Září 2011

Attick Demons - Ranný Iron Maiden jsou zpět?

16. září 2011 v 15:29 | Anubides (c) |  Hudba
Vcelku nedávno jsem zachytil na jednom českém fóru zmínku o objevu, který celkem slušně šokoval tábor Železné Panny. Jde o mladou partu z Portugalska, hrající přesně to, co hráli IRON MAIDEN v letech osmdesátých, a to včetně kytar, rytmiky, zabarvení nástrojů. Třešničkou na tomto překvapivě chutném dortíčku je vokalista. Naprosto brilantní kopie slavnějšího Bruce Dickinsona! Mladící si říkají ATTIC DEMONS a vypadá to, že mají v úmyslu se stát stejně slavnými, jako metalový giganti z Británie. No, uvidíme, jestli jim nápady a nadšení vydrží. Avšak, nejde o žádný klon. Uvnitř článku info o kapele a pár videoklipů z debutové desky.

DISKUZE: Náboženství je svinstvo!? Co si myslíte Vy?

14. září 2011 v 17:27 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Dnes jsem si přečetl článek o Nergalovi z Behemoth, jenž porotcuje v polské soutěži "Voices of Poland", obdoba naší "Česko-Slovensko má talent!". Je to rarita být porotcem mezi popovou elitou a přitom dělat black metalové desky pro Ty nejčernější fandy na světě. Ovšem víc než toto mě zaujal postoj církve, která nemilosrdně označuju Nergalovu účast jako pohrdání Bohem, neb přeci na jednom z koncertů roztrhal Bibli a poté jí dav spálil. Uvnitř článku najdete koment, kvůli kterému vznikla tato diskuze.

Blackmetalový Nergal porotcem v talentové, hudební soutěži

14. září 2011 v 17:08 | Anubides (c) |  Hudba
Polští biskupové protestují proti tomu, že veřejnoprávní Polská televize jako porotce v soutěži pro pěvecké talenty zaměstnala frontmana death-metalové skupiny Behemoth. Adam Darski, zvaný Nergal, si před několika lety v silně katolickém Polsku získal "slávu" tím, že na koncertě roztrhal bibli.

SGA HOFF S02E11

11. září 2011 v 4:32 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
Jednáctý díl a my se podíváme nato, jak Hoffové zametou s věčným lhářem a zbabělcem Crollem, mrkneme se, co má v úmyslu asuranský vůdce Surender se zajatou goauldí strážkyní a také se podíváme na pár nových míst, včetně jednoho malého překvapení. Pěkné čtení.

Sourozenci - syndrom prvorozeného - z mého života.

10. září 2011 v 3:22 | Anubides (c) |  Téma týdne
Znáte určitě Ty případy, kdy se dva sourozenci nemusejí, ale ne to běžné kočkování, ale něco víc. Nenávist. No, to donedávna byl i případ mého bráchy a mě samotného. Mnohdy to šlo až na krev. Až jednoho dne se něco stalo a vztah se změnil. Povím Vám, jak se co stalo a jak to je dnes.

Tragédie pro Český hokej!

8. září 2011 v 1:20 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Tak si říkám, že ani nevím, co říct. Vím, že je včerejší tragické události plný web, ale když už jsem zde napsal pár článků o našich skvělých klucích, hokejových, tak zde prostě musí být i pár slov o smrti jedněch tří z našich nejlepších hokejistů Jana Marka, Josefa Vašíčka a Karla Rachůnka.

Předně: Vy, jenž nechápete, proč truchlíme nad touto událostí, se nevyjadřujte prosím!

Všem rodinám těchto mladých kluků přeji upřímnou soustrast a velmi pevné nervy. Tito tři kluci se podíleli na úspěších pro český hokej jak v časech zlých tak i v těch dobrých. Dali nám medaile, úsměvy, radost a krásnou podívanou a také to, že můžeme být na sebe jako český národ hrdí. Zná je celý svět. Prošli skrze českou extraligu, přes Evropu do NHL až skončily v ruské KHL, kde zaplatily cenu nejvyšší. Proč se tak muselo stát, vědí už teď oni sami, protože jsou již nahoře po boku svého boha - Ivana Hlinky, jenž tam pomalounku skládá Nebeské hokejové mužstvo! My, věrní fanoušci budeme mít Vaše úspěchy nadále ve svých srdcích a nikdy na Vás nezapomeneme! Jsme rádi, že jste tu byli s námi a že jste nám dělali radost! Jste naši Bohové, protože my Vás doopravdy milujeme.Nyní, jste strážci českého hokeje, budeme na Vás myslet pokaždé, když česká vlajka vystoupá ke stropu!

HOŠI DĚKUJEME! HOŠI DĚKUJEME! HOŠI DĚKUJEME! HOŠI DĚKUJEME! HOŠI DĚKUJEME! HOŠI DĚKUJEME!

P.S.: Pochlubte se, kdo z Vás včera tuto událost doopravdy obrečel? Já ANO!

Nemáte rádi telenovely? Tak si piště, že tuto mít rádi budete!

7. září 2011 v 14:35 | Anubides (c) |  Střípky z mého života
Telenovel je plná TV a vesměs jde neustále o jedno, a to samé. Láska, vztahy, intriky, nenávist, bohatí vs. chudí atd. Posledním příkladem je amatérská Tisíc a jedna noc. Fakt hrozný, nechápu, že to vůbec šlo do televize. Nicméně, já mám pro Vás luxusní blogonovelu z mého života, kterou nyní píšu. Život v mé (ne)rodině mě inspiroval v 25ti letech k tomu, abych se s Vámi podělil o to, jak to může vypadat v rozvětvené, rozpadlé a rozhádané rodině a jak to asi snáší hlavně děti a jak to dopadá, když se setkáte za svůj i s rodinami, kde to intrikami a hádkami jenom srší! Tak jak? Chcete vědět více? Pak pište do komentů...

Facebook HRY - TOP hry po půlroce!

1. září 2011 v 19:14 | Anubides (c)
Uběhlo nám 8 měsíců od mé poslední recenze her na Facebooku a my se teď podíváme, co se od té doby změnilo. Změnilo se hodně, a to doslova! Hry kvetou jak houby po dešti, ale co je hlavní, mění se jejich podstata. Ze zábavy se totiž stává čím dál více byznys a zábava je to poslední, na co se myslí. No, pojďme to omrknout společně do článku.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px