Březen 2011

Duch u postele - Sběrač duší?

24. března 2011 v 0:15 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Z nejmenovaného fóra Vám předkládám malý příběh jedné ženy, jenž se zřejmě stala obětí sběrače duší, k zamyšlení. A ti, jenž vědí, o co tehdy šlo, nechť se vyjádří rovněž do komentářů se svým vysvětlením.Těším se na Vaše reakce.

Trest Smrti - Je nutný v dnešním světě?

22. března 2011 v 23:10 | Anubides (c) |  Téma týdne
Přiznám se, že trest smrti není zrovna něco, co bych rád podpořil. Ovšem když vidím, co za zvěrstva se děje v dnešní civilizaci, kolikrát si říkám, že tento trest by si zasloužilo obrovské množství lidí, tím myslím těch ničemů, co si na nás obyčejných lidech mastí své kapsy, co nás cpou farmaceutickými jedy a přitom říkají, jak skvěle léčí a rovněž Ti, jenž na nás s úsměvem testují své biologické a bůhvíjaké další zbraně, o kterých nemáme páru. Hanba jim!

Iron Maiden - Fear of the dark trochu jinak

16. března 2011 v 12:47 | Anubides (c) |  Hudba
Zde přináším těm co ještě neznají, německou kapelu VAN CANTO, která přehrává známé pecky pouze zpěvem a bicími :) Jejich skladby tak dostávají úplně jiný rozměr, ale původní melodické linky zůstávají zachovány. Asi tak nějak si zkouším i já hrát skladby, je to sranda :D

ANKETA: Měli bychom Japonsku pomoci?

16. března 2011 v 1:06 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Já si myslím, že by se mělo pomoci každému státu na této planetě, protože vždy jsou v něm lidé, kteří se jen vezou ať už na vlně špatného hospodaření státu či aktuálně vzniklé japonské katastrofy. Ovšem akce, jako pošlete sms a pomůžete Japonsku či pošlete peníze na účet a pomůžete atd. jsou skvělé a vždy fungují, neb jsme důvěřivý národ a zde ukazujeme, že peníze máme, jen si vybíráme, kam a komu je strčíme a rovněž, že jsme velmi solidární národ. Ovšem, hlavní otázka zní - KDO mi zaručí, že mé peníze, darované obětem neštěstí na potraviny a věci potřebné, dorazí tam, kam mají? Pokud si všimnete, defacto nikdy nezjistíte, kolik bylo vybráno a jak, komu a jak se s penězmi aktuálně nakládá.

Jak to vidíte VY?

A zde přikládám výtažek z diskuze, který mne zaujal ohledně Civilních zásob na horší časy...

U nás by to bylo ještě horší, pochybuji, že by nám okolní státy horlivě poskytli pomoc. Dávejte červené body jak chcete, ale dříve jsme byli na takové situace připravení díky organizaci a skladům Civilní obrany, kde bylo naprosto všechno pro případ od živelných katastrof po jadernou válku. Dnes se u nás peníze rozkradou, nebo v případě Japonska se jednostranně investuje do technologií, ale kašle se na lidi, ti jsou braní jako necenná součást velkého systému a na jedinci nezáleží. Není divu že když se potom něco přihodí, opomíjené systémy chybí.

Co si o tom myslíte? Myslíte, že je dobré mít "nasyslíno" kdyby se stala nějaká katastrofa, či byla nouze o potraviny atd.? Myslíte, že by něco takového mělo být povinností každého státu?

Zemětřesení v japonsku - Je přírodní?

16. března 2011 v 0:54 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Zemětřesení v japonsku je jistě tragické, katastrofální a politováníhodné. Tato aktuální událost, která plní denně strany největších mediálních deníků je výživným soustem na pár dní, týdnů, ne-li měsíců dopředu. Ovšem ne každý se spokojí s mediálními závěry ohledně této katastrofy, a tak se na povrch dostávají ZÁBĚRY a jiné důkazy, které uvádějí, že největší zemětřesení v historii Japonska nebyla tak přírodní, jak slýcháme...

Vtip dne!

15. března 2011 v 23:22 | Anubides (c)
V jednom městě vznikl obchod, ve kterém si může každá žena koupit svého muže.
Má šest pater a kvalita mužů roste s každým patrem.
Je v tom ale jeden háček: jakmile již žena vejde na vyšší patro, nemůže už sejít níž,
pouze odejít východem bez m...ožnosti návratu.

A tak vchází první žena s vážným zájmem o koupi muže.

čte :
"Tito muži mají práci".
No, podívám se dál.
*****************************************************

Ve druhém patře byl nápis:
"Muži zde mají práci a mají rádi děti"
Pěkné, ale podíváme se, co je výš.
*****************************************************

Ve třetím patře byla tabulka:
"Muži zde mají práci, mají rádi děti a jsou neskutečně pěkní."
No
*****************************************************
Ve čtvrtém patře si mohla přečíst:
"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní a pomáhají při
domácích pracích.
" Sladké, jak sladké...Ale zkusím ještě o patro výš.
*****************************************************

V pátém patře stálo:
"Muži zde mají práci, mají rádi děti, jsou neskutečně pěkní, pomáhají při
domácích pracích a jsou ďábelsky dobří v posteli".
No to je neuvěřitelné, přímo zázrak - pomyslela si žena - ale když to je
tak skvělé tady, co musí být o patro výš!?!
*****************************************************

A v šestém patře si velice překvapená žena přečetla:
"Na tomto patře již nejsou žádní muži. Patro bylo postaveno jako
důkaz toho, že vám ženským prostě nejde vyhovět."

Co je pro Vás kouření?

14. března 2011 v 18:07 | Anubides (c) |  Téma týdne
Kouření je snad stejně staré jako lidstvo samo i když to přesně nikdo dnes neví. Nicméně, v dnešní době zahrnuje pojem kouření mnoho činností. Ale nebudu zde dělat nějaký výklad co je co a k čemu je to dobré atd., ale zeptám se Vás, čtenářů, co pro Vás kouření znamená? Ať už kouříte cigaretu, hulíte trávu či rádi provozujete onu orální formu sexu, tak budu rád, když sdělít do komentářů svůj náhled na kouření tabákové :) Co si o tomto zlozvyku moderní civilizace myslíte? Máte nějakou komickou zkušenost s Vaším zlozvykem? Pojďme se všichni pobavit i zamyslet nad našimi zkušenostmi a poznatky...

SGA HOFF Serie 2, Epizoda 6 - Surender II

10. března 2011 v 22:38 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
V předešlé epizodě jste se dozvěděli, jak se Surender úspěšně infiltroval v těle Gaala do výzkumného centra Asuranů, aby splnil zkoušku v podobě vyřazení urychlovače částic. Situace se ovšem zamotala a Sure nabyl nejen nové podoby, ale udělal zásadní rozhodnutí ve své dosavadní existenci...

NOVÝ díl seriálu SUPERNATURAL DNES!!

4. března 2011 v 20:25 | Anubides (c) |  Videočlánky
Dnešek je opět nocí duchů! Ano, nový díl série SUPERNATURAL právě dnes v noci vypustí stanice CWTV mezi nás!
Pokud jste viděli poslední díl, tak víte, že jsme se po delší době zase setkali s Andělem Rafaelem, Virgilem, Casstielem a démonem Balthazarem. Díl byl velmi odlehčený, plný skvělého humoru, protkaný akčními scénami soubojů Sama a Deana s Virgilem. No a nový díl nakrmí naše hladové oči a uši nejen hororovou atmosférou a parádní akcí, ale určitě i trochou toho humoru. A o čem, že bude? Sam, Dean a Bobby se vydávají hledat Matku všeho, ovšem na cestě narazí na překážku v podobě Samuela, dědečka obou bratrů, který má stejné úmysly, ale nechce si nechat do práce kecat... Více na:

http://www.cwtv.com/shows/supernatural

Nové i starší díly ke stažení:

http://eztv.it/

Iluzi vystřídala realita!

1. března 2011 v 2:33 | Anubides (c) |  Téma týdne
Ztráta Iluzí. Skvěle. To abych zapátral v mozkovém archivu. A nebo řeknu kronikáři Alpha Trionovi, který jistě sestoupí k nám do ulice a předá mi danou informaci. Ale fuj, tohle je hloupá iluze. Nene, je to jen fantaskní představa. Je snad Iluze a Představa rozdíl? JE!

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px