Květen 2012

Povoluje incest samotný Vesmír?

29. května 2012 v 18:31 | Anubides (c) |  Téma týdne
Toto téma týdne už je pryč, nicméně nedá mi to a přidám i já dodatečně příspěvek, trochu z jiného pohledu. Veškerá světová náboženství na světě incest zavrhují. Proč taky tolerovat soulož mezi příbuznými, že? Ovšem třeba u některých přírodních kmenů je incest celkem běžnou záležitostí pro zachování populace. Ale co samotný Vesmír? Co Bůh? Andělé a další? Akceptují tuto zvrácenost či naopak jí schvalují? Možnou odpověď najdete uvnitř článku.

Kurz Změny Života IV.

25. května 2012 v 5:18 | Anubides (c) |  Santeria - magie jak má být
Vítáme Vás u čtvrté části originálního KURZU ZMĚNY ŽIVOTA, který Vám pravidelně přinášíme ZDARMA prostřednictvím naší webové stránky. Pomocí informací, cvičení a úloh v tomto kurzu může změnit svůj život každý, kdo si nemůže dovolit zaplatit pomoc odborníka. Proto vás žádáme o sdílení tohoto kurzu se svými přáteli na sociálních sítích, aby se návod na změnu života dostal ke každému, kdo ho potřebuje.

Kurz Změny Života III.

25. května 2012 v 3:24 | Anubides (c) |  Santeria - magie jak má být
Drazí přátelé, opět se Vám hlásíme s originálním Kurzem změny života, který Vám Santeria dává k dispozici zdarma prostřednictvím své webové stránky. Pomocí informací, cvičení a úloh v tomto kurzu může změnit svůj život každy, i ten, kdo si nemůže dovolit zaplatit pomoc odborníka. Proto Vás žádáme, aby jste tento kurz sdíleli se svými přáteli na sociálních sítích, aby se návod dostal ke každému, kdo ho potřebuje. Věříme, že se Vám pomocí tohoto kurzu podaří zmaterializovat všechny Vaše sny. Jsme rovněž zvědaví na vaše zážitky, o které se s námi můžete podělit prostřednictvím našeho fóra. Nyní pojďme přímo k věci.

Jak si snadno nadělat dluhy aneb lidi proboha myslete!

20. května 2012 v 5:58 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Včera mě nadzdvihl článek o staré paní, která si půjčila peníze na vystrojení pohřbu své dcery, ale později si nemohla dovolit dluh splácet, protože jí zemřel o 2 měsíce později její vnuk, a tak potřebovala peníze další. Poprosila o odložení splátek, nebylo jí vyhověno, zato jí hned u dveří zazvonil natěšený exekutor, který si přišel namastit kapsu. Pod článkem se ovšem objevily komentáře, které mi definitivně vyhnali teplotu krve na bod varu! A už dost! Přidám několik osobních zkušeností s lidmi z mého okolí a dokonce i s mou babičkou, která je opravdu perličkou a ukázkovým příkladem této honby na "bezbranné" lidi.

Jak odpoutat svou mysl od těla? Vlastní zkušenost!

20. května 2012 v 3:15 | Anubides (c) |  Téma týdne
Přijdete domů z práce, celý znavení a jediné, co Vás napadne, je ten měkký gauč, možná pivko v ruce a TV, kde dávají ty mozek vymívající pořady pro tupé ovce. Pro někoho fajn, nicméně, proč odpočívat takto a plýtvat časem, když můžete odpočívat a ještě si krásně dobýt baterky, aniž by jste museli několik hodin spát? Dám Vám návod z vlastní zkušenosti.

Chtěli by jste se stát FREEGANY?

19. května 2012 v 6:27 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Zaujal mne článek o subkulturní komunitě, říkající si Freegani. Jsou to lidé, co se zdráhají cokoliv nakupovat a podporovat tak nadnárodní koncerny, jejichž zaměstnanci vyrábějí či jinak upravují potraviny v nelidských podmínkách, zvířata trpí a příroda je devastována. Zdálo by se, že dělají společnosti i světu celkově prospěšnou věc. Jak se na tuto komunity lidí díváte Vy, milí čtenáři?

SGA HOFF S02E22

19. května 2012 v 4:29 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
22. díl a události z posledního dění nabírají na obrátkách...

Jíte potravinové náhražky? Pak si neceníte svého zdraví!

18. května 2012 v 3:24 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Také hledíte při nákupech pouze na cenu, kupujete na slevy a nezajímá Vás složení výrobku, jeho původ a značka? Pak by jste měli vědět, že jakékoliv budoucí, zdravotní problémy plynou právě z nákupu těchto extra levných, potravinových náhražek. A přitom chránit si své cenné zdraví je tak snadné...


AVENGERS a Temné Stíny - Převládají pocity nadšení

14. května 2012 v 23:45 | Anubides (c) |  Videočlánky
Neděle, 13.5.2012 se konalo v Praze Kinobraní, kdy jsme si mohli po celý den skočit na 2D Film za pade a na 3Déčko za kilčo. No a jelikož bylo na programu pár novinek, neváhal jsem ani chvilku a mou návštěvu schytali Marvelovští AVENGERS a Burtonovi Temné Stíny. A musím říct, že obojí byla vskutku královská podívaná.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px