Červenec 2011

SGA HOFF S02E09 - Návrat 2/2

27. července 2011 v 19:04 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
SGA HOFF pokračuje druhou částí dílu nazvaného "Návrat", jak jinak, než pokusem o transport hoffských přeživších z odříznuté planety, jenž byli zachráněni Maryho partou. Dostanou se Hoffové domů nebo se jim cesta opět zkomplikuje? To se dozvíte uvnitř.

AMARANTHE - Luxusní hudební novinka!

26. července 2011 v 3:03 | Anubides (c) |  Hudba
Švédsko je zemí geniální hudbě zaslíbená. Líbí se mi metal z této země a ve většině případů nestačí člověk zírat, co se dá ještě vymyslet v tomto jinak vycucaném žánru. Typickým příkladem je aktuální švédská bomba, seskupení kolem 2 zpěváků a velmi okouzlující zpěvačky, říkající si AMARANTHE. Pojďme se mrknout na jejich letošní novinku, nazvanou jednoduše "Amaranthe".

Slepá ulička? Vraťte se na začátek, prosím!

24. července 2011 v 19:23 | Anubides (c) |  Téma týdne
Jistě má každý z Vás nějakou tu zkušenost s obdobím, které udeří silně, stojí absolutně za nic a když už si říkáte, že horší už to být nemůže, bum bác a život se obrací v lepší, resp. právě jste dostali možnost volby vrátit se na začátek dříve započaté cesty a jít ji jinak, tzv. restart. No a to se právě děje mně nebo alespoň v to věřím.

Duchové

14. července 2011 v 17:00 | Anubides (c) |  Téma týdne
Znáte to, fotíte si takhle krásné průčelí hradu a když pak doma projíždíte fotky, říkáte si: "Co to tam je za tu mlhavou postavu?" A ono ejhle, chytily jste ducha. Tedy ne doslova, ale zachytily jeho stopu. Ale co vůbec duch je? Definicí je mnoho, liší se od sebe, a tak je někdy těžké si vybrat tu správnou. Já to zkusím po svém a přidám i své zkušenosti.

Druhá Tvář - Největší zlo současnosti!

8. července 2011 v 13:07 | Anubides (c) |  Téma týdne
Ať už je předmětem tohoto tématu týdne cokoliv, tak pro mě má jasný význam z pohledu dnešní, lidské společnosti. S tímto fenoménem se setkáváme téměř každý den a není to vůbec nic příjemného, pokud něčí "druhou tvář" objevíte. Pak se totiž dozvídáte věci příjemné, ale i Ty nepříjemné, místy těžce bolestivé. Pojďme si povědět něco více o tomto fenoménu.

ALESTORM - Back Through Time 2011 - Pařba jako sviňa!

5. července 2011 v 2:21 | Anubides (c) |  Hudba
Chtěli jste se někdy dozvědět jak to chodí mezi piráty? Pak si pusťte novou desku Skotských mořeplavců ALESTORM! Za sebou již mají tři desky včetně té poslední, která se honosí titulem "Back through time". A jaká, že je poslední deska? Čtěte uvnitř recenze.

Transformers: Má tvorba

3. července 2011 v 1:57 | Anubides (c)
Zdravím všechny čtenáře a hlavně fandy Transformerů, ať už máte rádi jakoukoliv generaci. Já vyrůstal na Genertaion 1 z roku 86. Byli skvělý, hitový, transformující se a pěkně akční. V dnešní době kromě generace "Cybertron" máme v kinech i trilogii Transformers, poslední s podtitulem "Dark of the Moon". Jelikož rád píšu a jsem fanda těchto mechanoidů, přidám i já svou fantazii do éteru a pokusím se napsat co nejlepší příběhy ze světa plecháčů. Rovněž mám rozepsanou knihu ze světa DIABLO, která se mi rýsuje už nějaký ten pátek. Kdo by mě chtěl podpořit (svými slovy), prosím do komentů. Děkuji.

Seriály - Dávají nám vůbec něco?

2. července 2011 v 19:04 | Anubides (c) |  Téma týdne
Aktuální Téma týdne Seriály se celkem hodí, vzhledem k tomu, že televizí, napříč všemi kanály v Česku běží seriálu nepočítaně. Jak na nás nové a nové seriály působí? Nevím jak na ostatní, ale na mě opravdu nijak. A proč? Povíme si uvnitř článku.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px