Listopad 2012

Zítra proběhne restart

30. listopadu 2012 v 22:37 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
Zítra, 1.12. proběhne restart hry, resp. přechod na nový věk v naší oblíbené online hře Stargate-game.cz/atlantis. Pokud máte zájem si vyzkoušet, jak se hraje postaru unikátní online hra, jak se hraje v týmu a jak je těžké se vypracovat na post vůdce, stát se veteránem, moderátorem a třeba i adminem hry, neváhejte a přijďte vyzkoušet. Je to jen na Vás a hra Vás bude bavit.

Pokud máte zájem hru zkusit, napište mi na e-mail a já Vám řeknu, v kolik a kam se registrovat.

Děkuji za pozornost.


Soubor básní na téma: Kouzelná Noc

30. listopadu 2012 v 22:32 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
Na naší oblíbené online hře proběhla celkem nedávno soutěž na téma "Kouzelná noc", kde jsme měli ukázat opět své básnické střevo. Tady jsou naše výtvory a myslimže je o co stát.V Bruselu zakázali vztyčit vánoční strom kvůli muslimům

30. listopadu 2012 v 22:14 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Brusel letos nahradil populární vztyčení vánočního stromu v centru města kvůli obavám, že by to mohlo urazit místní muslimskou komunitu. Je to podle Vás dobře či špatně?

Proč nelze ekonomicky dát všem stejně?

30. listopadu 2012 v 20:31 | Anubides (c) |  Učíme se o: Životě
Věčné téma. Proč bohatí mají tolik a chudí tak málo a proč bohatí nejsou ochotni chudým pomoci až na výjimky? Toto vše bylo shrnuto v jednom krátkém pokusu ze života, který si přečtěte uvnitř článku, je to vtipné, ale oči otevírající a pravdivé.

V Antarktidě našli ostatky obřího tučňáka

29. listopadu 2012 v 22:03 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Argentinští paleontologové našli v Antarktidě kosterní pozůstatky obřího tučňáka, který žil před zhruba 34 miliony let a byl vysoký dva metry. Jde o největšího představitele svého druhu, jaký byl kdy objeven. Dosud nalezené fosilie tučňáků žijících před miliony let prozradily, že tito opeřenci měli odlišné peří od černobílých fraků, jaké jsou v módě nyní. Mohli být třeba hnědí nebo i růžoví. V současnosti je největším druhem tučňáků tučňák císařský, který dorůstá výšky 120 centimetrů.

Astronomové objevili zřejmě nejmohutnější černou díru v historii naší civilizace!

29. listopadu 2012 v 21:57 | Anubides (c) |  Zajímavosti

Astronomové objevili zřejmě nejmohutnější černou díru, jakou kdy poznali. Nachází se v malé galaxii vzdálené asi 250 miliónů světelných let od Země. Supermasivní černá díra odpovídá asi 17 miliardám hmotností Slunce a nachází se uvnitř galaxie NGC 1277 v souhvězdí Persea. Zabírá asi 14 procent hostitelské galaxie. Pro srovnání "obyčejná" černá díra zabere zhruba 0,1 procenta galaxie, upozorňují vědci.
Obří černá díra je asi 11krát širší než je oběžná dráha Neptunu kolem Slunce. Její hmotnost natolik překračuje běžné míry, že vědci strávili celý rok překontrolováním dostupných dat.

Ilustrační foto

RECENZE: Twilight Sága: Rozbřesk 1. i 2. část

29. listopadu 2012 v 17:58 | Anubides (c) |  Videočlánky
Tak máme za sebou konečně Twilight mánii, kdo to nezná po anglicku, tak to pozná po česku jako "Sága Stmívání" a poslední díl "Rozbřesk, resp. jeho druhá část" si už odbyla premiéru a já si zde dovolím malé ohlédnutí za rozkrájeným čtvrtým dílem celé ságy a samozřejmě budu čekat i na Vaše dojmy jak z celé série tak i z posledního zářezu.

Inelia Benz: Cvičení proti strachu!

29. listopadu 2012 v 15:53 | Anubides (c)
Toto je cvičení, které osobně užívám při své vlastní práci na vzestupu, a pokládám ho za klíčové. Je to velmi účinný, základní a postupný krok pro rychlou cestu vzestupu. Je to nejen, základ vzestupu, ale i klíčová složka manifestace našich snů v tomto světě 3D.
Rovněž zmírňuje stres a úzkost.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px