Duben 2011

Teorie vzniku Vesmíru z Ničeho!

24. dubna 2011 v 21:18 | Anubides (c) |  Téma týdne
Určitě spousta z Vás hraje hry, kde stavítě NĚCO z NIČEHO. Znáte to, máte černý, zelený či kdovíjaký čtverec a začínáte tvořit. To jsou editory her či různých objektů. Takto se tvoří. Tvoří se z ničeho! Jistě, v oněch hrách jsou úkoly, v okolí nějaké objekty, ale jsou i hry, kde v okolí nic není a Vy jen máte vodítka "Co, Kam dát". Na nicotě je krásné to, že jí lze dokonale zneužít absolutně ke všemu, co si zamaneme.

A proto je ono "NIC" pro mě inspirací k teorii o vzniku Vesmíru. Tady je:

Kdysi Bůh v čele s dalšími Bohy pluly Vesmírem, napříč galaxiemi a bůhví čím ještě. Důležité je však to, že "zakopli" o tu naší a jali se mrknout, co že zde naleznou nového. Nalezli NIC. Tedy, nicotu. Dokonalý prostor, pro svoje tvořící choutky, pro rožšíření svého impéria. Každý se rozletěl ve svém korábu do různých koutů Mléčné dráhy a začal proces tvoření. Tvořily podle již zaběhnutého scénáře. První se tvořily hvězdy, poté planety a nakonec nastoupil bůh Chaosu. Ten vše zamíchal, rozhodil a přidal galaxii do vínku ostatní položky a další postupně přidávaly, až vzniklo to, co známe dnes. Mlhoviny, mračna, kupy planet, hvězd a galaxií v galaxiích. Jop, Chaos se jako obvykle přestal kontrolovat a tvořil a tvořil. Když bylo vše hotovo, na každou planetu byl vnesen život různých úrovní a začal závod o to, komu jako prvnímu vyklube nejkrásnější vajíčko! Tím vajíčkem byla Země se vší tou parádou, jakou jsme znali a známe dosud. To se ovšem nelíbilo jiným Bohům, a tak bylo na Zem sesláno několik Vesmírných pohrom při pokusu o její zničení. NIC! Bohové neuspěli, Země se totiž stala živou entitou, myslící a chránící svoje obyvatele. Pokaždé se z ničivého úderu oklepala a pokaždé Bohy překvapila. Ti, místo sobeckého ničení, započali jinou strategii. Vkročily na Zemi a stvořily náboženství. Věděli, že lidská rasa jako stádo ovcí bude čnít nad bdělými jedinci, jenž vědí, že náboženství jsou jen nástroj planetární moci, a tak v klidu až do dnešních dnů velí různým národům a nutí je se vzájemně vraždit, osočovat a vést války za jejich náboženství, pro NIC a za NIC!

SGA HOFF Serie 2, Epizoda 7 - Mary a Leira

19. dubna 2011 v 22:57 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
V tomto díle se vrátíme za Marym a spol., kteří společně s dvěma Asgardy opravují jejich prototyp válečné lodi a zkoumají vlastnosti nově objevené lodi Hoffů, která zůstávala hoffskému národu po léta utajena. Co zjistí Maryho parta na cestě o svém novém korábu?

Aktuální zážitek: Démon chtěl mou energii!

12. dubna 2011 v 13:41 | Anubides (c) |  Střípky z mého života
Démon či energetický upír? Tuto otázku si nyní pokládám po dnešní, noční zkušenosti, na kterou zase po delší době nezapomenu i když mě už tolik nevyděsila. Chcete vědět víc? Tak čtěte dále...

Víte co je PEKLO?

10. dubna 2011 v 21:06 | Anubides (c) |  Téma týdne
Málem bych prošvihl supr Téma týdne. Ale stihl jsem to a jsem moc rád. Blog.cz mi naservíroval skvělé téma a já nyní přidám také svou trochu do pekelného mlýna. Tak čtěte dále, je o čem diskutovat.

Net Seznamka - Zkusily jste už?

3. dubna 2011 v 23:57 | Anubides (c) |  Téma týdne
Internetové seznamování má jeden velký argument PRO! A tím je fakt, že rande na netu = absolutní volnost, žádný stres, pocení atd. Jen napětí, přemýšlení, vymýšlení a pohoda. A jak jste na tom Vy? Jak vnímáte tento fenomén seznamování v současnosti?

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px