Srpen 2012

Kdo se bojí Smrti? Konečně kniha, která podává pohled na zákony bytí tak jak je třeba

31. srpna 2012 v 0:07 | Anubides (c) |  Knihy
Každý z nás se s ní alespoň dvakrát v životě setká. Toltékové říkají, že kráčí stále s námi za levým ramenem a je naším nejmocnějším průvodcem. Německý autor Jan van Helsing přežil dvě autonehody, které ho přivedly do její bezprostřední blízkosti. Přečtěte si, co o sobě říká bytost, která od počátku stvoření nepřebývala ve fyzickém těle a není zatížená dualitou ani pojmy dobra a zla. Situaci na Zemi a člověka s jeho pocity však pozná dokonale. Říkáme ji Smrt a většina z nás se ji bojí. Ona však dává přednost jménu Anděl proměny nebo Anděl transformace, protože její pracovní náplní je energetická přeměna tvorstva.

Lékaři, zdravotní sestry, kněží a zaměstnanci hospiců vědí, že lidé před svou smrtí vídávají postavu zahalenou v černém. Postavu, jíž se lidově říká Zubatá, Kmotra Smrt nebo Kostlivec. Také jistému Franzi G. z Berchtesgadenu se v noci před výstupem na horu zjevil u postele černý muž a oznámil mu, že čas dozrál. Na druhý den se i s kamarádem zřítili ze skály. Franz G. se těžce zranil a jeho přítel přišel o život. Co se vám v hlavě vybaví, když něco takového slyšíte? Je to halucinace, autosugesce, nebo nás naše podvědomí zaplavuje jakýmisi zvláštními obrazy? Ano, většina lidí by se snažila najít nějaké rozumné vysvětlení. Jan van Helsing by měl asi podobný názor, kdyby se dva týdny před svou těžkou autonehodou nebyl se Smrtí osobně setkal. Fascinovaný jejím zjevem a především prodchnut nesmírnou zvědavostí se během následujících dvou let pokoušel navázat s touto bytostí kontakt. V prosinci 2004 se mu to podařilo...

Obsah knihy:

Pár slov na úvod
Snad nemáte strach?
Bytost v černém se objevuje všude...
Proč nevíme o černém muži více?
Černý muž existuje...!
Setkání s černým mužem
Co mi je po smrti!
Jenomže jak se spojit se Smrtí nebo-li s černým mužem, když ještě neumírám...?
Rozhovor
Co dodat na závěr

Slovenský překlad této knihy je v nabídce zde.

319 stran, vazba brožovaná, formát 150×210 mm, jazyk český, vydáno 2011

rozhovor s médiem, které tlumočilo výpověď Anděla: http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2011090005


Obsah použit z www.gnosis9.net

Za sebe mohu říci, že mi kniha je velkou inspirací a pomocnou rukou, protože kontakt s Andělem Smrti je jedinečnou možností, jak se dozvědět něco přímo od Zdroje. Kniha není bezduchým tlacháním o Smrti, kterých je a bylo habaděj, ale autentickou výpovědí Anděla Smrti, který rozmlouvá s autorem o otázkách, které bytosti klade na základě vlastního setkání. Aktuální jí čtu podruhé a stále nacházím nové a nové poznatky. Kdo chce vědět něco o Vesmíru, jeho zákonech, Stvoření a proč jsme tady a také trochu o minulosti a budoucnosti a dalších věcech, nechť koupí, rozhodně se tato koupě vyplatí! Za mě rozhodně 5/5.

Modlitba za nový přísun energie pro Zemi

30. srpna 2012 v 19:48 | Anubides (c) |  Modlitby
"Já, bytost z vody stvořená, žádám prameny v nitru Země,

které posvátnou energii skutečnosti nesou, aby obnovily své toky

a po svých vlnách spustily vlákna energií,

které obnoví struktury v každé části země,

na povrchu, pod povrchem, i vody k atmosféře vázané.

Ať rozvzpomene si každá část vody na to, co hlavní složku vody tvoří

a toto vědění se nese vodou dál.

Tyto prainformace jsou v každé kapce uložené

a teď přichází čas, aby obnovily svou pravou funkci zas.

Vše nechť děje se v míru s ostatními světy i se Zemí samotnou.

Otevírám své srdce a vysílám lásku vodě, která i mě tvoří

a kterou celou svou bytostí miluji.

Touto modlitbou se můžete zapojit jednak do obnovy planety Země, do její revitalizace, dodat planetě část energie své, kus své lásky a těšit se tak v budoucnu z toho, že Vám bude toto oplaceno :)

Andělé a Démoni: Ptejte se, já odpovím a z odpovědí utvořím článek pro Vás!

30. srpna 2012 v 18:13 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Neustále se množí dotazy ohledně původu Andělů a Démonů, jejich komunikaci s námi, jak vypadají atd. Pokud chcete znát odpovědi na tyto a další otázky, neváhejte se ptát na úplně cokoliv, odpovím Vám a posléze z otázek a odpovědí udělám pro Vás souhrnný článek. Jedině tak budeme mít všichni jasno v tom, co nás zajímá a o to jde :) Otázky jste Vy, odpověď jsem Já. Tak do toho :)

Originální obejmutí, které opravdu potěší!

30. srpna 2012 v 6:16 | Anubides (c)
Něco pro ranní probuzení...:)) Chtěli by jste obejmout? :D3.9.2012 - Podpořte modlitbou samotnou Zemi a dodejte jí kus své síly!

30. srpna 2012 v 2:17 | Anubides (c) |  Má Ordinace
Upřímná modlitba, která jde přímo z nitra duše, má velkou sílu - je to totiž námi projevená energie a čím více do ní vložíme své emoce, tím silnější se stává. Je to projev zájmu, touhy a hlavně LÁSKY. Pokud se modlíme s láskou za sebe i za ostatní, naše modlitba je upřímná, často se stává to, co považujeme za "zázrak."

Pod nos se mi dostaly indicie značící katastrofu!

26. srpna 2012 v 2:51 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Pakliže se začnete zabývat otázkou třetí světové války či jiných katastrof, skončíte takřka vždy u slovíčka "nevím". Avšak v poslední době se mi naskytlo několik informací, že třeba film Iron Sky nemusí být zase až takovým výmyslem, jak se zdá. Ono totiž na každém šprochu pravdy trochu a jisté zdroje tvrdí, že dnešní katastrofické filmy mají skrytě informovat a připravit svět na budoucí události, avšak samozřejmě ne v takové míře, jaká je k vidění ve filmu 2012 a dalších. Pojďme se tedy podívat, co se mi dostalo pod nos!

Proklínaný a tajemný HAARP a extrémní teploty na Balkáně. Je zde souvislost?

26. srpna 2012 v 0:44 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Nesnesitelná tepla a tropické teploty, které jsou v Chorvatsku, Srbsku, Bosně, v těchto dnech překračují 40 stupňů Celsia a dělají tak měsíc srpen doslova pekelným. Maximální teploty jsou nejteplejší v historii a rovněž se přiblížily teplotám v Africe, místy atakují i hranici 60 stupňů Celsia. Některé zdroje hovoří, že viníkem těchto teplot není ani tak letošní extrémní léto, jako spíše pověstný a proklínaný systém HAARP, instalovaný v Sarajevu u Bělehradu.
Vlnění z HAARPu, viditelné pomocí meteo satelitu nad Austrálií...
Jak zdroj uvedl, HAARP je Vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum, zřízený pro porozumnění, podněcování a řízení procesů v ionosféře, která je součástí zemské atmosféry ve výšce cca 50 - 80 kilometrů, jenž obsahuje velké množství iontů (nabité částice), které vznikají díky slunečnímu větru a mají tak zásadní vliv na šíření elektromagnetických vln.
Systém HAARP má rovněž velký vliv na duševní stav veškerého obyvatelstva včetně zvířat, hmyzu atd., má vliv na klima a klimatické změny. Extrémně vysoké teploty nad 40 stupňů, které trvaly celý červen, červenec a pokračují i během srpna, nejsou běžné pro balkánský region a když už, tak ne rozhodně v takové míře.

Vše začalo letos v květnu, kdy byly teploty nezvykle vysoké. Zdálo by se, že jde o zcela normální jev, kdyby ovšem v té samé době neodstartoval právě dokončený, třetí systém HAARP, instalovaný v Sarajevu.
Biolog a ekolog Dejan Markus, který nyní žije a pracuje v USA, kde studuje jevy související s HAARP systémem, pro web "spravedlnost" říká, že USA již dlouho ví, že anténní systém může mít vliv na klima, a proto není náhoda, že letos v létě, kdy systém HAARP začal na Balkáně fungovat, je tento poloostrov teplejší než Sahara.

HAARP anténní systémy vytváří díru v zemské ochranné vrstvě, která nás chrání před negativním vlivem slunce a slunečním větrem. Těmito otvory skrze horní atmosféru pronikají škodlivé paprsky UV záření, které se poté projevují velmi škodlivě na zemském povrchu a i zemská atmosféra je díky tomuto zásahu škodlivě ozářena. Americká administrativa oficiálně oznámila, že HAARP je používán ke zkoumání způsobů jak opravit ozonovou vrstvu, ale skutečným cílem je ovládnutí klimatu, stejně jako snaha o ovládnutí a manipulace s lidmi. Markus říká a připomíná, že myšlenka kontroly klimatu není rozhodně ze včerejška. (Já doplním, že již staří egypťané pomocí pyramid a šetrněji ovládali počasí, aniž by škodili planetě i lidem. pozn. aut.

Manipulovat s klimatem zkoušel v roce 1946 americký vědec Vincent Schaefer a zjistil, že vkládání ledových částic oxidu uhličitého (suchý led) do studené komory, vede k tvorbě ledových krystalů, které jsou stejné, jako ty v oblacích.
Bylo známo, že horký vzduch při stoupání od země je stále chladnější a že část vlhkosti kondenzuje do malých kapiček, které tvoří mraky. Miliony těchto kapek musí být vzájemně propojeny, aby se stala voda dost těžká a spadla jako déšť.

HAARP se nyní pokouší o manipulaci se zemským klimatem a Srbsko bylo vybráno jako nejvyhodnější lokalito pro zřízení tohoto systému. Od května, kdy byl známý propuštěni z práce na anténách začalo nesnesitelné vedro. Srbové říkají "Od svatého Eliáše (2.srpna) se začali dít věci na Slunci", ale zatemněné mozky neví, co s tím mají dělat, hlavně, že chtějí vládnout klimatu i přírodě.

Slunce, které začalo 25.srpna pálit nejenže je nepříjemné, ale i nebezpečné a i když je oficiální vysvětlení v médiích 40 stupňů, věřte mi, že na asfaltu je minimálně 60! Jak to vypadá, příští rok to bude ještě horší a léta již nebudou jiná a z původně příjemného letního období se stane nesnesitelně horké období. Bohužel, Srbsko pro tak mimořádné teploty nezavádí žádný zvláštní režim, natož aby lidem vysvětlili co je vlastně vůbec ten HAARP, který tu mezi námi, jak moc ovlivňuje klima v této zemi atd., říká Markus.

Tento krátký dokument zkoumá kontroverzní vojenský projekt, který je založen na technologii Nikoly Tesly. Může HAARP způsobit zemětřesení, kontrolovat počasí a sloužit jako zbraň pro ovládání mysli? Toť otázka.


Zadejte text nebo adresu webu nebo přeložte dokument.
Automaticky přeloženo Googlem

Na Balkáně šplhají teploty přes den k 60ti stupňům na Slunci!

25. srpna 2012 v 23:16 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Letošní je léto je obzvláště vypečené, teploty mnohde boří desítky let staré rekordy, ale také způsobují četná sucha a s tím související požáry. To, co je ovšem možné vidět aktuálně na Balkánském poloostrově, to je hotové PEKLO se vším všudy. Díky všudypřítomným požárům, které zanikají a zároveň jich 2x tolik vzniká stoupá teplota vzduchu ze současně běžných 35 na pekelných 50, místy se blíží i 60ti stupňům Celsia. Doslova pekelné vedro.

Čím je pro Vás Vaše máma DNES?

25. srpna 2012 v 5:48 | Anubides (c) |  Téma týdne
Ptal se Vás někdo někdy, čím je pro Vás Vaše máma? Že ano? Tak co jste tehdy odpověděli a co by jste řekli dnes? A pokud ne, tak čím je pro Vás? Je zde i mnoho teenagerů, pro které je máma prostě mámou, ale zkuste se zamyslet - Čím je pro Vás doopravdy a dejte to vědět do komentů. Moje máma je pro mě....

Jak se občan loučí vtipně a trefně se státem

24. srpna 2012 v 19:02 | Anubides (c) |  Videočlánky
Není žádným tajemstvím, že je dnes národ Český naštvaný na naší vládu, která rozhazuje našimi penězi jak se jí zlíbí a směje se nám společně s Kalouskem a spol. do očí. Jak to státu nandat formou dopisu, vtipně, rozumně, věcně a s nadhledem si můžete poslechnout v následujícím videu. Nedejte se odradit stopáží videa, citace dopisu uteče jako voda a Vy se jen zasmějete a pak Vám možná i svitne a řekne si také "Už dost!".

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px