Červen 2012

Andělská Pomoc v praxi V.

27. června 2012 v 3:53 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Přináším další osobní zkušenost s Andělskou pomocí a zároveň i voláním Anděla jiné osoby, Andělu mé osoby.

Dva dny zpět, kdy přítelkyně (říkejme jí Anna) byla v práci do 20 hodin večerních a já (dejme tomu Pavel) trávil své pracovní volno relaxací doma, jsme si s Annou Skypovali až do konce její pracovní doby. Necelé tři hodiny před koncem její směny mi přišla od Anny zpráva na Skype, která se v chatu rozvinula takto:

Anna: "Nechceš pro mě přijet? Sjeli by jsme do Makra..."
Pavel: "A co tam?"
Anna: "Já ani nevím..."
Pavel: "Tak vidíš, tak tam nepotřebujeme. Já Ti tu dělám večeři, tak se nikde moc neloudej :) "

Zdánlivá krátká konverzace vypadá, že je totálně běžná a nezajímavá. Jasně, je běžná, ale co se stalo později ukazuje na to, že nic není opravdu náhoda. Anna už skončila, Skype dávno vypnutý a já čekal až mi zavolá, abych za ní mohl vyběhnout se psem a jít jí naproti. Když však moje drahá stále nevolala, přišlo mi to divné a zavolal jsem já jí. Hovor vypadal takto:

Pavel: "Ahoj. Kdepak se touláš?"
Anna: "Prosimtě, já jsem ještě v práci. Nějaká ženská mě tu chtěla napadnout! Securiťáci mě museli odvést na autobus, pořád mi vyhrožovala...Pak Ti řeknu víc, ale jsem v pořádku".

Zde vidíme, že původní rutina se obrátila v nečekaný den hrůzy. Já měl nahnáno, zda je přítelkyně celá a bez újmy dorazí domů, Anna zase byla celá vystrašená z toho, jak na ní šílená ženská vyjela, div po ní neskočila. Občas se stává, řeknete si, ale v tomto případě bych rád poukázal na jednu velmi důležitou věc.

Zaprvé: Volání Annina Anděla strážného. Totiž v původní běžné konverzaci se skrývalo: "Přijeď, hrozí nebezpečí!"
Zadruhé: Já měl i tak nutkání vyrazit. Něco mě říkalo, abych vyrazil, ale doma mě držela večeře, kterou jsem připravoval pro mou drahou polovičku. A to byl fakt, přes který jsem nebyl schopen vyslyšet mého Anděla strážného.

Později, když Anna přijela celá a jen lehce roztřesená, mi vše vylíčila a oba jsme se tomu už jen zasmáli. Já později pochopil, že to její "JÁ ANI NEVÍM...", proč chtěla jet do Makra bylo vlastně jen důvodem proto, abych prostě přijel a neřešil to. Po tomto pochybení z mé strany, že jsem dostatečně nenaslouchal svému vnitřnímu hlasu resp. Andělu Strážnému jsem se mu omluvil, mé přítelkyni také, jejímu Andělu také a odteď zase vím, že i ve zdánlivě bezvýznamných hovorech se skrývá mnoho důležitého. Nikdy totiž nevíte, jaký sled událostí se spustí po Vašem rozhodnutí.

Velmi vzácný, reálný, záběr z kamery na Anděla padlého na Zem!

23. června 2012 v 3:55 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech


Co Vy na to? Vsadím se, že první myšlenka, která Vás napadla je - PODVOD, chceme-li populárněji - FAKE! Fajn. Chcete vědět, proč toto video není BOHUDÍK podvod? Když se podíváte na zpomalený záběr, tak je jasně vidět, že se nejdříve otevírá světelný sloup, kterým propadne božská energie resp. boží Anděl na Zem a ten se následně po chvilce uzavírá společně s rychlým odchodem Anděla. A abych Vám Vaše pochyby totálně vyvrátil, mohu sám ze své vlastní zkušenosti potvrdit, že když se jedné noci snažil černý stín na mě nakrmit (vysát ze mě energii), zavolal jsem na pomoc Archanděla Michaela a Světlo boží, čímž se otevřel světelný tunel nademnou a černý stín byl vtažen do Světla, já uklidněn a objat Láskou a následně jsem usnul.

Tento záznam je snad prvním autentickým záběrem Andělské energi či Anděla jako takového a jeho přítomnosti na Zemi. Buďte připraveni, že v těchto časech můžete bytosti dosud naším očím skryté začít vídat a kdo již nějaké viděl, můžete je vídat častěji a být k jejich světu vnímavější.

Andělé vysvětlují Doreen Virtue jak naložit s přítokem nové energie

23. června 2012 v 3:19 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Andělé mi zaslali dnes zprávu a ptali se mě, zda mohu lidem vysvětlit fyzické symptomy nové energie, která k nám nyní proudí.

"Mnoho lásky a skvětla je potřeba k vyvážení strachu a temnoty. Čili, pracujeme s Vašimi těly pro zvýšení jejich kapacity, aby mohli přijímat a vysílat více lásky a světla. Kdykoliv máte arytmii, jsme to my, kdo pracuje na Vašem fyzickém srdci za účelem rozšíření jeho kapacity. Kdokoliv, kdo má arytmii je součástí tohoto procesu.

Srdce a žaludek jsou dva orgány, kde jsou také energetické čakry. Čistší strava Vám pomůže rozšířit Vaší čakru na solar plexu, poté budete schopni ustát vyšší hodnoty energetického toku. Cvičení, čistý vzduch a vděčnost rozšiřuje srdeční čakru, čímž se můžete stát plavidlem schopným nést léčivou a vyrovnanou energii.

Zvyšujeme bránu našich ručních a prstních čaker, čili můžete přenášet mnohem více léčivé energie. Tento proces můžete pocítit ve změnách tlaku ovzduší a pulsujících vlnách napříč Vašima rukama a dlaněma."

S Láskou Doreen Virtue PhDr.

SGA HOFF S02E23

21. června 2012 v 6:14 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
23.tý díl Stargate: Hoff přináší jednu pořádnou válku a nečekaná zjištění, která pořádně zahýbou děním v Pegasu a možná i v dalších systémech.

Jak udělat kouření cigaret Vašemu zdraví prospěšným?

21. června 2012 v 1:14 | Anubides (c) |  Má Ordinace
Kouříte dlouho, či jste právě začali kouřit? Máte rádi své cigarety, doutníky, dýmky a jiné, ale vadí Vám neustále se zvyšující ceny tabákových výrobků a jejich upadající kvalita? Pak bych se rád s Vámi podělil o aktuální zkušenost, která mě opravdu ohromila. Tak tedy čtěte...

Videa z nedělního, pražského koncertu EVANSCENCE! Luxusní kvalita!

20. června 2012 v 14:23 | Anubides (c) |  Hudba
V neděli nás poctila svou návštěvou finská, metalová kapela v čele s charismatickou Amy Lee - EVANESCENCE. Kdo tam byl, koncert si jistě patřičně užil, kdo ne, má zde možnost nahlédnout díky velmi kvalitnímu záznamu pod digitální pokličku záznamu z tohoto perfektního koncertu.

V Itálii se objevil velmi zajímavý kruh v obilí! Co si myslíte, že nám chce sdělit?

20. června 2012 v 14:16 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Kruhů v obilí je každoročně po celé Zemi mnoho, nejvíce však v Anglii. Tento ovšem pochází z Itálie a je poměrně čerstvý a oproti ostatním, poměrně zajímavý. Myslím si, že má opravdu veliký význam. Je to jakési oznámení, možná varování, možná popíchnutí od vyspělejších bytostí, abychom se konečně již probrali. No, zkuste se zadívat na obrázek a tipnout si, o co by mohlo jít.

Lokalita: Poblíž POIRINA v Itálii
Datum: 17.6.2012Co vidím v tomto obrazci já?

- Plně otevřené oko, sluneční soustavu a vedle pravděpodobně odkaz na souhvězdí ORION

Vzkaz by mohl znít asi takto: "Věnujte zvýšenou pozornost 4 nejbližším planetám od Slunce, zde žijí/usadí se zde rasy/odtud přiletí návštěva původem ze souhvězdí Orion"...

Zvláštní, že? Vzkaz by tak nějak dával smysl, ale také v něm vidím i alternativní, hlubší význam, a to ten, že máme již naplno otevřít oči, protože nás navštíví někdo z velké dálky a je na čase začít přijímat věci, které VY, materialisti a rádoby sysifáci odmítáte, aby jsme se pak nedivili něčemu, o čemž již dávno víme a neudělali jsme nějakou hloupost.

A co Vám tento vzkaz připomíná? Věříte vůbec na to, že by toto dílo mohlo být výplodem vyspělejších bytostí?

Andělská pomoc v praxi IV.

16. června 2012 v 1:47 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Pamatujete si na předchozí části Andělské praxe? Že ne? Tak šup přečíst. A kdo si pamatuje, tak ví, že jsem tento rok uplatnil jejich pomoc především ve škole. Nyní, když jsem úspěšně dokončil školu a získal výuční list, tak Vám ukážu, jak Andělé pracovali při dnech závěrečných zkoušek. Je to pro Vás, kdyby jste se chtěli inspirovat a začít komunikaci, či nevěděli, jak správně POPROSIT a hlavně PODĚKOVAT!

Jak si správně vybrat karty pro komunikaci s Anděly?

14. června 2012 v 0:26 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Dostal jsem do komentářů vzkaz ohledně Andělských karet resp. knihy s andělskými kartami od Doreen Virtue a kde je sehnat. Odpovím formou článku a nějakou tou radou pro správný výběr komunikačních karet.

Kurz Změny Života V.

10. června 2012 v 4:51 | Anubides (c) |  Santeria - magie jak má být
Vítáme Vás v páté části originálního KURZU ZMĚNY ŽIVOTA, který vám pravidelně přinášíme ZDARMA, prostřednictvím naší webové stránky. Jak jste si jistě všimli, pátá část kurzu neobsahuje pracovní sešit a ani úlohy, ale pouze pokyny. Tyto se budou odteď střídat, proto v některých částech najdete pracovní sešit a v jiných ne. V každém případě se vždy zamyslete i nad pokyny a snažte se je aplikovat ve svém životě. Uvidíte, jak to velmi urychlý manifestaci výsledků.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px