Únor 2012

Andělská pomoc v praxi! Aneb když Vám paměť poněkud vázne!

28. února 2012 v 23:46 | Anubides (c) |  Učíme se o: Andělech
Určitě jste už přečetli kopu knížek či článků o Andělech, jak je správně prosit o pomoc, jak k nim mluvit, a tak dále. Já Vám v tomto článku předvedu, jak vypadá andělská pomoc v praxi, a to v reálném životě, v koloběhu všedních událostí. A věřte, že ne vždy se musí jednat o sloupy světla, duhu apod. projevy bytostí nehmotných světů...

Metalový řezníci z Kanady 3 INCHES OF BLOOD přijedou v květnu do Prahy!

25. února 2012 v 16:01 | Anubides (c) |  Hudba

3 roky uplynuly jako voda ve zběsilé řece a po desce "Here waits thy doom" nám krvebijci servírují další počin, který nese majestátní název "Long live heavy metal". Ve své duši jsem mírně doufal, že bych tyhle kanaďany mohl v Praze někdy vidět. A sen se stane (doufám) skutečností. 22. května tohoto roku nás totiž tahle luxusní heavy metalová partička poctí zastávkou na turné k nové desce, která vyjde 23.března 2012 u Century Media Records. Pokud máte zájem si poslechnout něco z chystané novinky, přikládám pro Vaše potěšení promoční klip.

Z nového alba, song - "Dark Messenger"


Na závěr dodám, že 3IOB pojedou turné v rámci "Metal Alliance Tour 2012" po boku metal stars jako DEVILDRIVER, THE FACELESS, DYING FETUS, JOB FOR A COWBOY, IMPENDING DOOM a WRETCHED. Je na co se těšit :)

IRON MAIDEN zopakují "Maiden England" TOUR!!

19. února 2012 v 2:37 | Anubides (c) |  Hudba
Je to neuvěřitelné, ale přání mnoha fans se vyplnila. Britská metalová megastar a legenda IRON MAIDEN oznámila 15. února 2012 "MAIDEN ENGLAND WORLD TOUR"! Půjde tak po 24ti letech o další výjimečný zážitek z dob ranné železné panny...

DRAGONFORCE poskytli detaily k nové desce!

19. února 2012 v 2:10 | Anubides (c) |  Hudba
Speed metalová jednotka DRAGONFORCE se rozhodla vydat několik detailů, vnášejících špetku světla do podoby nové desky. Nová deska se jmenuje "Power Within", jenž je i desátou skladbou na albu a pořadové číslo této fošny je pět. Avšak většina fanoušků očekává tuto desku spíše kvůli jiné události. Příchod zpěváka Marca Hudsona, jenž nahradil ZPího má být adekvátní záplatou a možná i novým směrem kapely. Kvalitu nového zpěváka můžete posoudit v tomto videoklipu:


Elitní kytarista Dragonforce řekl:

Poslední dva roky jsme s velkým nadšením pracovali na novém albu. Psaní, jammování a koncerty, to vše dohromady v nás utvořilo obrovskou zásobu energie, kterou jsme nyní plně zachytili na chystané desce "Power Within", která vyjde 15. dubna 2012 po celém světě, v Evropě pod hlavičkou Roadrunner Records!

Ještě dodám, že pro Dragonforce tímto albem začíná tak trochu nová, vrzrušující etapa v čele s Marcem, jehož příchod byl načasován skvěle a dokonce jsme se díky této změně rozhodli založit svůj vlastní label pro celou Evropu.

Nezbývá než čekat na vydání nové desky a případně v létě - See ya in festivals with Dragonforce!


Vtipně sepsaný dopis ministru Kalouskovi od polského občana.

10. února 2012 v 17:19 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
My, Polacy, děkujeme minystru Kaluskovi

Drogi minyster Kalusek.

Děkujeme ti bardzo za všecky ty ekonomicke nesmysly, nove daně a poplatky, keryma buzeruješ naše susedy ve Šlonsku, na Moravě a v Čechach. Nežije vas v Česku moc, ale aji kdyby enem ta třetina, teda ty tři milijony, kere to maju k nam do Polska kusek, tady jezdila pravidelně dva razy tydně na benzin a na nakupy žradla, tuž to fajně pomože naši ekonomice. Te vaši to asi moc nepomože, a statni rozpočet pude do hajzlu, ale mame taky dojem, že přesně teho chceš dosahnut, drogi minyster. Tuž, fčil, kdy lidi přestali nakupovat benzin, potraviny, chlast a cigara u vas, a kupuju ho u nas, zme zvědavi, s jaku zajimavu ekonomicko-chemicku teoriu vysvětliš za par tydnu fakt, že přijmy statniho rozpočtu se "neočekavaně" propadly. Naša teorija je jednoducha. Člověk neni debil, aby kupoval předražene bebechy a financoval lenive uředniky v Praglu. Dziekujeme bardzo, minyster Miroslav, kochamy če a tešime se jak cyp, až sjednotiš DPH na 17, na 20 a pak brzy na 30%.

Na tomto vtipně sepsaném dopise je úplně vše pravda. Pokud alespoň trochu sledujete dění na politické scéně, či se koukáte kolem sebe, určitě vidíte, že pan Kalousek má poněkud zvrácený smysl pro humor. Vzhledem k tomu, v jakém rozpoložení náš stát je, bych čekal, že celý útvar ministerstva financí bude dělat vše proto, aby motivoval obyvatelstvo k utrácení a poctivé práci. Ovšem náš ctěný ministr Kalousek dělá pravý opak a nikdo nechápe, PROČ?! Zvedá daně, utahuje opasky kde se dá, vláda vydává nesmyslné zákony, které nic neřeší a přitom by jen stačilo, kdyby se naopak daně zachovaly na hranici 15%, zvýšiliy se hlavně platy a ta nejdůležitější část státu - občané - mohla být spokojena. A proč? Protože my jsme Ti, jenž živíme pány v oblecích, kteří jezdí v superbech a netrápí je drahá nafta, dražší pečivo, nekvalitní jogurty a maso a už vůbec je netrápí, že čím dál víc obyvatel se nachází na pokraji totální chudoby ne-li na ulici, a to jen díky tomu, že pan Kalousek chce šetřit, ale zároveň okrádat obyvatelstvo. A vůbec mu nedochází, že tak uvádí občany do velkého, existenčního stresu a místo toho aby peníze tekly do státní pokladny, tečou bůhvíkam, jen ne tam, kam mají. Mám oči otevřené jen já či nás je víc, ale bojíme se hubu otevřít?

ZDROJ: http://vetvicka.blog.idnes.cz/clanok.asp?cl=238844

FREEDOM CALL: První singl nové desky je venku!

10. února 2012 v 16:27 | Anubides (c) |  Hudba
Německá, power/speed metalová fantasy parta FREEDOM CALL se probouzí a přesně za 14 dní se dočkáme nové desky s názvem "Land of the crimson dawn". Abychom si netrhali vlasy nedočkavostí, Steamhammer records uvolnili na youtube jednu skladbu z nové desky k poslechu a musím říci, že zní velmi svěže. Vypadá, to že kapela je opět ve skvělé formě. Jako druhé video je singl kapely OVERTURES. Power metalový Italové v roce 2011 vydali desku s názvem "Rebirth" a singlem "Fly Angel" si řekli o pořádný kus pozornosti.


Datum vydání: 24.února v Evropě.

OVERTURES - Fly Angel 2011, album "Rebirth".


Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px