Červen 2010

Stargate přišla o hlavní mozek!

22. června 2010 v 22:49 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Stalo se to, čeho se obávali miliony fandů STARGATE po celém světě...

rbc

Podle Mallozziho blogu scénárista, výkonný producent, režisér a spolutvůrce seriálů Stargate Atlantis a Stargate Universe po 14 letech opouští seriály Stargate. Důvod odchodu, ani jeho plány do budoucna zatím nejsou známé.
My můžeme jenom doufat, že si dal na čas klid a vrátí se jednoho dne opět ke svému dítěti - Stargate.

Predators - Official Trailer 2010

20. června 2010 v 16:59 | Anubides (c) |  Videočlánky
Po dvou solo akcích a dvou vzájemných bojích Predátora s ostatními nepřáteli, tu máme opět jedno solo pro našeho "huntera" - PREDÁTORA. Níže nabízím odkaz na trailer, který vypadá vskutku zajímavě. Jen doufejme, že se povede i po scénáristické stránce.

Odkaz: " http://www.youtube.com/watch?v=ndXQ38Otc3U "

Setkání s hravým duchem! Extra zážitek na celý život!

18. června 2010 v 22:26 | Anubides (c) |  Zajímavosti
Jsem včera tak seděl v práci a vpravo od sebe mám velké okno se žaluzií, které nejde zavřít a nad ním je malé okénko, na pevno, na kterém je pro změnu malá žaluzka, ale volně visí...no a ten den prudce venku foukalo a já čekal kdy se okno rozlítne..a venku fučí docela solidně a okno nic...a najednou prostě okno vylétlo a žaluzka začla mlátit o to malé okno. Běžný to jev, nic hrozného, ovšem si vezměte, že žaluzka stále mlátí, slyšíte jak kolem Vás to fučí, jak se s Vámi vítr mazlí, ale jak jsem zvedl prst a řekl: "Ticho!" tak v ten moment žaluzka padá a ticho jako v hrobě a VENKU fučelo jak o závod dále. Stále by někdo řekl, že je to jen shoda náhod, ale když se to stane 3x po sobě, tak už je to vážně neobvyklé. A pro změnu, když venku přestalo foukat, tak se mi zas okno rozlítlo, žaluzka mlátí jak o závod a já řeknu: "Tak ale už dost!" a je klid. Celý den fičí vítr a už se okno ani nehne.

Toto se mi nestalo poprvé!

Co myslíte, má to nějaký "záhadný" původ? Těším se na Vaše názory...

Podal jsem si se Smrtí ruku..a jsem zato vděčný!

17. června 2010 v 1:00 | Anubides (c) |  Střípky z mého života
Smrt je nejzáhadnějším pojmem na této planetě. Člověk si jí uvědomí až někdy kolem 20 roku života. Někdo to pomyšlení, že jednou opustí své tělo snáší dobře, jiní kvůli tomu nesnesitelně trpí, další raději ukončují život předčasně. Tak či onak, Smrt je fenoménem a je známo, že i dávní Alchymisté usilovně pracovali na vývoji Elixíru mládí, aby jejich králové a královny vládly po dlouhá staletí. Ovšem, zatím se nikomu nic takového nepovedlo...Ale bojovat se Smrtí umíme čím dál lépe. Dočkáme se jednou sladkého vítězství? Já doufám, že ne...

SGA HOFF Shrnutí první 20ti dílné Epizody seriálu.

14. června 2010 v 21:49 | Anubides (c) |  Stargate Hoff
Co se nám odehrálo v první Epizodě?
Maryho tým ve složení "Xtygr, Anubides, Magestic a Maryfay" vyrazil na planetu AC-1037 na archeologický průzkum dle starých spisů, které nalezli na poslední misi. Mise se ovšem zvrhla jakmile prošli bránou a narazily na Goauldy resp. jejich "hologramy". Po bližším průzkumu okolí a obejití stráží spatřily goauldský hattak, poznali Travelerku Paegas, Belkanského zrádce Zevu (oba si šli na loď ukradnout svou kořist a získat tajné informace o operacích goauldů. Vládcem lodi a goauldí smečky se ukázal Hoffský vyvrhel Croll alias Brakt´Thar. Přestože Maryho tým byl chycen a podroben mučení, málem došlo i na rituál vpravení goauldí larvy do těla hostitele, který ovšem zhatila Crollova vůle nepodrobit se zlému a zákeřnému Goauldovi. Maryfay se setkal na lodi s uvězněným Wraithem, který si později udělal s uprchnuvšího Zeva lovnou zvěř, Xtygr s Anubem našli v podpalubí vzácné naquadrie
a získali později cenné informace o goauldí misi z palubního počítače a pomocí Astarte, jenž se objevila jak se později ukázalo, nad vzácnou planetou pro vývoj Goauldů, kde Croll zajal goauldí královnu a poté zbaběle uprchl před mocnou Astarte.
Hoffové přišli strážkyni Goauldů sympatičtí, a tak se rozhodla nevědomky tuto malou rasu válečně podpořit v bitvě proti Asuranům a získat si více náklonnost Anuba, který se Astarte hodně líbil. Při návratu domů byl Maryho tým zajat Tauri, kteří obsadily první vědeckou základnu Hoffů a drží celou čtyřku v zajetí.
A v neposlední řadě Hoffové s odřenýma ušima vyhráli válku proti krutým Asuranům, kteří podcenily vojenskou sílu vědecké rasy. Bohužel, ve válce padnul Hlavní vědec Ascherau, jenž je pro mnohé bolestivou ztrátou.
Slabou materiální náplastí za Aschův život je Hoffům Asuranský křižník Aurora a náklonost Astarte s Insektikony.
Bakermana a spol. nyní čeká mnoho dalších úkolů. Osvobození Maryho týmu, vybudování nové základny na jiné planetě, přemístění obyvatelstva z brány, válka s Asgardy, Manariany a Belkany. No, mají toho hodně na krku. Jak si se vším poradí se dozvíte v následujících dílech DRUHÉ EPIZODY.

Máte-li potřebu šířit cokoliv z tohoto blogu dále, je nutné nejdříve kontaktovat autora blogu na adrese: pilgrim45@seznam.cz ve formátu, kde uvedete na jaké stránky a za jakým účelem hodláte můj obsah šířit, plus na Vašich stránkách připnete odkaz na můj blog. Děkuji Vám.

Goldim-300x250

zarábaj s facelistom 468x60px