Červen 2011

Muži v černém 3 ?!

30. června 2011 v 23:43 | Anubides (c) |  Videočlánky

Muži v černém 3 ? Že by? No ANO! Tak se pojďme podívat dovnitř článku, na co, že se to vlastně můžeme těšit!

TRANSFORMERS: Dark of the Moon 3D - Mechanická řež jak má být!

30. června 2011 v 23:31 | Anubides (c)
Po dvou letech nám režisér Michael Bay servíruje v pořadí již třetí a zároveň nejspíše finální díl trilogie TRANSFORMERS s podtitulem "Temná strana Měsíce". Z trailerů, předcházejícím premiéry v našich kinech, jsme mohli vidět několik akčních scén, vesměs kde Optimus Prime likviduje jednoho Decepticona za druhým. Dopadl film nad očekávání nebo Bayovi "Bayformers" definitivně propadli na samé dno po nevyvážené a nedotažené dvojce s názvem "Fallenova Pomsta"? Čtěte uvnitř recenze.

CO je vůbec ta záhadná "MAGIE"?

25. června 2011 v 22:13 | Anubides (c) |  Téma týdne
Magické téma si žádá magický článek, a proto neváhám na toto téma sepsat několik řádků, zobrazujících mé myšlenky, zkušenosti a představy z oblasti MAGIE! Článek bude lehce diskuzní, proto neváhejte a přidejte i své postřehy a reakce na můj článek. Kritiku vítám.

Zlatá Hokejka - Anketa: Kdo má na ní nárok?

18. června 2011 v 18:40 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Blíží se nám další ročník zlaté hokejky a adeptů na její zisk je opět víc než dost. Ovšem letos bude konkurence více než parádní. Bude to na těsno, hádám já. A vidím to tak, že se o tuto českou trofej pro nejlepšího hokejistu roku 2011 poperou tito čtyři hráči:

1. Ondřej Pavelec - Výtečná sezona, ještě lepší výkony na MS. Troje by si zasloužil ze všech nejvíce.

2. Jaromír Jágr - Skvělá sezóna v Omsku i když v závěru nic moc, ale na MS zářil jako za mlada!

3. David Krejčí - Skvělá sezóna v Bostnu, korunovaná Stanley Cupem a rovněž se stal nejlepším střelcem Play Off NHL a na MS opět zářil jako minulý rok. S Pavelcem 50:50, ale pro Pavelce bod nahoru za to, že je brankář.

4. Tomáš Plekanec - Skvělá sezóna, parádní MS, víc není třeba říkat, víme své.

Uvidíme, kdo to dnes vyhraje. A co si myslíte Vy? Kdo zlatou sošku urve?

SGA HOFF S02E08 - NÁVRAT 1/2

18. června 2011 v 18:04 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
Oblíbená série z prostředí Stargate-Game.cz se vrací v plné síle a tentokrát dílem osmým s názvem: Návrat. Přeji supr čtení.

Vesmír - zkoumat či nechat raději být?

15. června 2011 v 16:42 | Anubides (c) |  Téma týdne
Vesmír mě přitahuje stejně dobře jako výtečné rockové melodie a solové, kytarové party. Taktéž na téma, které jsem nadhodil již vzniklo mnoho článků. Ne ovšem ten můj, ten dosud chyběl :-D V článku se budu krátce věnovat naivitě rasy pozemské, ohledně hledání života mimo naši planetu.

Stávka by Tomio Okamura!

15. června 2011 v 12:34 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Dovolil jsem si na svůj blog zkopírovat jeden velmi věcný, trefný a skvělý článek od našeho japonského Čecha - Tomia Okamury. Vně článku je dokonale rozebráno, PROČ a JAK se musí šetřit a proč to u nás vypadá, tak jak to vypadá. Článek není pouhou informací, článek by si měl přečíst každý, komu není lhostejné, že stát z nás dělá dlužníky, žebráky a arogantně nám bere peníze bez ohledu na to, jak se občané ČR budou mít.

Webové perličky ohledně SONISPHERE 2011 v Praze!

13. června 2011 v 2:39 | Anubides (c) |  Má Ordinace
Zde Vám přináším slíbené perličky ohledně Sonisphere 2011, vytažené z předních, zpravodajských webů, které se chlubí vysokou úrovní svých článků. No, jak uvidíte, ne vždy tomu tak je a nejvíc to pocítí Ti, jenž zažili to, co je popisováno poněkud jinak ve zveřejněných článcích, říkajících si recenze. Doktor a psychiatr Anub nestačil zírat, co vše našel...

Sonisphere 2011 - Iron Maiden s In Flames ovládli festival!

13. června 2011 v 1:17 | Anubides (c) |  Hudba
Česká verze Sonisphere 2011 je za námi dámy a pánové a my se teď podíváme, jak nám vlastně Milovický "fesťák", přesunutý do Prahy udělal z běžné soboty nevšení zážitek. Kromě recenze na celý fest Vám přinesu v druhém článku i sbírku kuriózních článků předních, zpravodajských serverů, které si uřízly recenzí na tento jinak skvělý festival, pořádnou ostudu. Tak pojďme na to...

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px