Červenec 2012

FOTO: Anděl na nebi II.

31. července 2012 v 19:30 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Poslední dva roky se množí čím dál více nejen komunikace s Andělskou říší, ale rovněž i jejich focení. Já jsem osobně jednoho rána za zcela jasné oblohy, když jsem po páté hodině ranní stál na parkovišti a hleděl na východ Slunce, spatřil jeden jediný mrak, který se z neforemného chuchvalce zformoval do tvaru Anděla v pozici trubiče. Nevěříte? Tak se pořádně zadívejte na foto níže.

Co tam vidím já: Anděla, jak hledí k nebi se sepnutýma rukama nebo s trubkou, ale teď mě napadlo, že možná troubí na andělský roh, jenž značí příchod něčeho nového. Pro nás pozemské lidi je zobrazen dle našich nejčastějších představ, čili v rouchu, s nohama a křídly. Co vidíte Vy?


Znetvořená Indka se chce zabýt! Pomohli by jste jí?

29. července 2012 v 3:54 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Tak jsem se dnes pěkně podíval na Seznam.cz a co nevidím - naše nedávno poleptaná Indka chce umřít. Chápu jí a vidím proč. Pamatujete si, proč a kdo jí tak znetvořil? Dříve krásná slečna, která měla budoucnost před sebou si šla jedné noci lehnout a probudila se do velkého Pekla. Pekla vlastní duše. A jak to dopadlo? Video uvnitř.

Poznejte Vaše skryté schopnosti! Návod ZDE

28. července 2012 v 23:21 | Anubides (c) |  Má Ordinace
Od čtenáře: Nevím, jak jste na tom s vírou ve vnitřní energii, pyrokinezi, atmokinezi atp., ale mám ozkoušen jeden návod, jak přijít na to, jaké má člověk schopnosti (může to být cokoliv, od léčení, telepatie, až po vyvolávání)

1. pohodlně si sednout
2.zavřít oči a přestat vnímat vše okolo
3.až se dostaneme do meditační fáze, představuj si svou vnitřní energii, jako pomalu obeplouvá tvé tělo a vytváří kolem tebe jakousi ochranou schránku. Vnímat, jak tebou proudí...
4. Vyslov v duchu otázku "Jaké jsou mé schopnosti"

Následně problikne jakási scenérie, ze které člověk pomocí symboliky atd. může zjistit své předpoklady, aby to nebyly jenom nějaký řečičky starý babky, dodávám, že mě se zjevil černý drak,v jakoby čínským stylu, nikdy v životě jsem nic podobnýho neviděl a později jsem zjistil, že černý drak symbolizuje déšť a bouři....od tý doby se trénuju v atmokinezi a jednou se mi podařilo do půl hodiny přivolat bouřku (ano, i mě to v té chvíli připadalo přitažené za vlasy) je zvláštní, že mnohé události z dětství se touto zkutečností také vyjasní, např. proč začalo pršet pár minut potom, co jsem si to já přál, když mi bylo asi tak 8....doplňuju, že mému kamarádovi se zjevilo hadí oko, jak se přímo před ním otevřelo, prý to značí nadání na vyvolávání, ale kamarád mi oznámil, že se toho bojí, tudíž, nic takového praktikovat nechce.

Na světe je spousty věcí, které si člověk nedokáže vysvětlit a ten, komu se podaří něco poodhalit, je často považován za magora. Moje zkušešnost, naložte si s tímto textem jak uznáte za vhodné a kontaktujte mě prosím, jestli to někdo z vás zkusí a dosáhne nějakého výsledku.


Mé první, regulérní, 238stránkové story ZDARMA ke stažení!

26. července 2012 v 22:40 | Anubides (c) |  Knihy
Před několika dny jsem dokončil první várku game série ze světa Stargate s názvem "SGA HOFF". Příběh, dlouhý 238 stran jsem tvořil něco málo přes dva roky, a to za pomocí reálných událostí na webové hře "www.stargate-game.cz", kde není každý den nouze o pořádné zvraty, intriky a zvrácenou diplomacii. Kromě známých ras a technologií jsem do příběhu implementoval rasy nové, jakožto i nové technologie, lepší pojetí světů a i trochu té historie. Celé je to zabalené do roušky vtipu, tak jak ho známe z výše zmíněné webovky a i něco navíc. Pokud mi chcete pomoci zkritizovat dílo, dát mi nové nápady, rady a postřehy, neváhejte a stahujte níže, budu velice rád za kladnou i negativní kritiku :)

Moc děkuji za přízeň. Na základě Vašich hodnocení budu v SGA HOFF buď pokračovat, nebo nikoliv.

Ať se Vám líbí.


P.S.: Kdyby se Vám dílo líbilo a chtěli jste mě podpořit i malou odměnou, můžete na účet č.: 670100-2209232602/6210 (mbank) Děkuji :))

Přáli jste si vidět Anděla? Tady ho máte!

25. července 2012 v 0:35 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Spousta lidí na světě si přeje vidět všelijaké věci. Ti duchovně založení si přejí vidět Boha, některým stačí vidět svého milovaného Anděla. Toto léto, při pravidelné vigilii v Auroře, Coloradu, 24.7.2012, se odehrálo něco, co zastavilo na chvíli veškeré dění v onom městě. Nad kopcem se při bohoslužbě zjevil Anděl a všichni byli u vytržení. Fotografovali jako o závod a nenacházeli slov. Já když se podívám na fotku, vidím v ní Archanděla Michaela či Gabriela, tihle dva mají jako jediní symbolicky v ruce meč, jako strážci míru, dodávající sílu, bojovnost, odvahu pocit klidu všem okolo sebe.

Byl Ježíš Kristus podvodník nebo Syn Boží?

21. července 2012 v 5:42 | Anubides (c) |  Ježíš Kristus
Jak se díváte Vy, drazí čtenáři na historicky nejstaršího hrdinu v dějinách lidstva, Ježíše Krista? Věříte v celý příběh, jenž popisuje Bible? Věříte v to, v co dnešní křesťané věří? Věříte, že Kristus vstal z mrtvých před očima lidí? Věříte, že Kristus mluvil pouze pravdu? Chcete si udělat obrázek o Bibli a všem kolem slavného Ježíše Nazaretského dle nejpádnějších faktů, dokazujících pravdivost Bible? A jaký názor na Ježíše mám já? Čtěte....

Jak se zbavit nemoci, aniž bych musel k lékaři?

20. července 2012 v 4:45 | Anubides (c) |  Má Ordinace

Jak se zbavit nemoci, aniž bych musel k lékaři? Jednoduše. vyřešte příčinu a odejde i následek. Lehko se řekne, hůře se udělá, že? Problém dnešních lékařů spočívá v tom, že k nim přijdete, řeknete kde Vás co bolí a když jste dítě, celkem se snaží o Vás postarat, když jste již dospělí, vyzkouší na Vás co se dá a když jste v důchodu, řídí se stařeckými alibi, na základě kterých Vám předepíší tuny léků jen tak preventivně, aby se neřeklo, z kterých mají pěknou provizi. Co už, jste starý, když umřete, nikdo se divit nebude.

Avšak ne vše je nutné řešit odchodem k lékaři. Pokud zvracíte a máte horečky, fajn, je na čase jít k lékaři, o tom žádná, pokud ovšem máte nějaké deprese, stavy úzkosti, někde Vás bolí, ale ne tak, že by to bylo na umření, máte migrény, poruchy motoriky, je dobré se zamyslet nad PŘÍČINOU těchto jevů a pak až nad NÁSLEDKEM. Ono totiž někdy postačí se zamyslet, kdy problémy začali, co se v tu dobu s Vámi či ve Vašem okolí dělo a začít pátrat v sobě. Uvidíte, že některé žádosti o předpis na dané léky jsou úplně zbytečné. Proč taky týrat játra, ledviny a mozek nějakými medikamenty, které Vám POUZE uleví, avšak nic nevyřeší - NEvyléčí!

Takže, pokud Vám něco je, nejdříve se zamyslete nad tím, zda je to tak vážné jak si myslíte, zda jste se nedávno nepohádali doma s někým, s partnerem, s kolegy v práci, s přáteli, zda jste někomu neublížili, zda Vám někdo neřek něco, co se Vás dotklo atd. Prostě, nejdříve začněte u své psychiky a lékaře hledejte, až když je Vám fakt natolik blbě, že to chce zásah či radu lékaře.

Od tohoto okamžiku již plně funguje "Anubova Ordinace", kde se můžete na mě obracet s těmito problémy:

- Deprese, migrény, stres, stavy úzkosti, poruchy motoriky, problémy s rodiči, přáteli, partnerské problémy, bolesti těla, různé špatné pocity a další problémy, které Vás neohrožují na životě, taktéž i problémy návykové (kouření, alkohol, sladké, slané, cokoliv...) a další.

Věřte, že než poběžíte k doktorovi s tím, že Vás tři dny bolí břicho, žaludek máte na vodě a chce se Vám zvracet, je lepší se zamyslet nad tím, zda se ve Vašem životě neudálo něco, co tento stav může vyvolat a věřte mi, že i zdánlivá hádka s rodiči či partnerem dokáže spustit řetězec zdravotních komplikací, které pak TLUMÍTE medikamenty a jenž se Vám za čas vrátí a vy zase pěkně poběžíte k tomu natěšenému doktorovi, který bude pak happy za své provize z léků, než zato, že jste zdrávy.

Takže, kdo máte problém, ať už jakéhokoliv rázu, ptejte se, jsem Vám k dispozici! :))

SGA HOFF S02E25: Nová naděje

20. července 2012 v 4:12 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
25tý, závěrečný díl SGA HOFF série, která si dá na nějaký čas pauzu. Svět Stargate vystřídá jiný seriál, který Vám zanedlouho již představím...

SGA HOFF S02E24

11. července 2012 v 5:51 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
Bitva o domovskou planetu Hoffů pokračuje předposledním dílem...

Napínavé vyprávění dvou vojáků o znovuobjevení unikátní Měsíční jeskyně!

11. července 2012 v 2:58 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Abych vám mohl vyprávět o Měsíční šachtě musím nejdříve nechat promluvit muže, který o ní psal jako první. A udělám to rád. Tento muž se jmenoval Antonín T. Horák. Nechte si vyprávět jeho strhující příběh, který je starý půl století.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px