Prosinec 2011

4x UFO v Praze - Co tu dělají a proč zde jsou?

30. prosince 2011 v 17:56 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Máte rádi UFO? A co záhady? Že jde obojí dohromady? No jistěže. Během posledních dvou týdnů, se mi poštěstilo vidět UFO 4x na jednom a tom samém místě. Zvláštní, že. Chcete-li vědět víc, uvnitř článku jsou čtyři záhady k zamyšlení.

Chcete vědět, kde se právě Ježíšek nachází? Tak šup sem!

24. prosince 2011 v 13:19 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Vánoční svátky jsou jistě obdobím klidu, míru a radosti. Ale v naší realitě je to jen samá honba za dárky, uklízení a samý stres, který z Vás mnohdy nespadne ani po rozbalení dárků, kdy jsou lidi nevděční zato, že je vůbec někdo z lásky obdaroval. Ale důležitým faktorem pro náš Štědrý den je vidět zlaté prasátko a když ne to, tak alespoň Ježíška s kopou dárků v okně. A aby jste letos věděli, kde se právě Ježíšek nachází, v článku najdete aplikaci, která jeho pohyb monitoruje neustále.

SGA HOFF - Vláda na ntou

19. prosince 2011 v 23:41 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
V rámci příběhových bojů na stargate-game.cz mám za úkol vymyslet příběh, obsahující pouze členy vlády. No, dobrá. Jako žánr jsem vybral úchylnou komedii, kterou si odhlasovala i rasa. Tak se podívejme, zda se nám příběh povedl.

Václav Havel

19. prosince 2011 v 18:29 | Anubides (c) |  Téma týdne
Téma týdne: Václav Havel. No, tak pojďme na to...

Pro fandy Stargate...

5. prosince 2011 v 22:42 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
Blíží se nám závěr druhé série textového seriálu STARGATE HOFF. Jsem v šoku z toho, že budu načínat třetí sérii pro nejzatvrzelejší fandy světa Stargate. Ovšem pro Ty, jenž vidí tento alternativní, textový seriál poprvé na mém blogu, osvětlím stručně, o co přesně v něm jde.

Zprvu seriál vznikl na popud mých spoluhráčů ze stargate-game.cz, kteří mi odsouhlasili nápad psát seriál z prostředí naší, herní rasy. Nakonec vše přerostlo do plnohodnotného seriálu, jenž obsahuje snad úplně vše, co by správný seriál měl mít (pokud ne, profackujte mě, seřvěte a upozorněte mě, co Vám chybí!). Seriál jsme načli jak jinak, než kýčovitou výpravou hoffského týmu, proto "SGA HOFF". Původní záminka byla, že vzniknou příběhy, inspirované děním v samotné hře, což dává příběhům punc realističnosti, protože jsou tvořené živými hráči a já je plácám dohromady, aby dávali plnohodnotný celek.

V hlavní roli najdete převážně Hoffské bojovníky, kteří už zažily zdánlivě nemožné, stejně jako postavy z jiných ras, za které hrají živý hráči, Ti ovšem nevědí, že je o nich psáno v příběhu a dozvídají se to až z mé informační iniciativy. Jinak, aby jste věděli, tak stručně:

Hoffský team: Mary /kapitán/, Bak /zástupce kapitána/, Magestic /systémový specialista/, Anub /Archeolog/, Tygr /hoffský vědec/, Jarous /zbraňový technik/,
Zemřelí Hoffové: Ascherau, Anub.

Dále hrají: Zevu - Belkanský špion, Croll - goauld Brak´Thar, Paegas - Doranďanská špionka, Blejd - asgardský žoldák, Surender - bojovník Světla, Dergus - vůdce Intéků, Meckynka - hoffská zdravotnice, Yarda - vůdce Hoffů, Astarte - strážkyně goauldů, Vasilij Zajcev - vůdce Tauri a další...

Příběh jsme započali vězněním na goauldské lodi boha Crolla, kde jsme se střetli poprvé s Paegas a Zevuem, pokračovali jsme přes několik bitev, v jedné z nich padl dlouholetý hoffský veterán a hrdina Ascherau, na planetu Hoffů, kde jsme poprvé potkali Surendera, který Hoffy ochránil před dotírajícími Asurany ve velké bitvě, skončily jsme na domovské planetě Hoffů, odkud startujeme novou část zajímavého příběhu, který jistě bude skýtat další desítky dílů pro Vaše potěšení.

Mockrát děkuji za podporu a doufám, že se Vám příběhy líbí. Pro nováčky - začněte od začátku, seznámíte se tak plně se všemi postavami.

VIVA LA HOFF NORRIS!

SGA HOFF S02E17

5. prosince 2011 v 20:29 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
Sedmnáctka je tu a my se v tomto díle podíváme na bídný život zlodějíčka a intrikáře Zevua, který se opět vetřel někam, kam neměl a snaží se z nepříjemné situace vykroutit. Dočkáme se i pokračování předešlých událostí a opět nečekaných zvratů, které máte tak rádi. Tak pojďme na to.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px