Květen 2011

Budoucnost Všeho!

26. května 2011 v 22:39 | Anubides (c)
Jaká je budoucnost naší Země? Ví to někdo z Vás? Pokud ano, nechť se přihlásí. Jinak, samozřejmě, že nevíme. Budoucnost je dosti variabilní a záleží i na nepatrném pohybu těch nejtitěčnějších částic kolem nás aby se budoucnost Země, ne-li Vesmíru upírala mnoha směry. Budoucností je totiž nekonečně mnoho, resp. jejich variací a záleží jen na nás, jak si budoucnost našich životů nasměrujeme. Lze jí totiž ovlivnit!

Jak to vypadá, když Vás osvítí Tvořitel?

20. května 2011 v 14:11 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Už se Vám někdy stalo, že jste pracovaly na nějakém projektu či jste prostě měli zadaný úkoly typu "Vymysli-Udělej-Dones!" a nápad ne a ne přijít? V podobné, leč spíše dobrovolné situaci jsem se nacházel ještě nedávno já a už už mě začínalo štvát, že ten pravý nápad na první knihu ne a ne přijít. Když v tom...

SUPERNATURAL - 2 hodiny Lovců Duchů dnes večer!!

20. května 2011 v 13:35 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Supernaturalu alias Lovci Duchů u nás, zvoní umíráček. Konkrétně tedy umíráček 6.řady. Kdo z Vás tento fantastický seriál plný duchů, příšer, démonů a Andělů sleduje, tak ví, o čem poslední dva díly budou. Kdo se k Supernaturalu tímto článkem vrací či se o něm prvně dozvídá, nechť zavítá o to více dovnitř článku, kde nabízím malé preview.

MS 2011 - Od Ruska k Rusku

15. května 2011 v 14:23 | Anubides (c)
Od výhry nad ruskou sbornou jsme ušli kus pěkné cesty a skončily jsme na Švédsku, které vytasilo bajonety a řeklo: STOP! Dál už ne!. Fajn. A co teď? U sousedů z Finska bojují Rusové o svůj kousek cti a jak to dopadlo? Viděli jsme sami. Opět padli i s nervákem Arťuchinem. A co my?

Shrnutí: ČESKO - RUSKO - Zápas radosti i smutku

9. května 2011 v 14:48 | Anubides (c)
Opět jako minulý rok s Vancouverem, i letos budu pravidelně přidávat své postřehy a názory z MS v Hokeji 2011. Tentokrát ovšem začínám až zápasem s Ruskem a přidám do něj i pár postřehů ohledně toho, jak si vede český tým na letošním šampionátu a proč. Tak se na tu krásu pojďme podívat.

Diskuze na téma: Je to jen kamarádka!

8. května 2011 v 22:19 | Anubides (c)
Tak k Vám přicházím s první diskuzí jakých je na netu nepřeberné množství. Ale jelikož se nechci tímto haraburdím probírat, věřím, že my zde Vy - čtenáři utvoříte plnohodnotnou diskuzi na dané téma. Aktuální téma se týká názoru, zda kamarád může mít kamarádku a když ne, tak proč?! Co si o tom myslíte! Tak prosím, diskutujte. Můj názor máte uvnitř článku.

Bin Ládin - Byl opravdu dopaden?

8. května 2011 v 15:19 | Anubides (c) |  Téma týdne
Největší a nejhledanější terorista historie lidstva byl chycen. Rychle a snadno a s velkou pompou. Po jeho zajetí a smrti se ihned objevily tuny materiálů, které spatřují světlo světa a USA si pochvaluje svůj úlovek. V době, kdy Obama ztrácel na popularitě a důvěře výtečný tah pro obyvatele USA, kteří jistě Obamu zvolí s větším úsměvem. Ale byl Usáma Bin Ládin opravdu chycen?

Démon jménem Nevěra

7. května 2011 v 21:29 | Anubides (c) |  Téma týdne
Nevěra je snad nejzákeřnější démon vůbec. Je tu již od počátku věků, svádí lidi, zbavuje je jejich loajality a ničí jim spořádané životy. Jak s nevěrou zatočit? A jak se projevuje? Na zoubek se jí podíváme uvnitř článku.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px