo to ... celý pátek a pondělí (25.1.2013 a 28.1.2013) jsem prožil v práci v záplavě telefonátů, protože jsem to všechno zařizoval já ... , dneska jsme přestavěli prodejnu, od zítřka bude v uvolněném prostoru začínat ten kamoš s počítačema. A kdybych Janu neznal a kdyby tam zrovna neměla být a kdyby to zrovna nebylo takové, jaké to je, končil bych dřív a s tím kámošem bych se nesetkal. No teď se mně začal plnit horoskop na rok 2013 ohledně práce. Teď je ta práce zase jistější a dostanu přidáno , tak snad se v polovině roku splní horoskop i na partnerku :)
===========================================================================

Jak vidíte, nejenže se vyplnil novoroční horoskop, ale ještě k tomu lze krásně vidět, jak Andělé pracují na spokojenosti druhých, zvláště když to nejméně čekáte. To jsou přesně ty momenty, které stojí za záznam v naší paměti. Přicházejí rychle, nečekaně a spojují v sobě mnoho "náhod", resp. mnoho "kdyby".

Máte podobnou zkušenost? Pokud ano, pište.

HD fotografie UFO objektu na oběžné dráze! Zřejmě nejlepší záběry v historii!

28. ledna 2013 v 20:31 | Anubides (c) |  UFO
Dnešní tisk vydal znepokojující zprávu, že NASA byla přistižena při mazání fotografií ze svých stránek, což je neochvějným důkazem o existenci UFO. Fotografie UFO se poprvé objevily na stránkách Johnsonova vesmírného centra NASA v květnu 2011 a jasně ukazovaly vesmírnou loď jistého velmi vyspělého dizajnu. Bez jakýchkoli fanfár byly fotografie nahrány na stránky NASA a zůstaly tam asi rok a půl, dokud nebyly odstraněny.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px