Listopad 2010

Legendy o Hoffu Norrisovi!

25. listopadu 2010 v 0:23 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
1. Hoff Norris nemusí nic posílat v Mateřské Lodi, on si ukáže jaký planety chce!
2. Hoff Norris potkal Apofise, Apofis poté poklekl před svým Bohem!
3. Hoff Noris jako jediny sestreli Geniiskej orbit vzduchovkou, bez diabolky a z podzemniho bunkru!
4. Hoff Norris nepotřebuje alianci. Sám je aliance!
5. Hoff Norris neplatí naquadahem, platí svou přítomností!
6. Athos a Genii se bojí Hoffa Norrise!
7. Poor je zákon SGA. Hoff Norris je Poor i zákon!
8. Hráči Hoff Norris byl udělen bobřík mlčení na…Chyba serveru 777!
9. Byla podepsána smlouva o neútočení mezi Hoff Norris a SGA!
10.Hráči Hoff Norris byl přidělen Učitel, MOD, HU, HV, AM, Status za Čestnost!
11. Smlouva mezi SGA a Hoff Norris vyprší dne 0:00:00 1.1.1900!
12. Hoff Norris umí hodit ZHN na Těžař + Farmář!
13. Hráči se stejným id: Hoff Norris
14. Hráči hrající ze stejného PC: Hoff Norris, Hoff Norris, Hoff Norris…
15.   Antimulti:
Jméno: Hoff Norris
Poslední změna: 1.1.1900 v 0:00:00
Odůvodnění hráč: Já můžu co chci
Status: 3x varován - nelze smazat!

Déjá vu aneb náš mozek vs. budoucnost, přítomnost, minulost!

25. listopadu 2010 v 0:14 | Anubides (c) |  Téma týdne
Áááá, konečně zajímavé téma. Já se budu věnovat fenoménu Deja vu jako takovému.

Nedávno jsem četl nějakou studii, kde testovali 18 lidí a u 10ti z nich se prokázalo, že pocit Deja vu je vlastně chyba mozku. A prý je to dost přesvědčivé. No nevím, nevím, ale myslím si, že to tak horké nebude. Z toho co jsem nastudoval, je vlastně pocit Deja Vu průnik minulosti do přítomnosti, zobrazujíc věci budoucí, pokud tomuto pocitu nebudeme věnovat pozornost. Neb za příklad uvádím...

1) Minulý rok jsem skončil v práci kvůli nemoci v období listopad-prosinec. Letos jsem skončil v práci v období Listopad-prosinec, sic z jiných příčin, ale průběh následků je jak přes kopírák. K tomu navíc chodím znovu s tou samou slečnou jako minulý rok, s kterou jsme se pak v prosinci rozešli. Sice se slečnou to teď máme o hodně jiné, oproti minulému roku jsem více zabral a hned jsem si našel práci novou, ale i tak je to takové všechno na hraně.

2) Nedávno jsem rovněž pomocí Deja vu dospěl k závěru, že vlastně se mi několikrát přehrály scény, které se později staly, jen s jinými lidmi a v jiném čase. To nahrává tomu, že můžeme vidět záblesky budoucnosti.

3) Nedávno jsem se bavil s kamarádkou a aniž bych si to uvědomil, tak mluvíme, mluvíme a najednou jsem se zarazil, ona na mě divně kouká s úsměvem, ptá se co mi je a já říkám, že toto už jsem řešil, říkal a navíc s ní. Koukala na mě divně, ale co má člověk dělat.

Moje teorie Deja vu jako takového:
1) Občas si myslím, že nám mozek prostě podsouvá určité momenty v životě, abychom je lépe přehodnotily a až když je hotovo, pak je uloží do "záznamu" a jede se dál.

2) Také mě napadlo, že by pocit Deja vu vlastně mohl být zásahem seshora. Jakýsi replay situace, ve které jsme špatně jednaly. Čili pak ať už sedíte, stojí, či stojíte či cokoliv děláte a přijde Vám to známé, povědomé, avšak nevíte odkud, je to právě to, co máte dělat, ale jinak situaci vyřešit. 

3) Pakliže by mozek uměl provést instrukci, kdy vlastně vezme celou jednu situaci a předhodí nám jí zpět bez upozornění a ona je to vlastně vzpomínka a my si myslíme, že už jsme to tedy někdy zažily, pak je náš mozek víc než jen orgán =) Což nahrává opět existenci duše =)

4) Já kupříkladu zažil jen v létě nekolikrát Deja vu. Co je ale zarážející, že miliony lidí na celém světě, ale i těch pár, s kterými jsem mluvil na fórech zažívaly v létě rovněž neobvykle mnoho Deja vu. Čím to? Toť otázka.

Každopádně, Deja vu je velmi zajímavý fenomén a líbí se mi jako téma, ale nechci tu psát kdovíjaký sloh, takže to ukončím. Každopádně kdyby někdo chtěl pokecat, tak ICQ v kontaktu.

A co VY a Deja vu?

SGA HOFF Serie 2, Epizoda 4 TRAILER!

23. listopadu 2010 v 1:00 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
V příští epizodě se dozvíte:

- první podobu Sureho zkoušky, která bude opravdu tvrdá a dlouhá a pro Sureho osobně zajímavá a šokující...

- dozvíte se co se stalo s Zevem v zajetí členů Luciánské Aliance, neb Croll chystá odplatu a bude stát zato

- dozvíte se jak dopadla příprava startu a první let nové hoffské mateřské lodě a nebyl bych to já, kdybych nepřichystal něco navíc :)

- a na závěr si dáme brilantní past Bakermana na Astartiny strážce, jenž odvedou několik lidí z různých táborů, které byly rozesety po větší části planety po nedávném osvobození lidí z hvězdné brány a šokující závěr celé akce.

Je se na co těšit, takže do Neděle 28.11.2010 čekejte další epizodu! :)

SGA HOFF Serie 2, Epizoda 3!

21. listopadu 2010 v 14:30 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
TRAILER...
- "Rada Starších Tě shledává vinným Lorde Surendere v protokolu 1, 5, 17 a 109. Trest bude ještě projednán..."
- "Jarouši co si objevil?" optal se Mary. "Ani se neptej. Tohle jsem nečekal ani v nejmenším!" pronesl šokovaně Jarouš. Mary akorád doběhl a nestačil zírat na to, co právě společně měli před očima.
- "Pane, vězeň utekl!" vzkázal jeden ze stráží Crollovi a goauldský Bůh se rozhněval.
- "Bakermane, to je Astarte!" zvolal Riley. "Astarte? Co tu chce?" podivil se Baky nad přistávající lodí, jenž po chvíli dosedla na povrch. Rampa lodi se snesla k zemi a Baky nevěřil svým uším. "Zajměte je, zbytek tu nechte a bránu zahrabte!"
Tak jdeme na celou epizodu co říkáte...

Proč jste si založili Facebook?

20. listopadu 2010 v 21:48 | Anubides (c) |  Anubovi Otázky
Tak mláďata a stářata, pročpak jste si hodlali založit tu nakažlivou věc, říkající si Fejsbůk? No, povězte mi to, už na to čekám stejně dlouho jako na to nové koleno! Příspěvky mi slintejte dolů do komentů a chovejte se slušně! :-P

SGA HOFF Serie 2, Epizoda 2!

8. listopadu 2010 v 1:11 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
V předchozím díle jste četli...Maryho tým se dostal z Taurijského zajetí při nečekaném útoku Asgardů na obsazenou část planety Hoffů. Následoval únik do starého města Hoffnua na severu planety, které našli zničené a pomocí mělé bytosti neznámé rasy utekly na planetu Hoffana, kde sídlí v provizorním táboře bakermanova parta. Ta před těmito událostmi porazila Asurany v jejich snaze obsadit planetu Hoffana a zbraňové systémy, což se ovšem nepodařilo především zásluhou Surendera z řad Nesmrtelných, jemuž pomáhala mocná Astarte.

V Epizodě 2 můžete očekávat další vývoj nastolených událostí, které Vás dozajista překvapí. Takže přeji pěkné čtení, epizoda dvě začíná...

Pozvánka na blackovou akci v čele s GORGOROTH!

6. listopadu 2010 v 14:17 | Anubides (c) |  Hudba
Server Metalgate.cz nedávno zveřejnil velmi zajímavou akci se zvučnými jmény. Blackemtalová událost se koná 20.11.2010 v Praze, v Meet Factory na Smíchově od 17:30 za účasti těchto kapel!

Sobota 20.11.2010
Meet Factory, Ke Sklárně 3213/15, Praha 5
Start 17:30

Oficiální tiskovou zprávu najdete v sekci Press

Pořadatel: MMC Praha s.r.o.
Partneři: Music City, Jipka, Red Raven

Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt

Začátek druhé části evropského turné kapely Gorgoroth za účasti Cavus, Noctem, Tortharry, Trollech a Gorgonea Prima!

Časový rozvrh:


Vstupenky k dostání v následujících relacích:
  • 350 Kč na místě
  • 250 Kč v předprodeji
Vstupenky v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour, knihkupectví KANZELSBERGER a kavárnách NAŠEADRESA.CZ, www.ticketstream.cz, e-mail: info@ticketstream.cz.
Na tuto akci můžete zakoupit  E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!
Přímý link na akci zde
Kompletní seznam prodejních míst najdete zde

SGA HOFF Serie 2, Epizoda 1!

3. listopadu 2010 v 0:46 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
Dámy a pánové, milí čtenáři, máme tady první díl nové serie SGA HOFF. Poznáte nové rasy, nové postavy, technologie a napínavější příběh než doposud. Druhá série navazuje volně na serii první, čili se v textu neztratíte. Přeji příjemné čtení a budu rád za jakýkoliv komentář.

Dospělost - Existuje vůbec?

3. listopadu 2010 v 0:13 | Anubides (c) |  Téma týdne
Dospělost je pro mě téma tak rozmanité a zároveň fasicnující, že vzhledem ke zkušenostem, které za svých 24 let mám jak ze vztahů či z běžného života, mám o čem psát. Ale nebojte, nebudu Vás tu dusit sáhodlouhým slohem na toto téma. Ale myslimže to bude pro Vás zábava.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px