Život po životě! Je nějaký vůbec?

3. ledna 2011 v 21:46 | Anubides (c) |  Téma týdne
Posmrtný život - věčné téma lidského pokolení, které nedá spát žádné generaci. Všichni tam jednou musíme, to je jasné. Otázkou je - KAM? Ráj, Peklo, srdce Boží či úplně něco jiného? Někteří hlásají, že to vědí a říkají to s mrazivým přesvědčením, jiní samozřejmě oponují, že po smrti již nic není. No, pojďme se tedy podívat na to, jak to vlastně je.

I já jsem si mnohokrát pokládal a občas ještě pokládám otázku posmrtného života. Znáte určitě moc dobře pocit, kdy Vám při představě smrti, nevědomosti a vůbec nebytí běhá mráz po zádech a adrenalin se vaří v krvi. Ano, adrenalin. Říkal jsem si, jaktože zrovna tato látka. Je to prosté, dá se říci. Vezměme si horskou dráhu - při sešupu vidíte jak se souprava řítí k zemi a Vás čeká přeci smrt, rozmašírováni o tvrdou zem. Ale co místo toho? Vzestup a úleva a opět to samé. Zajímavé, že.A tak je to i se smrtí.

Já Vám to řeknu takhle. Smrtí končí tělo, v kterém přebýváte. Nebo si snad myslíte, že jste prostě vznikly v mozku a Vaše "velké Já" si začlo diktovat podmínky žití? Ale kdeže. Je jen na Vás samotných, jak se rozhodnete s životem naložit. Zapomeňte na různá náboženství, diktující víru, příkazy a zákazy. Ano, Bůh je. Ale ne tak, jak je popisován náboženstvími samotnými. Není všemohoucí, není všudypřítomný. Ale jedno je jisté - Dáte si po smrti u něj stání. A proč? Protože Vy jste. On potřebuje služebníky pro celý Vesmír. Potřebuje jich čím dál více. A tak když je spokojen, jde o úroveň výše, na jinou planetu, do jiné dimenze, reality. Když vidí nedostatky, jedete zpět. A to tak dlouho, dokud nemáte patřičné zkušenosti. A NIKDE není psáno, že budete lidmi. Aby jste pochopily určitá kritéria bytí, můžete být třeba i ropuchou. Sranda, že?

A teď to nejlepší - Chcete žít hodně, hodně dlouho, třeba dvě, tři generace? Není problém. V dnešních lidech je zakódováno to, že je třeba jíst a pít. Ale abychom se posunuly jako bytosti dále, je třeba konečně přejít na Vyšší stupeň zpracování energií. Zvířata jíst a pít musejí, jsou nízkými bytostmi v řetězci bytí, ale jednoho dne dosáhnou toho, čeho my. My ale musíme přestat jíst a pít! To je lék na nesmrtelnost! Šílené? Nikoliv. Pro Ty, jenž produkují všelijakou potravu pro nás konzumenty by vysazení příjmu potravy a vody bylo devastující. Vidina peněz nedovoluje pokrok! Dokud peníze budou hnacím motorem lidstva, nepokročíme dále. A proto se těším za rok na Velký třesk. Bude totiž na co koukat =) Někteří zajásají, jiní zapláčou. Svět bude naruby! 

Ale život po smrti bude trvat i nadále, dokud bude třeba. Takže hlavu vzhůru. Trochu života do toho...života. =)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mary P. Mary P. | Web | 3. ledna 2011 v 21:56 | Reagovat

věřím ,sem ráda za toto téma-konečně jsem měla o čem psát:-)

2 anubides anubides | 3. ledna 2011 v 22:17 | Reagovat

Mi povídej, tohle téma mi šlo do rány =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px