Srpen 2010

Finská superbouře - 12 MINUT VIDEO HD

14. srpna 2010 v 14:06 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Dne 8.8.2010 byl den ve Finských Helsinkách jako každý jiný. Na videu je vidět, jak se lidé sluní na pláži, piknikují a užívají si volných chvil, když se náhle přižene něco, co vypadá jako hotová zkáza Světa. Však posuďte sami, je to impozantní záběr...

Zde je ono video: http://www.youtube.com/watch?v=vdhNO6kxhpM&feature=related

Otázka Dne: Mininotebooky místo sešitů na školách? Špatně či dobře?

12. srpna 2010 v 17:50 | Anubides (c)
Na Facebooku proběhla zpráva, že Kunratičtí žáci 3.A. mají nově k dispozici místo sešitů k výuce mini notebooky díky projektu firmy HP, jenž notebooky dodává. Co Vy na to? Je to dobrá cesta do budoucna, či špatná? Těším se na Vaše názory...

Florbal na PC se blíží! Gameplay zde!

6. srpna 2010 v 16:31 | Anubides (c)
Pro fandy stále populárnějšího sportu ve světě i u nás se chystá první hra na motivy švédského Innebandy u nás pod jménem FLORBAL. Jak bude hra vypadat si můžete ověřit bud sami v DEMU, které skýtá jednu třetinu hraní, což není moc, ale vzhledem k tomu, že jde o zkoušku gameplay, tak to bohatě stačí a budete hrát duel Švédsko - Finsko. Alternativou je shlédnutí gameplay videa na youtube. Vyberte si sami.

Exitus leze do zadku pekaři!

6. srpna 2010 v 2:24 | Anubides (c) |  Má Ordinace
Ještě před pár dny bylo oznámeno vedením Stargate Atlantis, že goauldí bůh Exitus (tehdy špion ve službách Daganianů na postu vůdce!!!) byl smazán z pamětí Vesmírných, avšak netrvalo to dlouho a je zpět. Předešlé metody střídání hostitelů nevycházeli, a tak byl donucen použít starou taurijskou resp. čínskou metodu - vlézt pekaři do zadku.

Pro fandy a sběratele: Mechquest ART BOOK!

3. srpna 2010 v 22:21 | Anubides (c)
Právě v prodeji v našem E-Shopu!
GET THE ARTBOOK HERE!

Toto je opravdu vzrušující chvíle. Náš první Art Book! Je to doslova exploze přenádherných kreseb od J6, Thyton, Oishii, Miltonius, Johnny Atomic a dalších! Zde je link s ukázkou zadní stránky! back cover!
ArtBook
Obsahuje:
 • 120+ stránek plných mecha kreseb
 • Jak začít malovat sekce Thyton and Oishii
 • Jednotlivé scény & příchod Zkázy
 • BONUS: Vložen unikátní kod uvnitř balení, kterým si zpřístupníte velice speciální Skullcrusher zbroj v AQWorlds (a Skulcrusher Mecha v MechQuestu)

Star Captain: Jak získat tuto hodnost?

3. srpna 2010 v 22:20 | Anubides (c)
Zde Vám popíši, jak získat hodnost Star Captain, která Vám zpřístupní, stejně jako v Dragonfable 99% zbraní a všechny levely, světy a úkoly. Záměrně jsem napsal 99% zbraní, neb to 1% tvoří zbraně a upgrady, které získáte pouze a jenom splněním určitých úkolů a věcí v nich obdržených, jenž směníte právě za to 1% zbraní v shopech. Obvykle se tyto raritní věci vyznačují Levelem 999 a v popisu mají červeně požadavky na získání.

Koupí Star Captain hodnosti získáte:

- Upgraduje JEDEN charakter na Star Captain!
- 2000 Nova Gemů!
- Vlastní vesmírnou loď!
- Zpřístupnění speciálních mecha modelů, zbraní a věcí!
- Plný přístup ve hře!
- Zpřístupnění speciálních obchodů!
- Možnost použití Star Captain uniformy!
- Ve vašem hangáru až 20 Mecha robotů!
- Speciální zbraně a vozidla!
- Získáte Nova Gemy!
- Platba jednorázová!
- Odemknutí všech charakterů!

Upgrade One Character
$19.95

Nova Gemy je speciální měna, stejně jako v Dragonfable, kde máte Dračí mince, kterou můžete zakoupit raritní věci, zbraně a hlavně Mecha modely, ke kterým by jste se jinak nedostaly. A že stojí zato :-)

Samostatně ke koupi pro JEDEN charakter je dostupných 2000, 5000 a 20 000 Nova Gems za ceny 9.95, 19.95 a 24.95$

Vše naleznete na této adrese: https://secure.mechquest.com/

Nejlepší platba je opět online bankovním převodem či Paypalem. Pro poštovní maniaky je tu možnost platby skrze Western Union/Česká pošta, kde si vyplníte malý formulář, jenž Vám na poště dají!

UPGRADE DOPORUČUJI společně s koupí 2000 NOVA GEMS! Budou se hodit v pozdějíš fázy hry!

Co je to MECHQUEST?

3. srpna 2010 v 22:18 | Anubides (c)
Mechquest je jakési Mecha RPG ve Fantasy futuristickém světě!
MechQuest je zdarma, hraje se skrze Váš prohlížeč, podporující nejnovější Adobě Flash player a java scripty, jedná se také o fantasy obrovsky destruktivní válku strojů. Zní to dobře? Vsaďte se! Těžce inspirováno všemi mecha a robotími sériemi, které kdy byly vytvořeny (a také vrhají magické a laserové meče!) jenž jsme doplnily i o reálné, jezdící a létající stroje.


Bezpečné a lehké hraní
K hraní nepotřebujete nic jiného, než Váš webový prohlížeč a poslední aktualizaci Macromedia Flash pluginu, potřebného k pořádné mecha akci!
 • Žádné stahování!
 • Zádný Spyware!
 • Žádný Spam! (Hey, náš MechQuest Oběžník, psaný Warlicem, Artixem a dalšími členy Artix Entertainment team, nejsou účtovány!! Proto naše aktuální zprávy umístujeme na hlavní stránku bez nutnosti přijímat otravné emaily!)
 • Žádné programy k instalaci!
Jak začít a jak se zlepšovat!
Vytvořte si pilota a prohledávejte náš expandující vesmír díky novým věcem, příběhům, speciálním událostem, a také naše planety, jenž přibývají společně s novými příběhy a úkoly. Mechquest je nekonečně se vyvíjejícím produktem! V momentě, kdy toto čtete, My pracujeme na nových mecha typech, nových typech zbraní, nových zlepšeních a rozšiřujeme dál naše servery jen pro Vás! Přihlašte se se svými kamarády na naše forum a diskutujte společně s ostatním o dalším pokračování naší Vaší hry.

Mecha Bay


SPECIÁL: DoomKnight!

3. srpna 2010 v 22:17 | Anubides (c)

Speciální nabídka a raritní možnost, stát se Doom rytířem, pro majitele Dragon amuletu!

Cituji autory:

Chceš se připojit do řad rytířů zkázy?? Chce se Ti nosit přilbu mocného rytíře Sepulchura, která vyvolá strach uvnitř všech statečných hrdinů?? Chceš nosit plášť s barvou staré, zaschlé krve??
Myslíš si, že je Tvá mysl a srdce silné natolik, že zkrotíš silný Necrotický meč zkázy, místo toho aby on ovládl Tebe??
Fajn...všechna síla, všechen strach, všechna zuřivost...Toto vše je tvé. Ale pak neříkej, že jsme Tě nevarovali.
Máme připravenu velmi, VELMI speciální nabídku...ale pouze pro Dračí Lordy, majitele amuletu!
Je tu speciální možnost re-upgradu pro naše vzácné - hráče...Doom Knight bonusová nabídka.
Přijměte speciálná nabídku na 6 měsíců, pokud jste ovšem majitelem Dragon amuletu a bude Vás to stát jen 19.95 USD.

Upgradem obdržíte 10 000 Dračích mincí (DC), speciální stránku pro Vaší postavu, Bájný Necrotický meč zkázy (opravdu PRAVÁ čtvrtá zbraň zkázy), Helmu, plášť a zbroj rytíře zkázy společně s zemí otřásajícími a kosti lámajícími dovednostmi...Toto vše může být vaše...na hodně dlouho.

Pokud jste Dragonlordem:
6 Měsíců: Obdržíte 10,000 DC, a Necrotický meč zkázy (s +12 hit speciálním bonusem) a úroveň rytíře zkázy na stránce Vaší postavy, pokud využijete zvýhodněnou nabídku na získání postavy Rytíře zkázy!
12 Měsíců: Obdržíte dalších 10,000 DC, helmu rytíře zkázy, a stupeň Superior Doom Knight na Vaší stránce s postavou!
18 Měsíců: Obdržíte dalších 10,000 DC, plášť rytíře zkázy a hodnost Elite Doom Knight na stránce vaší postavy!
24 Měsíců: Obdržíte dalších 10,000 DC, a ZBROJ rytíře zkázy se VŠEMI DOVEDNOSTMi, a stupeň MASTER Doom Knight on your character page!

Z posledních 3 let, co DF běží máme speciální nabídku pro ty, jenž hrají naší hru minimálně 2 roky, neb pokud jste DragonLordy, pak získáte všechny 4 nabídky rytíře zkázy najednou skrze jednu objednávku! Dostanete naráz 40 000 DC, a všechny 4 položky Doom Knight setu a hodnost Vládce rytířů zkázy na stránce Vaší postavy, a to vše za 65.00 USD se vším všudy.
Zásadní otázka ovšem zní...Jste zkázonosní??

Dragonfable - Zbraně zkázy!

3. srpna 2010 v 22:13 | Anubides (c)

Zbraně zkázy - dá se říci, že nejmysterioznější zbraně v této hře vůbec. Tyto zbraně jsou celkem tři jak vidíte a dají se sehnat u Mysterious Strangera při cestě z Oaklore do Falconreach. Jejich získání má jeden háček - musíte mít 28 000 zlatých! A garantuji Vám, že pokud hru hrajete poctivě na expy, tak není lehké tuto sumu sehnat. Sám mám na 20 lvlu pouhých 6800 zlatých! Zde není tak jednoduché získávat peníze, jako v Mechquestu! Ani se nedají koupit! Takže kdo chce, může získané předměty z úkolů prodávat, ale tím pádem přijdete o supr rarity, sice vyšších levelů, ale stojí zato si je ponechat a počkat si na jejich užití! Výhodou Doom Weapons je to, že na ně neni třeba Dragon Amuletu.

Jinak, pro Vaše info, pokud budete trpělivý, na vyšších levelech se dají získat a sehnat supr zbraně, zbroje apod. a hlavně velmi podobné síly jako Doom Weapons. Pokud se Vám podaří jednu z těchto zbraní koupit, gratuluji. Nejvíc je ovšem užijete v souboji s nemrtvými a jak víme, invaze nemrtvých už pominula. =)

Dračí amulet - Jak ho získat?

3. srpna 2010 v 22:12 | Anubides (c)
V tomto článku si povíme, jak získat Dračí Amulet (Dragon Amulet).

Předně půjdeme na stránky: https://secure.dragonfable.com/
Pokud si sjedete trochu dolů, uvidíte 2 způsoby zakoupení amuletu:
Pro JEDEN charakter a nebo rovnou pro ŠEST! Upřímně, 6 charakterů těžko využijete, čili zvolíme první variantu, která Vám nabízí:

 • 1 Amulet = 1 charakter!
 • 200 Dračích mincí (Dragon Coins)
 • Přístup do všech lokalit! (Screenshot)
  - Speciální úkoly s raritními monstry a výzbrojí!
  - Okamžitý přístup do nově utvořených lokací!
  - Exkluzivní DragonLord hodnost!
 • Použití extra magických předmětů!
 • Tvorba více charakterů!
 • Libovolné zbarvení zbroje! (Screenshot)
 • Pomoc při tvorbě hry!
 • Dračí amulet je JEDNORAZOVY POPLATEK!! Ne třeba obnovovat!
Rozhodně mohu dračí amulet doporučit. Užijete si dvojnásobnou porci hry. Celou hru vyždímete na maximum a stále nebudete mít dost!

Cena: 19,95 USD!

Nejlepší platba: Online platebními kartami VISA, Maestro, AMEX, Discover (dle Vaší banky a karty)
Další varianta: Paypal, ClickandBuy, paysafecard.
Poštou: Na pobočkách české pošty odesláním formuláře Western Union Bank, jenž vykonává mezinárodní transakce. Doba doručení 3 - 7 dní!
Já platil skrze Visa Electron kartu a aktivace proběhla ihned!
Stejným způsobem kupujete i jednotlivé balíky dračích mincí (Dragon coins)

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px