Duben 2012

ANKETA: Chodíte rádi do čínských restaurací? Jestli ANO, tak proč?

26. dubna 2012 v 22:22 | Anubides (c)
Po sečuánsku...Hai Xian...Švej-žu-žu...nudle s kuřecím masem...známe to. Já rád kuřecí křídla s hranolkami a speciální omáčkou, kuře na houbách a bambusu, kuře Hai-Xian, restovanou kachnu na zelenině a houbách, smažené nudle s třemi druhy masa. A co Vy? Co si myslíte o asijských restauracích u nás? Komentujte, jsem na Vaše názory a zkušenosti zvědav...:)

RECENZE: Bitevní Loď

23. dubna 2012 v 21:25 | Anubides (c) |  Videočlánky
Hopper (Taylor Kitsch) nikdy nechtěl sloužit u válečného námořnictva jako jeho starší bratr. Kvůli velkému průšvihu ale musel. Nechtělo se mu ani požádat o ruku své holky (Brooklyn Decker) jejího otce (Liam Neeson), shodou nešťastných náhod svého nejvyššího velitele. Bude muset. Nikdy také nechtěl bojovat proti mimozemské invazi. I k tomu ho okolnosti donutí. Pokud ne, všichni končíme. Peter Berg, režisér akční komedie Hancock a thrilleru Království, na Zemi přivedl další nepřátelsky naladěné mimozemšťany. S nimi si to na férovku rozdají stateční námořníci, v jejichž řadách najdete i sličnou dělostřelkyni Raikesovou, v "civilu" popovou hvězdu Rihannu. Všichni se stali obětmi ambiciózního vědeckého experimentu, jehož cílem bylo nalezení inteligentního života kdekoli ve vesmíru. Vysílaný signál skutečně na jedné planetě zachytili a vyslali několik průzkumných lodí, které měly zjistit, odkud se to ozývá a jak to tam vypadá. Mimozemšťané přistáli na moři poblíž Havajských ostrovů, uprostřed probíhajícího mezinárodního námořního cvičení, které si interpretovali po svém a začali se bránit. Kolem své flotily a na části pobřeží utvořili neprodyšný ochranný štít, pod kterým s nimi uvízlo i několik bitevníků (včetně toho, na kterém slouží Hopper) a také Hopperova přítelkyně, která byla zrovna na treku po havajských kopcích, poblíž vysílače výše uvedeného signálu. Hopper má tedy pořádný důvod pustit se do boje. Přestřelka do posledního náboje mezi "našimi" a mimozemskými bitevníky bude mít stejné grády jako pošťuchování Autobotů a Decepticonů v Transformers.

Můj životní vzor - Světlo!

22. dubna 2012 v 23:03 | Anubides (c) |  Téma týdne
Jsi má cesta, jenž za Světlem mé kroky vede.
Jsi můj oheň, jenž mi při mé pouti na cestu svítí,
srdce, tělo i mou duši laskavě hřeje.

Kdysi jsem byl také Světlem, pak ale přišel Chaos
a seznámil mě s Temnotou. Chaos byl škodolibý,
posmíval se mi, srážel mě k zemi a snažil se mě
seznamovat víc a víc s Temnotou, až jednoho dne
se tak stalo. Temnota mne navštívila a já viděl,
jak je oproti ní Chaos malý. Tehdy jsem si uvědomil,
že když Temnota poráží Chaos, jenž před ní kleká,
musí existovat něco, co je nad tím vším.

Jsi má síla, má naděje, můj přímý cíl, avšak s trnitou cestou.
Jsi krása, srdce a blahobyt, za kterým se nyní ženu.
Jsi nositel života, lásky, objetí, odpuštění, ale i tvrdý soudce.

Přes Tebe jsem poznal život takový, jaký je a Ty jsi mi ukázal,
jaký by měl život být a jaký je život tam u Vás.
Těším se z Tvé přítomnosti a svým nadšením a vírou v Tebe
Temnotu s Chaosem porážím.

Jsi můj vzor a učitel zároveň, Světlonoši a velikeré díky zato,
že jsi mi přinesl kontakt na někoho, kdo mi dává tvrdé, avšak
velmi poučné a posunující mě lekce života.

Tisíceré díky, drahé a vznešené Světlo.

Anketa: Chtěli by jste v českých knihkupectvích najít knihu ze světa TRANSFORMERS?

15. dubna 2012 v 5:15 | Anubides (c)
Je to rok od posledního filmu TRANSFORMERS a krom toho, že se samozřejmě dají koupit různé verze filmového vydání, krásně vypracované akční figurky s parádními možnostmi transformace a dokonce i hrací karty pro battle game, nikde v knihkupectví jsem nenarazil na knihu, která by dala světu Energonu punc fantastičnosti. A tak jsem udělal první krok k napravení této chyby...


Vetřelci Starověku - videodokument CZ!

12. dubna 2012 v 20:24 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Jsme opravdu jediná civilizace na této planetě v historii, která je technologicky tak vyspělá nebo byli v minulosti civilizace, které byly ještě vyspělejší než jsme my?

Podezření na opakované zásahy mimozemských civilizací do vývoje a historie lidstva potvrzují jak nová vědecká zjištění, tak množství artefaktů, archeologických nálezů a dalších skutečností, které nezapadají do existujícího výkladu historie lidstva.


Jste nemocní a chcete se rychle uzdravit? Vím jak na to!

12. dubna 2012 v 14:41 | Anubides (c) |  Má Práce
Určitě to znáte. Jeden den jste čilí a objeli by jste celý svět a druhý den ráno je Vám na návštěvu JIPky. Typická viróza. Ovšem, jak se jí rychle zbavit, aby nevyrostla do plné síly a nevyřadila Vás tak na týden z procesu? Mám řešení, které Vám pomůže, stačí chtít...

Andělská pomoc v praxi III.

10. dubna 2012 v 21:00 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Aktuální, týden stará osobní zkušenost s mými průvodci a strážci, kteří mi dali plně najevo jak mně slyší, že mi rozumí a že pro mě dělají maximum....

DRAGONFORCE - Cry Thunder - plnohodnotný videoklip k nové desce 2012!

10. dubna 2012 v 20:14 | Anubides (c) |  Hudba
Britská smečka draků s hbitými prsty a pořádně energickým vokálem vydá zanedlouho novou desku v čele s novým vokalistou a jelikož kapela vypustila videoklip k nové, albové písni "Cry Thunder", můžete se s chutí zakousnout semnou do nových melodií a svižných pasáží, kořeněných jak jinak precizními a nápaditými sóli. Nechť se líbí.


SGA HOFF S02E21

9. dubna 2012 v 6:41 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
21. díl nás přenese na domovskou planetu Hoffů a Belkanů, kde se dějí zajímavé věci. Zdá se, že na obou stranách bude brzy pěkně horko. Do toho pokus o únos hoffské lodi z domoviny Doranďanů a hrozící válka s nimi je pro Hoffy docela silné sousto. Pojďme se na vše podívat detailněji v dalším díle...

V kostele se utrhlo patro s věřícími při velikonoční mši! Proč to Bůh dopustil?

9. dubna 2012 v 5:46 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Vždy když se něco stane, věřící se ptá: "Kde byl v tu dobu Bůh? Proč to dopustil?". O to víc se lidé ptají, když se něco přihodí přímo v božím stánku...tak proč tedy Bůh dopustil to, co jsme si mohli včera přečíst v jednom článku?

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px